LEGRIA HD videokameras ar Wi-Fi savienojumu

Izveidojiet savienojumu ar Canon LEGRIA Wi-Fi videokamerām. Kopīgojiet saturu ceļā, straumējiet tiešraides un kontrolējiet kameru attāli.
Augšupielādējiet savus materiālus sabiedriskajos tīklos, piemēram, YouTube un Facebook. Turklāt saturu varat pat skatīt bezvadu režīmā savā augstas izšķirtspējas TV!

Tiešraides video straumēšana

Straumējiet video tiešraides Android¹ un iOS ierīcēs¹ — lielisks risinājums attālinātai uzraudzībai un kontrolei. Varat skatīt, ko dara bērni citā telpā, tuvināt un tālināt, kā arī aktivizēt ierakstīšanu, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Vienkārši lejupielādējiet bezmaksas lietojumprogrammu CameraAccess Plus un sāciet darbu!

Jūs varat arī izmantot attālo uzraudzību, atrodoties arī ārpus mājas (izņemot ar LEGRIA HF G40) — tā ļauj redzēt, kas notiek mājās, kad esat prom. Lai veiktu uzraudzību, atrodoties ārpus mājas, ir nepieciešams interneta savienojums ar UPnP savienojamu maršrutētāju un atbalsts globālas IP adreses iegūšanai, kā arī lietotne CameraAccess Plus. Jūs varat arī izmantot papildu kameras panoramēšanas galdu CT-V1, kas ļauj veikt horizontālu panoramēšanu 200° leņķa diapazonā tieši no jūsu viedierīces ar interneta savienojumu.

CameraAccess

Wi-Fi tālvadība

Kontrolējiet un koriģējiet LEGRIA HF G40 iestatījumus bezvadu režīmā, izmantojot sava viedtālruņa, planšetdatora vai datora tīmekļa pārlūku. Jums nav nepieciešams maršrutētājs vai lietojumprogramma.

Varat kontrolēt dažādus iestatījumus, pat neatverot kameru. Šis ir lielisks risinājums, ja fotografējat dažādās vidēs, kur kamerai ir grūti piekļūt. Tiešajā skatā varat aplūkot kompozīciju un citus aspektus. Iestatījumi, kurus var pielāgot, ietver ierakstīšanas sākumu/beigas, atvērumu, aizslēgu, fokusu, tālummaiņu un baltās krāsas līdzsvaru.

Wi-Fi Remote
Remote Browsing

Attālā pārlūkošana

Skatiet videokamerā ierakstītos videoklipus bezvadu režīmā savā datorā², viedtālrunī vai planšetdatorā, izmantojot funkciju Attālais pārlūks. Videokamera izveido savienojumu ar ierīces tīmekļa pārlūku, neizmantojot maršrutētāju vai programmu, un šī funkcija ir saderīga ar Android³ un iOS³ platformām. Lielisks risinājums lietošanai ceļā. Arī savus iecienītākos videoklipus varat parādīt tieši Android ierīcē vai datorā. Īpašā programma Movie Uploader, kas paredzēta iOS⁴ ierīcēm, ļauj saglabāt videoklipus iOS ierīcē, lai ērti augšupielādētu pakalpojumā Facebook vai YouTube, izmantojot mobilo tīklu.

Savienojums ar viedierīcēm un datoriem

Skatīšanās uz lielā ekrāna bez vadiem

Skatiet lieliskas Full HD filmas, izveidojot bezvadu LEGRIA un saderīga viedtelevizora savienojumu. Kad savienojums ir izveidots, varat kontrolēt video rādīšanu ar televizora tālvadības pulti kā parasti.

Savienošana-ar-televizoru

DLNA
Social Network Sharing

Tieša kopīgošana internetā no kameras

Facebook, Twitter, e-pasts, CANON iMAGE GATEWAY, YouTube

Augšupielādējiet filmas tieši internetā, neizmantojot datoru. Vienkārši pievienojiet savu videokameru mājas Wi-Fi tīklam* un pēc tam kopīgojiet filmas pakalpojumā YouTube, Facebook, Twitter un e-pastā.

Funkcijām, ar kurām veic tiešu kopīgošanu internetā un sūtīšanu, izmantojot serveri, nepieciešams CANON iMAGE GATEWAY konts. CANON iMAGE GATEWAY, iespējams, netiek atbalstīta dažās valstīs vai reģionos. Papildinformāciju skatiet vietnē www.canon-europe.com/cig.

1. — Atbalstītā operētājsistēma: Android 2.3-4.4, iOS 5, iOS 6, iOS7. Funkcionalitāte netiek atbalstīta visās ierīcēs.

2. — Saderība ar tīmekļa pārlūkprogrammatūru, kas atbalsta HTML5.

3. — Atbalstītā operētājsistēma: iOS5, iOS6, iOS7, Android 2.3 / 3.2 / 4.0 / 4.1 / 4.2. Funkcionalitāte netiek atbalstīta visās ierīcēs.

4. — Saderīgs ar iPhone, iPad, iPod un iPod touch. Nepieciešama iOS 4.0 vai jaunāka. Funkcionalitāte netiek atbalstīta visās ierīcēs.

iPad, iPhone, iPod un iPod touch ir Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.

Android™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.