Canon P23-DTSC

P23-DTSC

Iegūstiet pārvietojamu produktivitāti ar šo 12 ciparu, 2 krāsu drukāšanas kalkulatoru. Tas nodrošina profesionālas nodokļu, biznesa un valūtas maiņas funkcijas, un tam ir moderna, metāliska sudraba apdare.

Iespējas

  • Pārnēsājams 12 ciparu, 2 krāsu drukāšanas kalkulators
  • Laiku ietaupošas nodokļu, biznesa un valūtas maiņas funkcijas
  • Pulksteņa un kalendāra funkcija
  • Liels šķidro kristālu displejs un tastatūra
  • Darbojas ar akumulatoru un tīkla spriegumu (papildaprīkojumā pieejams adapteris)
  • Zema akumulatora līmeņa indikators

Detalizēti par funkcijām

Canon P23-DTSC — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Pārvietojamas aprēķinu iespējas


Ar šo 12 ciparu, 2 krāsu tintes rullīša drukāšanas kalkulatoru iegūstiet pārvietojamas aprēķinu veikšanas iespējas, kur vien vēlaties. Tā drukāšanas ātrums ir 2,3 rindas sekundē, un 2 krāsu drukāšana pozitīvos skaitļus rāda tumši violetā, bet negatīvos skaitļus sarkanā krāsā.

Nodokļu, biznesa un valūtas maiņas funkcijas


Vienkāršojiet sarežģītus aprēķinus un ietaupiet laiku. Pateicoties diviem ērtiem nodokļu aprēķinu taustiņiem, ar vienu pieskārienu nosakiet nodokļu likmju atšķirības. Bez nepieciešamības izmantot sarežģītas formulas, automātiski nosakiet savu peļņu ar izmaksu, pārdošanas un peļņas taustiņiem. Tāpat ātri un vienkārši pārvērtiet vietējo valūtu jūsu izvēlētā valūtā vai otrādi, izmantojot valūtas maiņas taustiņus.

Visaptveroša daudzveidība


Komandu zīmju funkcija automātiski parāda kalkulatora statusu. Citas priekšrocības ietver ērtu pulksteņa un kalendāra funkciju, kā arī konstantes aprēķina un zīmes maiņas taustiņus. Vispārējai funkcionalitātei pievienots atsevišķs slīdslēdzis ar selektoriem decimāldaļām, noapaļošanai un vienību saskaitīšanai.

Liels šķidro kristālu displejs un tastatūra


Kaut arī pārnēsājams, kalkulators P23-DTSC ir aprīkots ar pārsteidzoši lielu, augšupvērstu šķidro kristālu displeju, tādēļ skaitļus uzreiz viegli nolasīt. Lielā tastatūra un lielie, izturīgie, ar krāsu apzīmētie taustiņi nodrošina ātru un vieglu skaitļu ievadīšanu.

Moderna, metāliska sudraba apdare


Šim moderni veidotajam kalkulatoram ir eleganta, metāliska sudraba apdare. Efektīvs un elegants, ideāls izmantošanai birojā un strādājot mājās, kā arī izmantošanai atrodoties ceļā.

Praktiska barošana ar akumulatoru un tīkla spriegumu


P23-DTSC tiek darbināts ar akumulatoru, un tam ir automātiskās izslēgšanas funkcija, lai saglabātu akumulatora enerģiju. Zema akumulatora līmeņa indikators nodrošina drošu, nepārtrauktu darbību. Ar papildaprīkojumā pieejamo adapteri AD-11 kalkulatoru var tieši pieslēgt tīkla spriegumam.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon P23-DTSC, tā funkcijām un iespējām.