Canon LEGRIA HF R706

LEGRIA HF R706

Šī vieglā un kompaktā videokamera, kuru ir jautri un vienkārši lietot ar intuitīvā skārienekrāna vadību, ir lieliski piemērota ģimenes filmām, pateicoties jaudīgajām tehnoloģijām, kas automātiski vienmēr nodrošina vislabāko filmu izskatu.

Canon LEGRIA HF R706

Ieguvumi

  • Vienkārša dārgo mirkļu ierakstīšana un kopīgošana
  • Jaudīga tehnoloģija izcilai videoklipu kvalitātei
  • Viegla radoša materiāla uzņemšana
  • Lieliska, ainai atbilstoša skaņa

Detalizēti par funkcijām

Canon LEGRIA HF R706 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ierakstīšana un kopīgošana bez piepūles


Izbaudiet vienkāršo, ērto uzņemšanu, pateicoties videokameras vieglajai un kompaktajai konstrukcijai un vienkāršai, intuitīvai vadībai ar pirkstu galiem, izmantojot lielo, spilgto 7,5 cm kapacitatīvo skārienekrānu. Ierakstiet filmas kartē FlashAir, lai vienkārši izveidotu bezvadu savienojumu un nosūtītu tās uz viedierīci vai planšetdatoru.

Izcila kvalitāte


Daudz jaudīgu tehnoloģiju nodrošina satriecošas kvalitātes Full HD videoklipus neatkarīgi no tā, ko uzņemat. Tās ietver uzlabotu 57 reižu tālummaiņas objektīvu, lai detalizēti uzņemtu tālumā esošus objektus ar automātisko funkciju Zoom Framing Assist, kas patur objektu kadrā, kā arī tehnoloģiju Intelligent IS, kas automātiski pretdarbojas kameras kustībām un pasargā no izplūduma.

Radošs uzņemtais materiāls


Iegūstiet dramatiskus efektus ar lēnu kustību un paātrinātas kustības ierakstiem, pievienojiet filmām izklaidējošus efektus ar funkciju Touch Decoration vai veidojiet noskaņu ar kino izskata filtriem. Uzņemiet svarīgākos momentus savu bērnu dzīvē ar uzlaboto režīmu Baby Mode, kas uzņemto materiālu automātiski kārto albumos līdz pat trim bērniem.


Lieliska skaņa


Izmantojot funkciju Audio Scene Select, kas izvēlas vienu no 5 ainu režīmiem un automātiski optimizē audio iestatījumus, lai tie atbilstu uzņemtajai ainai, filmas skanēs un izskatīsies vienlīdz labi.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LEGRIA HF R706, tā funkcijām un iespējām.

Full HD

Full HD

Advanced Zoom

Advanced Zoom

Optical Intelligent IS

Optisks viedais attēla stabilizators

Slow Fast

Lēnas un ātras kustības ierakstīšana

Keep track of your subject at full zoom

Sekojiet savam objektam ar maksimālo tālummaiņu

baby mode

Iemūžiniet dārgas atmiņas

  • Canon LEGRIA HF R706 
  • Kompakts barošanas adapteris CA-110E
  • Akumulatoru bloks BP-727
  • USB kabelis
  • Mini HDMI kabelis