Canon MP121-MG

MP121-MG

Ražots no pārstrādātiem materiāliem, šis 12 ciparu, 2 krāsu drukāšanas kalkulators piedāvā virkni profesionālu funkciju, tostarp laiku taupošas biznesa, nodokļu aprēķinu un valūtas maiņas funkcijas.

Iespējas

  • Daļēji izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla
  • 2 krāsu drukāšana, 2,3 rindas sekundē
  • Liels šķidro kristālu displejs un plaša tastatūra
  • Biznesa, nodokļu un valūtas maiņas funkcijas
  • Pulksteņa un kalendāra funkcija
  • Maiņstrāvas padeve

Detalizēti par funkcijām

Canon MP121-MG — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ilgtspējīga konstrukcija


Drukājošais kalkulators MP121-MG ir daļēji izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla, tā veicinot ilgtspējīgu ierobežoto dabas resursu izmantošanu.

Produktīva drukāšana 2 krāsās


2 krāsu tintes rullīša drukāšana nodrošina, ka pozitīvie skaitļi ir skaidri redzami melnā krāsā, bet negatīvie — sarkanā krāsā. Drukāšanas ātrums sasniedz 2,3 rindas sekundē.

Liels šķidro kristālu displejs un plaša tastatūra


Liels, augšupvērsts šķidro kristālu displejs un īpaši liela izmēra rakstzīmes ļauj ātri lasīt skaitļus. Plašā, stabilā tastatūra ar lieliem, izturīgu krāsu kodiem apzīmētiem taustiņiem ļauj vienkārši un gandrīz nekļūdīgi ievadīt skaitļus.

Profesionāli biznesa aprēķini


Vienkāršojiet sarežģītus aprēķinus un taupiet laiku. Aprēķiniet savu peļņu automātiski ar atsevišķiem izmaksu, pārdošanas un peļņas taustiņiem, neizmantojot sarežģītas formulas. Aprēķiniet atšķirīgas nodokļu likmes, veicot tikai vienu darbību ar diviem parocīgiem nodokļu aprēķināšanas taustiņiem. Turklāt ātri un vienkārši pārrēķiniet vietējo valūtu izraudzītajā valūtā vai pretēji, izmantojot valūtas maiņas taustiņus.

Pilnīgs funkciju diapazons


Sekojiet līdzi notikumiem, izmantojot praktisko pulksteņa un kalendāra funkciju gan displejā, gan izdrukās. Vienkāršai darbībai un vispārējai funkcionalitātei pievienots atsevišķs slīdslēdzis ar selektoriem decimāldaļām, noapaļošanai un vienību saskaitīšanai. Citas priekšrocības ietver nepieskaitīšanas, procentu pieskaitīšanas/atlaides un pārslēgšanas taustiņus.

Maiņstrāvas padeve


Kalkulators MP121-MG jāpievieno standarta maiņstrāvas padevei. Izgatavots no pārstrādāta materiāla un atbilst visstingrākajām kvalitātes prasībām, lai nodrošinātu uzticamu un ilgstošu lietošanu.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon MP121-MG, tā funkcijām un iespējām.