Canon X MARK II

X MARK II

Šis īpaši plānais un ar saules enerģiju darbināmais 12 ciparu biznesa kalkulators ir praktisks kalkulators ar plānu alumīnija korpusu, un tā izveidē ņemta vērā vides aizsardzība. Ērts biznesa rīks, kas ir gan moderns, gan ilgtspējīgs.

Ieguvumi

  • Moderns, plāns un izturīgs dizains
  • Daļēji izgatavots no pārstrādātiem Canon materiāliem
  • Tiek darbināts ar saules enerģiju - tam nav akumulatora
  • 12 ciparu galda kalkulators
  • Ērtas biznesa funkcijas (izmaksas, pārdošana, peļņa)
  • Taustiņu pārslēgšanas funkcija ātrai ievadīšanai

Detalizēti par funkcijām

Canon X MARK II — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Mūsdienīgs, izturīgs dizains


Gludais un elegantais kalkulators X MARK II ir izstrādāts ar elegantu, matētu virsmu, kas pieejama baltā vai melnā krāsā, turklāt tam ir eleganta alumīnija apakšdaļa. Plānais pludlīniju korpuss ir kompakts, izturīgs un uzticams. Uz taustiņiem ir ar lāzeru veiktas uzdrukas. Tas viss nodrošina vislabāko izskatu, uzticamību un videi draudzīgu lietošanu.

Uzlabota efektivitāte, taupot resursus


Šis elegantais 12 ciparu galda kalkulators nosaka jaunus standartus izskatam, efektivitātei un attieksmei pret vidi. Tam ir liels un skaidrs LCD displeja panelis, turklāt dažas kalkulatora daļas ir izgatavotas no pārstrādātiem Canon materiāliem. . Tas palielina resursu izmantošanas efektivitāti un samazina atkritumu veidošanos - tāpēc X MARK II kalkulatoru izvēlas atbildīgi darbinieki, profesionāļi un cilvēki, kas apzinīgi izturas pret vidi.

100% darbināms ar saules enerģiju - bez akumulatora, bez atkritumiem


Katru gadu atkritumos tiek izmesti miljoniem kalkulatoru, un daudzos no tiem ir lietoti akumulatori, kurus nevar nomainīt. Kalkulators X MARK II pilnībā tiek darbināts ar saules enerģiju, izmantojot dabisku, atjaunojamu enerģiju. Tam nav akumulatora, tātad nav kaitīgo atkritumu.

Ērtas biznesa funkcijas


Bez nepieciešamības izmantot sarežģītas formulas automātiski nosakiet savu peļņu ar atsevišķiem izmaksu, pārdošanas un peļņas taustiņiem. Šis ir vieglākais veids, kā vienkāršot sarežģītus aprēķinus un ietaupīt laiku. Citas funkcijas ietver kopsummas atmiņu, kā arī pārslēgšanas, procentu, zīmes maiņas un kvadrātsaknes taustiņus. Taustiņu pārslēgšanas funkcija ļauj ātri ievadīt datus, nebloķējot taustiņus.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon X MARK II, tā funkcijām un iespējām.

12 - digits

12 - digits

Manufactured_from_Canon_Recycled_MateriaL

Dažas detaļas izgatavotas no Canon pārstrādātiem materiāliem