Ekonomiski kalkulatori

Vienkārša kolekcija ar pārdomātu un ilgtspējīgu dizainu. Šiem vieglajiem modeļiem, kas paredzēti mājsaimniecībām un birojiem, ir izliekts dizains un liels paceļams LCD displejs, lai ērti varētu nolasīt skaitļus.

AS-8

AS-8

Šim kompaktajam un elegantajam 8 ciparu rokas kalkulatoram ir raksturīgs smalks, izliekts dizains un par 360 grādiem uz augšu lokāms izturīgs vāks, tāpēc AS-8 ir ideāls kalkulators lietošanai gan birojā, gan darījumos, kad esat ceļā.

AS-120

AS-120

Šim 12 ciparu mazajam galda kalkulatoram ir arkveida dizains, pielāgojot to visiem profesionālajiem birojiem. Citas iezīmes ir dubultas barošanas funkcijas, pacelts displejs un eleganta, tumši pelēka apdare.

AS-1200

AS-1200

Šim 12 ciparu vidējam galda kalkulatoram raksturīgs izliekts dizains un daudzas noderīgas taustiņu funkcijas. Citas iezīmes ir dubultas barošanas funkcijas, pacelts displejs un eleganta, tumši pelēka apdare.

AS-220RTS

AS-220RTS

Šim viedajam 12 ciparu kompaktajam galda kalkulatoram ir laiku taupošas darījumu un nodokļu aprēķināšanas funkcijas, tai skaitā 120 rēķināšanas soļu saglabāšana atmiņā. Daļēji ražots no Canon otrreizējās pārstrādes materiāliem, tas atbalsta arī vides ilgtspēju.

AS-2200

AS-2200

Šis 12 ciparu galda kalkulators apvieno modernu arkveida dizainu ar būtiskiem videi draudzīgiem faktoriem, padarot to ideālu ekoloģiski apzinīgām organizācijām un indivīdiem.

AS-2400

AS-2400

Šis 14 ciparu galda kalkulators apvieno modernu arkveida dizainu ar būtiskiem videi draudzīgiem faktoriem, padarot to ideālu ekoloģiski apzinīgām organizācijām un indivīdiem.