Canon MP120-MG

MP120-MG

Šis kalkulators ar 12 ciparu, 2 krāsu displeju un 2 krāsu izdrukām apvieno videi draudzīgu ierīci un profesionālu veiktspēju. Kalkulatora efektivitāti papildina biznesa, nodokļu un valūtas maiņas aprēķinu funkcijas.

Iespējas

  • Daļēji izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla
  • 2 krāsu drukāšana, 2,7 rindas sekundē
  • Liels dzidri zaļš displejs ar 2 krāsām
  • Biznesa, nodokļu un valūtas maiņas funkcijas
  • Pulksteņa un kalendāra funkcija
  • Maiņstrāvas padeve

Detalizēti par funkcijām

Canon MP120-MG — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ilgtspējīga konstrukcija


Drukājošais kalkulators MP120-MG ir daļēji izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla, tā veicinot ilgtspējīgu ierobežoto dabas resursu izmantošanu.

Liels 2 krāsu displejs ar aizmugurgaismojumu


Lielais šķidro kristālu displejs ar aizmugurgaismojumu nodrošina augstu kontrastu un apgaismojumu bez atstarošanas, kas atvieglo tūlītēju skaitļu lasīšanu. Lielas, viegli salasāmas, dzidri zaļas rakstzīmes uz melna fona nodrošina ērtu informācijas redzamību, arī ilgstoši lietojot ierīci. Negatīvie skaitļi un kļūdas skaidri parādīti sarkanā krāsā.

Produktīva drukāšana 2 krāsās


2 krāsu tintes rullīša drukāšana nodrošina, ka pozitīvie skaitļi ir skaidri redzami melnā krāsā, bet negatīvie — sarkanā krāsā. Drukāšanas ātrums sasniedz 2,7 rindas sekundē. Plaša tastatūra (līdzīga datora tastatūrai) ar lieliem, izturīgiem, krāsu kodējumu apzīmētiem taustiņiem ļauj vienkārši un gandrīz nekļūdīgi ievadīt skaitļus.

Profesionāli biznesa aprēķini


Vienkāršojiet sarežģītus aprēķinus un taupiet laiku. Aprēķiniet savu peļņu automātiski ar atsevišķiem izmaksu, pārdošanas un peļņas taustiņiem, neizmantojot sarežģītas formulas. Aprēķiniet atšķirīgas nodokļu likmes, veicot tikai vienu darbību ar diviem parocīgiem nodokļu aprēķināšanas taustiņiem. Turklāt ātri un vienkārši pārrēķiniet vietējo valūtu izraudzītajā valūtā vai pretēji, izmantojot valūtas maiņas taustiņus.

Pilnīgs funkciju diapazons


Sekojiet līdzi notikumiem, izmantojot praktisko pulksteņa un kalendāra funkciju gan displejā, gan izdrukās. Vienkāršai darbībai un vispārējai funkcionalitātei pievienots atsevišķs slīdslēdzis ar selektoriem decimāldaļām, noapaļošanai un vienību saskaitīšanai. Citas priekšrocības ietver nepieskaitīšanas, procentu pieskaitīšanas/atlaides un pārslēgšanas taustiņus.

Maiņstrāvas padeve


Kalkulators MP120-MG jāpievieno standarta maiņstrāvas padevei. Izgatavots no pārstrādāta materiāla un atbilst visstingrākajām kvalitātes prasībām, lai nodrošinātu uzticamu un ilgstošu lietošanu.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon MP120-MG, tā funkcijām un iespējām.