Canon X MARK I PRINT

X MARK I PRINT

Šis unikālais delnas lieluma biznesa drukāšanas kalkulators ir ražots, izmantojot pārstrādātus Canon materiālus, un tas elegantu vienkāršību apvieno ar rūpēm par vidi — maksimāla elegance un minimāli atkritumi.

Iespējas

  • Plūdlīniju forma
  • Apakšējais ietvars/bateriju nodalījuma vāciņš ir ražots no pārstrādātiem Canon izstrādājumu materiāliem
  • Dubults enerģijas avots: baterija un tīkla spriegums (atsevišķi iegādājams adapteris)
  • Ātra drukāšana 2 krāsās
  • Nodokļu, biznesa un eiro maiņas aprēķinu funkcijas
  • Liels šķidro kristālu displejs ar aizmugurgaismojumu
  • Energoefektīvs risinājums

Detalizēti par funkcijām

Canon X MARK I PRINT — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Otrreizēja izmantošana, lai taupītu dabas resursus


Šis plūdlīniju formas 12 ciparu portatīvais drukāšanas kalkulators piedāvā labāko veidu, kā uzlabot aprēķinu efektivitāti, vienlaikus taupot jaunus dabas resursus. Kalkulatora apakšējais ietvars un bateriju nodalījuma vāciņš ir izgatavots no pārstrādātiem Canon izstrādājumu materiāliem. Tas samazina atkritumu daudzumu, tādēļ drukāšanas kalkulatoru X MARK I PRINT izvēlas tie uzņēmumu vadītāji, speciālisti un personas, kam rūp vides aizsardzība.

Sekmē enerģijas taupību


Kalkulatoram X MARK I PRINT ir dubults enerģijas avots. Tajā izmantotas maināmas baterijas (četras AA) ar bateriju uzlādes līmeņa indikatoru, tādēļ tās pirms maiņas var pilnīgi izmantot. Kā papildu izvēle pieejams arī EuP* saderīgs adapteris (AD-11 III), tādēļ kalkulatoru var pieslēgt arī standarta tīkla spriegumam. Turklāt automātiskas izslēgšanās funkcija izslēdz displeja aizmugurapgaismojumu pēc 30 sekundēm. Šī funkcija izslēgs arī ierīci, ja 7 minūtes neviens nepieskarsies kalkulatoram vai nelietos to, tādējādi palielinot kopējos enerģijas ietaupījumus.

Ērtas biznesa funkcijas


Nodokļu, biznesa aprēķinu un eiro maiņas aprēķinu funkcijas padara šo portatīvo drukāšanas kalkulatoru par neaizvietojamu ierīci birojā, mājās vai ceļā. Ar vienu pieskārienu aprēķiniet nodokļus likmes, ātri pārrēķiniet valūtas un aplēsiet savu peļņu automātiski, izmantojot atsevišķus izmaksu, pārdošanas un peļņas taustiņus. Šis ir vieglākais veids, kā vienkāršot sarežģītus aprēķinus un ietaupīt laiku.

Ātra drukāšana 2 krāsās


Šis tintes rullīša drukāšanas kalkulators ātri drukā — 2,3 rindas sekundē. 2 krāsu drukāšana nodrošina precīzus rezultātus bez kļūdām, pozitīvos skaitļus parādot melnā krāsā, bet negatīvos skaitļus skaidri izceļot sarkanā krāsā.

Liels, spilgts displejs ar aizmugurapgaismojumu un ērti taustiņi


Paceltais, lielais šķidro kristālu displejs ar aizmugurapgaismojumu piedāvā asa kontrasta attēlu vieglai rakstzīmju lasīšanai, arī ilgstoši lietojot ierīci. Turklāt plašā tastatūra (līdzīga datora tastatūrai) ar lielām, ērtām taustiņu virsmām ļauj ātri un viegli ievadīt ciparus.

Mirdzoši balta vai spoži melna virsma


Izvēlieties kalkulatora X MARK I PRINT krāsu pēc savas gaumes. Varat izvēlēties elegantu un spīdīgu virsmas krāsu — mirdzoši baltu vai spoži melnu. Jebkurā gadījumā iegūsit izcili elegantu ierīci, kas veiks efektīvus aprēķinus un rūpēsies par vidi.

  • * Eiropas Savienības direktīva, kurā noteiktas enerģiju izmantojošo ražojumu ekodizaina prasības.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon X MARK I PRINT, tā funkcijām un iespējām.