Canon F-789SGA

F-789SGA

Atvieglojiet sarežģītu vienādojumu aprēķināšanu, izmantojot F-789SGA zinātnisko kalkulatoru, kura daļas izveidotas no pārstrādātiem Canon materiāliem un kurā iestrādātas uzlabotas funkcijas. Antibakteriālā tastatūra aizsargā veselību.

Iespējas

  • Antibakteriāla tastatūra
  • Izcilas spējas
  • 605 uzlabotas funkcijas
  • Atvieglo sarežģītus aprēķinus
  • Dubults barošanas avots: saules enerģija un maināmas baterijas
  • Bateriju darbmūžs: 4 gadi (vidē līdz 300 luksiem un izmantojot 1 stundu dienā)
  • Ar izturīgu korpusu.

Detalizēti par funkcijām

Canon F-789SGA — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Jauni higiēnas standarti


Higiēna skolā un augstskolā ir ļoti svarīgs jautājums. Tagad Canon antibakteriālais zinātniskais kalkulators palīdz izvairīties no iespējamām veselības problēmām, jo tā taustiņu plastmasas virsmas ir klātas ar apstiprinātu neorganisku antibakteriālu līdzekli.* Tas novērš baktēriju veidošanos uz kalkulatora taustiņiem — īpaši aktīvā skolas vidē. Tādēļ F-789SGA ir vislabākā izvēle sākumskolu un vidusskolu skolēniem, kā arī augstskolu studentiem.

Enerģijas taupīšanas efektivitāte


Kalkulatoram F-718SGA ir praktiska dubulta barošana. Saules enerģija nodrošina maksimālu enerģijas taupīšanu, bet rezerves barošanas iespēja ar bateriju nekad nepievils neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem. Automātiskā izslēgšanās funkcija izslēdz kalkulatoru, ja 7 minūtes tam neviens nav pieskāries vai to nav lietojis, ietaupot vēl vairāk enerģijas. Kalkulatoram ir arī maināma baterija, kas tam nodrošina ilgu darbmūžu (četri gadi) atšķirībā no citiem kalkulatoriem, kuri jāizmet pēc vienreizējas baterijas izmantošanas.

Izcils zinātniskais kalkulators


F-789SGA ir pirmais Canon zinātniskais kalkulators ar mācību grāmatas stila displeju. Tajā iestrādātas 605 uzlabotas funkcijas, ieskaitot 79 iebūvētas konstantes un 172 vienību pārveidošanas paraugus. Metāliskā sudraba augšējais ietvars un plānais korpuss piešķir profesionālu izskatu. Šķidro kristālu displeja izmērs ir 60 x 25 mm. Šī ierīce piemērota ne tikai studentiem, bet arī skolotājiem, inženieriem un citiem profesionāļiem.

Iespaidīgas atmiņas funkcijas


Papildu funkcijas ietver 19 atmiņas, līdz pat 4 x 4 matriču aprēķinus un vienādojumu darbības, padarot šo iekārtu par vienu no visspēcīgākajām tirgū. Visas šīs funkcijas vienkāršo sarežģītus aprēķinus.

Ilgtspējīga konstrukcija


Kalkulatora F-789SGA augšējais un apakšējais ietvars, kā arī bateriju nodalījuma vāciņš un futrālis ir izgatavoti no pārstrādātiem Canon izstrādājumu materiāliem. Tas nodrošina maksimāli efektīvu resursu izmantošanu un samazina atkritumus.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon F-789SGA, tā funkcijām un iespējām.