Canon LS-80TEG

LS-80TEG

Šis 8 ciparu mazais galda kalkulators ir izgatavots, izmantojot pārstrādātus Canon materiālus, lai atbalstītu vides resursu saglabāšanu. Kalkulatoram ir liels šķidro kristālu displejs un ērtas biznesa darījumu un nodokļu aprēķinu funkcijas.

Iespējas

  • Apakšējais/augšējais ietvars un bateriju nodalījuma vāciņš ir ražots no pārstrādātiem Canon kopētāju materiāliem
  • Dubults barošanas avots: saules enerģija un maināmas baterijas
  • Nodokļu un valūtas maiņas aprēķinu funkcijas
  • Liels šķidro kristālu displejs
  • Elegants dizains, stilīgas krāsas
  • Automātiska izslēgšanās enerģijas taupības nolūkā

Detalizēti par funkcijām

Canon LS-80TEG — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Videi draudzīgs kalkulators


LS-80TEG ir mazs 8 ciparu galda kalkulators, kas izgatavots, rūpējoties par efektīvu vides aizsardzību. Lai saglabātu dabas resursus un mazinātu atkritumu daudzumu, kalkulatora augšējais un apakšējais ietvars un baterijas nodalījuma vāciņš ir 100% izgatavots no pārstrādātiem Canon kopētāju materiāliem. Tas ir lielisks risinājums personām un uzņēmumiem, kuri īsteno vides aizsardzības politiku. Turklāt tas atbilst to lielo uzņēmumu prasībām, kuri strādā saskaņā ar IS0 14001 sertifikācijas standartiem, kas nosaka labākās prakses principus uzņēmuma vides ietekmes pārvaldībai.

Palīdz taupīt enerģiju un kalpo ilgāk


Divi enerģijas avoti nodrošina energoefektivitāti Kalkulatoram ir arī maināmas baterijas, kas tam nodrošina ilgu darbmūžu atšķirībā no citiem kalkulatoriem, kuri jāizmet pēc vienreizējas baterijas izmantošanas. Lai maksimāli taupītu enerģiju, tas darbojas arī ar saules enerģiju. Automātiskā izslēgšanās funkcija izslēdz kalkulatoru, ja 7 minūtes tas nav lietots, ietaupot vēl vairāk enerģijas.

Praktiskas nodokļu aprēķinu un valūtas maiņas funkcijas


Ērtas nodokļu un eiro valūtas maiņas aprēķinu funkcijas padara šo mazo galda kalkulatoru par lielisku palīgu gan birojā, gan mājās. Ar vienu pieskārienu nosakiet nodokļu likmes un ātri un viegli veiciet valūtas maiņas aprēķinus. Kalkulatoram LS-80TEG ir arī visas standarta funkcijas, ko Canon kalkulatori nodrošina efektīviem aprēķiniem.

Liels šķidro kristālu displejs


Neskatoties uz kompakto izmēru, šim mazajam galda kalkulatoram ir liels šķidro kristālu displejs ātrai skaidru rakstzīmju lasīšanai. Tam ir arī ietilpīga klaviatūra un liela, ērta taustiņu virsma ātrai un vienkāršai ciparu ievadei.

Elegants dizains, stilīgas krāsas


Kompaktais kalkulators LS-80TEG ir izveidots, lai to parocīgi novietotu uz jūsu galda vai citviet, kur to lietosit. Elegantā virsma pelēkā un zelta krāsā piešķir smalku akcentu apkārtējā vidē.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon LS-80TEG, tā funkcijām un iespējām.