LEGRIA HD videokameras filmēšanas entuziastiem

LEGRIA HF G videokamera piepilda video amatieru radošās vēlmes un ir aprīkota ar augstas specifikācijas optiku, HD CMOS PRO sensoru un inteliģento optisko attēla stabilizatoru. Tas viss ir pieejams kompaktā korpusā, kas garantē lielisku attēla kvalitāti un daudzpusīgu darbību. Plašās manuālās vadības iespējas ir lielisks risinājums video entuziastiem, kuri vēlas savas radošās idejas atspoguļot profesionālas kvalitātes videoklipos.

LEGRIA HF G series

LEGRIA HF G40 240px klāsts

LEGRIA HF G40

  • 20x tālummaiņa, 26,8 mm platleņķa objektīvs, 8 lapiņu apaļā diafragma
  • Attāla iestatījumu regulēšana un koplietošana, izmantojot Wi-Fi
  • Pilnīgi manuāla vadība
  • 8,8 cm OLED skārienekrāns
  • Režīmi Wide DR un Highlight Priority

HD CMOS PRO sensors

Lieliska darbība vājā apgaismojumā, izcili rezultāti

HD CMOS PRO sensors nodrošina izcilas kvalitātes attēlu pat vājā apgaismojumā, kā arī plašu dinamisko diapazonu un reālistisku krāsu atveidi. Pikseļu gaismas savākšanas zona, ko Canon ir projektējis un izgatavojis savām profesionālajām videokamerām, ir būtiski lielāka nekā parastajos CMOS sensorus. Tas palielina jutīgumu vājā apgaismojumā. Sensors nodrošina plašu dinamisko diapazonu un ļauj iemūžināt pat vissmalkākās detaļas neatkarīgi no tā, cik tumša vai gaiša ir apkārtne.

HD CMOS PRO
Optical Intelligent Image Stabilisation

Optiskais inteliģentais attēla stabilizators

Asas un detalizētas filmas katru reizi

Attēlu stabilizators samazina izplūdumu, kad uzņemat, kameru turot rokās vai pārvietojoties. Automātiskā un dinamiskā optiskā attēla stabilizēšana kompensē kameras kustības, palīdzot nodrošināt vienmērīgus video bez kropļojumiem jebkurā situācijā. Pat tad, ja uzņemat pārvietojoties.

Inteliģentā attēla stabilizēšanas sistēma arī automātiski nosaka uzņemšanas vidi un izvēlas precīzi piemērotu optisko attēla stabilizētāja iestatījumu no 4 iespējamajiem režīmiem, lai novērstu kustības un izplūdumu. Līdz ar to jūs varat pilnībā pievērsties filmēšanai un nesatraukties par kameras izkustēšanos.

Pilnīga manuāla vadība

Pilnīga radošā brīvība

Pilnveidojiet savu filmēšanas kaisli un atklājiet radošas izpausmes iespējas, izmantojot uzlabotas funkcijas un manuālas vadīklas.

Manuāla objektīva ripa ļauj veikt intuitīvu fokusa vai tālummaiņas vadību*, turklāt varat izvēlēties savus iestatījumus ekspozīcijai, atvērumam, aizslēga ātrumam un pastiprinājumam, kā arī neatkarīgi koriģēt ar LCD skārienekrānu un pielāgojamu vadības ripu. Līdz ar to jūsu radošā izpausme ir jūsu ziņā!

Full Manual Control

* Tikai LEGRIA HF G40.