Canon LS-10TEG

LS-10TEG

Canon 10 ciparu rokās turams kalkulators ar nodokļu un eiro valūtas maiņas funkcijām ir daļēji izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla.

Iespējas

  • Daļēji izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla
  • Dubults barošanas avots: saules enerģija un maināmas baterijas
  • Nodokļu un valūtas maiņas aprēķinu funkcijas
  • Liels šķidro kristālu displejs
  • Izturīgs aizsargapvalks ar 360° rotāciju
  • Automātiska izslēgšanās enerģijas taupības nolūkā

Detalizēti par funkcijām

Canon LS-10TEG — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ilgtspējīga konstrukcija


LS-10TEG ir moderns rokās turams kalkulators, kas daļēji tiek izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla, tā veicinot ilgtspējīgu ierobežoto dabas resursu izmantošanu.

Palīdz taupīt enerģiju un kalpo ilgāk


Divi enerģijas avoti nodrošina energoefektivitāti Kalkulatoram ir arī maināmas baterijas, kas tam nodrošina ilgu darbmūžu atšķirībā no citiem kalkulatoriem, kuri jāizmet pēc vienreizējas baterijas izmantošanas. Lai maksimāli taupītu enerģiju, tas darbojas arī ar saules enerģiju. Automātiskā izslēgšanās funkcija izslēdz kalkulatoru, ja 7 minūtes tas nav lietots, ietaupot vēl vairāk enerģijas.

Praktiskas nodokļu aprēķinu un valūtas maiņas funkcijas


Ērtas nodokļu un eiro valūtas konvertēšanas funkcijas padara šo rokas kalkulatoru ideālu izmantošanai birojā un mājās, kā arī ceļojumu laikā. Ar vienu pieskārienu nosakiet nodokļu likmes un ātri un viegli veiciet valūtas maiņas aprēķinus. Šim 10 ciparu kalkulatoram ir arī visas standarta funkcijas, kādas jūs varat sagaidīt no Canon, lai nodrošinātu aprēķinu efektivitāti.

Liels šķidro kristālu displejs


Neskatoties uz nelielo izmēru, LS-10TEG ir liels šķidro kristālu displejs, lai no pirmā acu uzmetiena varētu skaidri saskatīt rakstzīmes. Tam ir arī ietilpīga klaviatūra un liela, ērta taustiņu virsma ātrai un vienkāršai ciparu ievadei.

Vieds dizains ar parocīgu, izturīgu vāciņu


Šis viedais, plānais un vieglais kalkulators ir ideāls sabiedrotais birojā, mājās un ceļojumos. Ielieciet to savā portfelī, rokassomiņā vai kabatā, un praktiskais izturīgais vāciņš ar pilnu 360 grādu rotāciju aizsargās displeju un tastatūru.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon LS-10TEG, tā funkcijām un iespējām.