Canon TS-1200TCG

TS-1200TCG

Šim lielajam 12 ciparu galda kalkulatoram ir liels, noliecams LCD displejs, kas ļoti atvieglo skaitļu nolasīšanu jebkāda apgaismojuma apstākļos. Kalkulatora daudzpusību nodrošina ērtas nodokļu un valūtas maiņas aprēķina funkcijas.

Iespējas

  • 12 ciparu kalkulators
  • Liels, noliecams LCD displejs
  • Taustiņu pārslēgšanas funkcija ātrai ievadīšanai
  • Nodokļu un valūtas maiņas funkcijas
  • Augšējā un apakšējā ietvara daļa ir izgatavota no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla
  • Dubults barošanas avots: saules enerģija un maināms akumulators
  • Automātiskās izslēgšanas funkcija

Detalizēti par funkcijām

Canon TS-1200TCG — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ilgtspējīga konstrukcija


TS-1200TCG ir 12 ciparu galda kalkulators, kurš daļēji tiek izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla, tā veicinot ilgtspējīgu ierobežoto dabas resursu izmantošanu.

Liels, viegli nolasāms LCD displejs


Pateicoties lielajam, pēc vajadzības noliecamajam LCD displejam, skaitļus ir viegli nolasīt pat pēc ilgstošas lietošanas. Ergonomiskā konstrukcija ar lielu, ietilpīgu tastatūru un lieliem, izturīgiem taustiņiem nodrošina darbību bez jebkādas piepūles. Turklāt, taustiņu pārslēgšanas funkcija ļauj ātru ciparu ievadi bez taustiņu bloķēšanas.

Vienkāršojiet sarežģītus aprēķinus


Vienkāršojiet sarežģītus aprēķinus un taupiet laiku. Aprēķiniet atšķirīgas nodokļu likmes, veicot tikai vienu darbību ar diviem parocīgiem nodokļu aprēķināšanas taustiņiem. Tikpat vienkārša ir valūtas maiņa. Ātri un vienkārši konvertējiet savu vietējo valūtu jebkurā citā valūtā vai otrādi.

Elastīgas funkcijas


Jūs varat pārbaudīt kalkulatora statusu nekavējoties, izmantojot taustiņu "Calculation Command sign" (Aprēķināšanas komandas zīmes). Citas funkcijas ietver slēdžu izvēli vienkāršai decimāldaļu atdalīšanai un noapaļošanai, kā arī zīmju maiņai, pārslēgšanai un procenta taustiņiem.

Energoefektīvs risinājums


Neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem kalkulators nekad nepievils, jo tam ir dubulta barošana — akumulators un saules enerģija. Automātiskās izslēgšanas funkcija izslēdz kalkulatoru, ja tas netiek lietots, tādējādi taupot enerģiju. Kalkulatoram ir arī maināms akumulators, kas tam nodrošina ilgu darbmūžu, atšķirībā no citiem kalkulatoriem, kuri jāizmet pēc vienreizējas akumulatora izmantošanas.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon TS-1200TCG, tā funkcijām un iespējām.