Canon WS-1210T

WS-1210T

12 ciparu galda kalkulators ir aprīkots ar parocīgām nodokļu aprēķināšanas funkcijām un regulējamu šķidro kristālu displeja paneli. Tam ir tastatūra IT-touch, duālas barošanas avots un profesionālas kvalitātes apdare melnā krāsā.

Iespējas

  • Nodokļu aprēķināšanas funkcijas un vēl daudzas citas funkcijas
  • Regulējams šķidro kristālu displeja panelis
  • Tastatūra IT-touch
  • Duālas barošanas avots: baterijas un solārais
  • Kompakts un viegls ar elegantu un profesionālu dizainu

Detalizēti par funkcijām

Canon WS-1210T — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Vispusīgas funkcijas, tostarp arī nodokļu aprēķināšanas funkcijas12 ciparu WS-1210T kalkulators ir aprīkots ar plašu funkciju klāstu. Izmantojot trīs nodokļu aprēķināšanas taustiņus, nodokļu likmes varat aprēķināt, veicot tikai vienu darbību. Slīdslēdzis nodrošina ērtu decimāldaļu atdalīšanu ar komatu un noapaļošanu. Kopsummas atmiņa automātiski saglabā kopsummas. Papildu parocīgi taustiņi, tostarp uzcenojuma, zīmes mainīšanas, reversa taustiņš, kā arī citas ierastās funkcijas, ko veicat, izmantojot Canon kalkulatoru.

Regulējams šķidro kristālu displeja panelisLiels un skaidrs, regulējams šķidro kristālu displeja panelis novērš atspulgu un atstarošanu. Vienkārši pagrieziet un regulējiet, lai iegūtu optimāli skaidru paneli un ērtas darba iespējas jebkādos apgaismoja apstākļos. Ērti saskatāmi skaitļi pat pēc ilgstošas lietošanas.

Lietotājam draudzīga tastatūra IT-touchCanon plašā tastatūra IT-touch nodrošina vieglu un efektīvu darbu. Koncepcijas pamatā ir datora tastatūras dizains, kas nodrošina vienmērīgu un precīzu datu ievadi. Taustiņu pārslēgšanas funkcionalitāte ļauj ātri ievadīt datus, nebloķējot taustiņus. Lielajiem taustiņiem ir izturīgs krāsu kodējums, kas saglabāsies pat pēc biežas lietošanas.

Parocīgs duālas barošanas avotsBaterijas un solārais duālas barošanas avots nodrošina drošu darbu neatkarīgi no atrašanās vietas un apgaismojuma apstākļiem.

Elegants un profesionāls stilsŠis kompaktais un vieglais melnais kalkulators izskatās eleganti un profesionāli. Tas lieliski iederēsies gan uz jūsu galda, gan plauktā.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon WS-1210T, tā funkcijām un iespējām.