LEGRIA videokameru klāsts

Canon augstas izšķirtspējas (HD) videokameru piedāvājums apvieno vislabāko attēla kvalitāti un Canon pieredzi: precīza tehnoloģija un vairāk nekā 50 gados vadošajā lomā attēlveidošanas jomā uzkrātā tehnoloģiskā kompetence.

LEGRIA HF R706

LEGRIA HF R706

Šī vieglā un kompaktā videokamera, kuru ir jautri un vienkārši lietot ar intuitīvā skārienekrāna vadību, ir lieliski piemērota ģimenes filmām, pateicoties jaudīgajām tehnoloģijām, kas automātiski vienmēr nodrošina vislabāko filmu izskatu.

LEGRIA HF R76

LEGRIA HF R76

Šī kompaktā un vienkārši lietojamā videokamera ar Wi-Fi un NFC funkcijām nodrošina izcilas kvalitātes videoklipus, pateicoties jaudīgajām tehnoloģijām, kas automātiski tiem piešķir vislabāko izskatu. Lieliski piemērota ģimenes svarīgo mirkļu kopīgošanai.

LEGRIA HF R78

LEGRIA HF R78

Paplašiniet lielisku uzņemto filmu klāstu, pateicoties daudzpusīgam 57 reižu tālummaiņas objektīvam ar piestiprināmu platleņķa objektīvu un jaudīgām tehnoloģijām, kas bez piepūles panāk vislabāko filmu izskatu. WI-FI un NFC nodrošina vienkāršu kopīgošanu.

LEGRIA HF G25

LEGRIA HF G25

LEGRIA HF G25 piepilda video amatieru radošās vēlmes un ir aprīkota ar platleņķa objektīvu, vairākām manuālām vadīklām, kā arī teicamu audio, tāpēc varat iegūt lieliskus HD video.

LEGRIA HF G40

LEGRIA HF G40

Izbaudiet izcilu attēlu kvalitāti un profesionāla līmeņa vadību ar LEGRIA HF G40. Daudzpusīga un vienkārši lietojama videokamera ar izcilu optiku, HD CMOS PRO sensoru un režīmu Wide Dynamic Range kompaktā, plaukstā turamā korpusā.