Drukāšanas kalkulatori

Šie kalkulatori ietver ātru un izturīgu drukāšanas ierīci skaidrām izdrukām vienā vai divās krāsās. Ergonomiska tastatūra un liels displejs ērtam darbam ar kalkulatoru — tie ir lieliski piemēroti intensīvai lietošanai noslogotos birojos. Liels drukāšanas ātrums nodrošina produktīvu veiktspēju.

MP1211-LTSC

MP1211-LTSC

MP1211-LTSC ir lieliski piemērots lietošanai birojā. Šis kalkulators ar 12 un 14 ciparu rādītājiem nomaina modeli MP1211-LTS. Šī jaunā ierīce spēj drukāt ar ātrumu 4,3 rindiņas sekundē, un tai ir valūtas konvertēšanas funkcija. Turklāt modelis MP1211-LTSC uzreiz pamanāms starp citu ražotāju kalkulatoriem tā īpašā korpusa un sudrabaini metāliskās krāsas dēļ.

P1-DTSC

P1-DTSC

Šis 12 ciparu rokas kalkulators nodrošina profesionāliem lietotājiem lielisku drukāšanas mobilitāti ar visaptverošām nodokļu, biznesa un valūtas maiņas funkcijām. Tas ir efektīvs un elegants, ar metālisku sudraba apdari.

P23-DTSC

P23-DTSC

Iegūstiet pārvietojamu produktivitāti ar šo 12 ciparu, 2 krāsu drukāšanas kalkulatoru. Tas nodrošina profesionālas nodokļu, biznesa un valūtas maiņas funkcijas, un tam ir moderna, metāliska sudraba apdare.

P29-DIV

P29-DIV

Canon 10 ciparu P29-DIV galda drukāšanas kalkulators piedāvā daudzveidīgu, vieglu un efektīvu atbalstu noslogotiem birojiem. Tajā Canola taustiņu izkārtojums apvienots ar vispusīgām funkcijām, piemēram, valūtas maiņu.

MP120-MG

MP120-MG

Šis kalkulators ar 12 ciparu, 2 krāsu displeju un 2 krāsu izdrukām apvieno videi draudzīgu ierīci un profesionālu veiktspēju. Kalkulatora efektivitāti papildina biznesa, nodokļu un valūtas maiņas aprēķinu funkcijas.

MP121-MG

MP121-MG

Ražots no pārstrādātiem materiāliem, šis 12 ciparu, 2 krāsu drukāšanas kalkulators piedāvā virkni profesionālu funkciju, tostarp laiku taupošas biznesa, nodokļu aprēķinu un valūtas maiņas funkcijas.