Pamatfunkciju kalkulatori

Pamatfunkciju ierīču sēriju, kuras radīšanu iedvesmoja tradicionālā Canon ierīču meistarība, raksturo vienkāršība, ilgtspējīga darbība un ērta lietošana. No kabatas izmēra personiskajiem portatīvajiem līdz lieliem modeļiem šie viedie, modernie un vieglie kalkulatori ir viegli lasāmi un lietojami. Lielisks sabiedrotais biznesa profesionāļiem.

KS-1220TSG

KS-1220TSG

KS-1220TSG biroja darbiniekiem nodrošina uzlabotas funkcijas. Modernais dizains apvieno vienkāršu apdari ar izcilu funkciju klāstu — lielisks risinājums biznesa videi.

LS-39E

LS-39E

LS-39E ir 8 ciparu rokas kalkulators ar lielu displeju un 360 grādos pagriežamu cietu vāku (augšupvērsts lokāms vāks).

LS-270H

LS-270H

8 ciparu rokās turams kalkulators ar dubultu barošanu (saules enerģija un akumulators)

LS-10TEG

LS-10TEG

Canon 10 ciparu rokās turams kalkulators ar nodokļu un eiro valūtas maiņas funkcijām ir daļēji izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla.

LS-80TEG

LS-80TEG

Šis 8 ciparu mazais galda kalkulators ir izgatavots, izmantojot pārstrādātus Canon materiālus, lai atbalstītu vides resursu saglabāšanu. Kalkulatoram ir liels šķidro kristālu displejs un ērtas biznesa darījumu un nodokļu aprēķinu funkcijas.

LS-120TSG

LS-120TSG

Šim 12 ciparu kompaktajam galda kalkulatoram ir liels šķidro kristālu displejs, un tas piedāvā ērtas biznesa un nodokļu aprēķināšanas funkcijas. Lai nodrošinātu maksimāli efektīvu resursu izmantošanu, tas ir daļēji izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla.

HS-1200TCG

HS-1200TCG

Šis 12 ciparu galda kalkulators ar lielu šķidro kristālu displeju ir ergonomisks un izstrādāts vienkāršai lietošanai. Taustiņu pārslēgšanas funkcija ļauj ātri ievadīt skaitļus, tai skaitā nodokļu un valūtas maiņas aprēķinus.

TS-1200TCG

TS-1200TCG

Šim lielajam 12 ciparu galda kalkulatoram ir liels, noliecams LCD displejs, kas ļoti atvieglo skaitļu nolasīšanu jebkāda apgaismojuma apstākļos. Kalkulatora daudzpusību nodrošina ērtas nodokļu un valūtas maiņas aprēķina funkcijas.

TX-1210E

TX-1210E

Ierīce TX-1210E ir 12 ciparu galda kalkulators ar lielu, augšupvērstu displeju. Tam ir stabila tastatūra, eiro valūtas maiņas un nodokļu aprēķina funkcija.

WS-1210T

WS-1210T

12 ciparu galda kalkulators ir aprīkots ar parocīgām nodokļu aprēķināšanas funkcijām un regulējamu šķidro kristālu displeja paneli. Tam ir tastatūra IT-touch, duālas barošanas avots un profesionālas kvalitātes apdare melnā krāsā.

WS-1610T

WS-1610T

Šis 16 ciparu galda kalkulators ir aprīkots ar nodokļu aprēķināšanas funkcijām un regulējamu šķidro kristālu displeja paneli. Tam ir tastatūra IT-touch, duālas barošanas avots un profesionālas kvalitātes apdare melnā krāsā.