Canon P1-DTSC

P1-DTSC

Šis 12 ciparu rokas kalkulators nodrošina profesionāliem lietotājiem lielisku drukāšanas mobilitāti ar visaptverošām nodokļu, biznesa un valūtas maiņas funkcijām. Tas ir efektīvs un elegants, ar metālisku sudraba apdari.

Iespējas

  • Rokas 12 ciparu drukāšanas kalkulators
  • Laiku ietaupošas nodokļu, biznesa un valūtas maiņas funkcijas
  • Skaidrs šķidro kristālu displejs un parocīga tastatūra
  • Iekšēja un ārēja papīra rullīša glabāšana
  • Darbojas ar akumulatoru un tīkla spriegumu (papildaprīkojumā pieejams adapteris)
  • Zema akumulatora līmeņa indikators

Detalizēti par funkcijām

Canon P1-DTSC — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Produktīvs plaukstas printeris


Atklājiet teicamu risinājumu aizņemtiem profesionāļiem, kam nepieciešama aprēķinu produktivitāte, atrodoties kustībā. Šis, ar visām funkcijām aprīkotais 12 ciparu tintes rullīša drukāšanas kalkulators ērti ietilpst jūsu plaukstā, un tam ir liels drukāšanas ātrums — 2,0 rindas sekundē.

Nodokļu, biznesa un valūtas maiņas funkcijas


Vienkāršojiet sarežģītus aprēķinus un ietaupiet laiku. Pateicoties diviem ērtiem nodokļu aprēķinu taustiņiem, ar vienu pieskārienu nosakiet nodokļu likmju atšķirības. Bez nepieciešamības izmantot sarežģītas formulas automātiski nosakiet savu peļņu ar izmaksu, pārdošanas un peļņas taustiņiem. Tāpat ātri un vienkārši pārvērtiet vietējo valūtu jūsu izvēlētajā valūtā vai otrādi, izmantojot valūtas maiņas taustiņus.

Visaptveroša daudzveidība


Komandu zīmju funkcija automātiski parāda kalkulatora statusu. Citas priekšrocības iekļauj konstantes aprēķinu un 3 ciparu komata atzīmi, kā arī zīmes maiņas, decimāldaļu, noapaļošanas un procentu taustiņus.

Skaidrs šķidro kristālu displejs un parocīga tastatūra


Lai gan šis ir rokas kalkulators, kalkulatoram P1-DTSC ir pārsteidzoši liels, augšup vērsts šķidro kristālu displejs, kas ļauj viegli nolasīt ciparus. Vienkāršā tastatūra un lielie, izturīgie, ar krāsu apzīmētie taustiņi nodrošina ātru un vieglu skaitļu ievadīšanu.

Iekšēja un ārēja papīra rullīša glabāšana


Lieliskā mobilitāte — pilnīga ar iekšējo un ārējo papīra rullīšu sistēmu — padara šo moderni izveidoto kalkulatoru ideālu izmantošanai, atrodoties ceļā un visos biznesa komandējumos.

Praktiska barošana ar akumulatoru un tīkla spriegumu


P1-DTSC tiek darbināts ar akumulatoru, un tam ir automātiskās izslēgšanas funkcija, lai saglabātu akumulatora enerģiju. Zema akumulatora līmeņa indikators nodrošina drošu, nepārtrauktu darbību. Ar papildaprīkojumā pieejamo adapteri AD-11 kalkulatoru var pieslēgt tieši pie tīkla sprieguma.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon P1-DTSC, tā funkcijām un iespējām.