Archived Products

Previous models of this product range.


HF S10

HF S10

LEGRIA HF S10 ir HD videokamera, kas apvieno profesionāla līmeņa attēlveidošanu un Dual Flash atmiņas priekšrocības. Uzlabotā vadība ļauj uzņemt neticami asus un detalizētus HD attēlus.


LEGRIA HF G25

LEGRIA HF G25

LEGRIA HF G25 piepilda video amatieru radošās vēlmes un ir aprīkota ar platleņķa objektīvu, vairākām manuālām vadīklām, kā arī teicamu audio, tāpēc varat iegūt lieliskus HD video.


LEGRIA HF G30

LEGRIA HF G30

Labākajā LEGRIA sērijas videokamerā HF G30 augstas izšķirtspējas optika, sensors un stabilizētājs, kā arī ar Wi-Fi savienojamība ir apvienota kompaktā ierīcē, kas ir lielisks risinājums amatierim, kuri vēlas savu jaunradi paust profesionālas kvalitātes videoklipos.


LEGRIA HF M306

LEGRIA HF M306

Canon unikālā HD tehnoloģija iekļauta kompaktā, elegantā dizainā — tā ir videokamera LEGRIA HF M306, kas pēc savas būtības ir īsts “darba zirgs”, taču pietiekami maza, lai vienmēr un visur to paņemtu līdzi.


LEGRIA HF R606

LEGRIA HF R606

Saglabājiet katru momentu Full HD kvalitātē. Uzņemiet tālumā esošas detaļas un izsekojiet tās ar milzīgo 57x uzlaboto tālummaiņu, kā arī kopīgojiet uzņemto materiālu bezvadu tīklā ar viedtālruņiem un planšetdatoriem, izmantojot FlashAir kartes.


LEGRIA HF R66

LEGRIA HF R66

Saglabājiet katru momentu Full HD kvalitātē ar šo kompakto videokameru. Uzņemiet tālumā esošas detaļas un izsekojiet tās ar milzīgo 57x uzlaboto tālummaiņu, kā arī vienkārši kopīgojiet uzņemto materiālu ar tuvumā esošām personām, izmantojot iebūvēto Wi-Fi un NFC.


LEGRIA HF R68

LEGRIA HF R68

Uzņemiet katru detaļu no attāluma. Ietveriet kadrā visus. Šī kompaktā videokamera sniedz jautrību un brīvību visai ģimenei. Saglabājiet katru momentu Full HD kvalitātē un ērti kopīgojiet ierakstus ar Wi-Fi un NFC.


LEGRIA HF R706

LEGRIA HF R706

Šī vieglā un kompaktā videokamera, kuru ir jautri un vienkārši lietot ar intuitīvā skārienekrāna vadību, ir lieliski piemērota ģimenes filmām, pateicoties jaudīgajām tehnoloģijām, kas automātiski vienmēr nodrošina vislabāko filmu izskatu.


LEGRIA HF R76

LEGRIA HF R76

Šī kompaktā un vienkārši lietojamā videokamera ar Wi-Fi un NFC funkcijām nodrošina izcilas kvalitātes videoklipus, pateicoties jaudīgajām tehnoloģijām, kas automātiski tiem piešķir vislabāko izskatu. Lieliski piemērota ģimenes svarīgo mirkļu kopīgošanai.


LEGRIA HF R78

LEGRIA HF R78

Paplašiniet lielisku uzņemto filmu klāstu, pateicoties daudzpusīgam 57 reižu tālummaiņas objektīvam ar piestiprināmu platleņķa objektīvu un jaudīgām tehnoloģijām, kas bez piepūles panāk vislabāko filmu izskatu. WI-FI un NFC nodrošina vienkāršu kopīgošanu.

spacer
					image

Arhivēti produkti

HF M306
HF S10
HR10
LEGRIA HF G25
LEGRIA HF G30
LEGRIA HF R606
LEGRIA HF R66
LEGRIA HF R68
LEGRIA HF R706
LEGRIA HF R76
LEGRIA HF R78
XH A1
XH G1
Atgriezties:
pašreizējā produktu klāstu