Canon KS-1220TSG

KS-1220TSG

KS-1220TSG biroja darbiniekiem nodrošina uzlabotas funkcijas. Modernais dizains apvieno vienkāršu apdari ar izcilu funkciju klāstu — lielisks risinājums biznesa videi.

Iespējas

  • 12 ciparu galda kalkulators
  • Īpaši liels un pielāgojams displejs
  • Ergonomiskas formas taustiņi
  • Plāns un portatīvs lielums
  • Kopsummas un atmiņas funkcijas
  • Biznesa un nodokļu aprēķināšanas funkcijas

Detalizēti par funkcijām

Canon KS-1220TSG — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Teicams dizains


Kalkulatoram KS-1220TSG ir pievilcīgs augšējais vāciņš ar elegantu metāla apdari. Panelis ar akrila displeju papildina novatorisko Canon dizainu.
Turklāt īpaši lielais un koriģējamais displejs un plānais korpuss padara KS-1220TSG par ļoti glītu ierīci, salīdzinot ar citiem attiecīgās klases kalkulatoriem.

Praktiskas funkcijas


Lielais LCD displejs ar 12 taustiņiem un intuitīvās funkcijas padara KS-1220TSG par ikdienā ērti lietojamu biroja ierīci. Biznesa funkciju poga izmaksu, pārdošanas un peļņas aprēķināšanai, īpaši nodokļu aprēķināšanas taustiņi, lai pievienotu un atņemtu nodokļus, kopsummas atmiņas funkcija, ergonomisks izkārtojums ar 3 taustiņu pārslēgšanu ātrai un precīzai ievadei — kalkulators, kas ir piemērots ikvienam biroja profesionālim.

Ilgtspējīga konstrukcija


KS-1220TSG ir izgatavots, izmantojot Canon otrreizēji pārstrādātus materiālus, šādi atbalstot ilgtspējīgu darbību un palīdzot saglabāt dabas resursus.

Energoefektīvs risinājums


Neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem kalkulators nekad nepievils, jo tam ir dubulta barošana — akumulators un saules enerģija. Automātiskās izslēgšanas funkcija izslēdz kalkulatoru, ja tas netiek lietots, tādējādi taupot enerģiju. Kalkulatoram ir arī maināms akumulators, kas tam nodrošina ilgu darbmūžu, atšķirībā no citiem kalkulatoriem, kuri jāizmet pēc vienreizējas akumulatora izmantošanas.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon KS-1220TSG, tā funkcijām un iespējām.