Canon F-502G

F-502G

Šis 10 + 2 ciparu, 1 rindas displeja, pamata zinātniskais kalkulators spēj veikt 140 funkcijas. Tas ir daļēji izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla, tāpēc lieliski piemērots cilvēkiem, kas domā par ilgtspējīgu patēriņu.

Iespējas

  • 10 + 2 ciparu, 1 rindas displeja zinātniskais kalkulators
  • Daļēji izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla
  • Kopumā 140 funkcijas
  • 15 iekavu līmeņi
  • 1 neatkarīga atmiņa
  • Ciets aizsargvāks
  • Automātiskās izslēgšanās funkcija

Detalizēti par funkcijām

Canon F-502G — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ilgtspējīga konstrukcija


F-502G 10 + 2 ciparu, 1 rindas displeja zinātniskais kalkulators ir daļēji izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla. Tas palielina resursu efektivitāti un samazina atkritumus. Tā ir ilgtspējīgāka pieeja, ko īpaši novērtēs jauni cilvēki, kuriem nepieciešams pirmais zinātniskais kalkulators.

140 plašas funkcijas


Šis vispusīgais kalkulators ietver visas pamatfunkcijas, kas nepieciešamas mācībām pamatskolā un vidusskolā. Tam ir ērta un neatkarīga atmiņa. Kopā 140 funkcijas* ietver 15 iekavu līmeņus, trigonometriskos un statistikas aprēķinus, koordinētās konversijas, leņķa vienības un fraktāļu, kombināciju un permutēšanas aprēķinus. Lai kāds būtu uzdevums, šis pilnvērtīgais kalkulators ir gatavs sniegt pareizo atbildi.

Pludlīniju dizains, skaidrs šķidro kristālu displejs


Slaids, pludlīniju dizains ir piemērots ērtai kalkulatora turēšanai plaukstā. Tas ir jaudīgs un uzticams, turklāt tam ir praktisks ciets aizsargvāks. Viegli nolasāms, liels un skaidrs šķidro kristālu displejs. Informācijas ievade un funkciju izvēle ir īpaši vienkārša, pateicoties lieliem un izturīgiem plastmasas taustiņiem. Viss ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu vienkāršu un netraucētu darbību.

Energoefektīvs risinājums


Ja kalkulators netiek lietots ilgāk par 7 minūtēm, to izslēdz automātiskās izslēgšanās funkcija, tādējādi taupot enerģiju. Atmiņas aizsardzība saglabā ievadītos datus, kad kalkulators tiek izslēgts.

  • * Detalizētu informāciju skatiet tehniskajos parametros.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon F-502G, tā funkcijām un iespējām.