XA10

Novatoriskā XA10 AVCHD videokamera Canon profesionālo tehnoloģiju ietver īpaši kompaktā korpusā. Izcila funkcionalitāte un daudzveidība nodrošina lielisku video un audio ierakstīšanas veiktspēju.

Ieguvumi

  • Canon HD video objektīvs (10x tālummaiņa, 30,4 mm, f/1,8)
  • Canon HD CMOS Pro sensors
  • Profesionāls skaņas ieraksts
  • AVCHD videoieraksts 64 GB atmiņā vai divos SDXC slotos
  • IR ierakstīšanas režīms
  • Pilnīga manuāla vadība
  • 8,8 cm šķidro kristālu displejs; 0,6 cm EVF
  • Dinamisks optiskais attēla stabilizators, automātisks attēla stabilizators, funkcija Instant AF
  • Daudzpusīga un papildināma

Detalizēti par funkcijām

Canon XA10 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Canon HD video objektīvs


Ātrs platleņķa Canon HD video objektīvs (30,4 mm, f/1,8) ļauj ar kompakto videokameru iegūt profesionālu attēla kvalitāti. Videokamerai ir stabila 10x optiskā tālummaiņa un 8 lapiņu diafragma, lai iegūtu interesantāku atspīduma efektu.

1/3 tipa HD CMOS Pro sensors


HD CMOS Pro sensoru Canon sākotnēji izstrādāja un ražoja savām profesionālajām videokamerām, un tas tver Full HD video dabiskā 1920 x 1080 izšķirtspējā. Sensoram ir 2,6x lielāks pikseļu skaits nekā tradicionālajiem CMOS sensoriem, tādēļ tas nodrošina plašāku dinamisko diapazonu un augstāku jutību.

Profesionāls skaņas ieraksts


Profesionāla skaņas ieraksta iespējas ietver divas XLR ieejas, 3,5 mm mikrofona ieejas ligzdu un iebūvētu mikrofonu ar zemu trokšņa līmeni. Skaņa tiek ierakstīta divu collu Dolby Digital formātā, izmantojot jebkuru ieeju kombināciju.

64 GB atmiņa un divi SDXC sloti


XA10 videokamera Full HD AVCHD video ar ātrumu līdz 24 Mb/s ieraksta 64 GB iebūvētā zibatmiņā. Ierakstīšanas pārslēgšanas funkcija Relay Recording ļauj veikt nepārtrauktu filmēšanu, izmantojot divus SDXC atmiņas karšu slotus. Ierakstīšana divos slotos ļauj vienu filmēto materiālu vienlaikus saglabāt divās kartēs.

Infrasarkano staru (IR) uzņemšanas režīms


XA10 piedāvā infrasarkano staru (IR) režīmu uzņemšanai Full HD izšķirtspējā, filmējot naktī vai vājā apgaismojumā. Lai stilu pieskaņotu savām darba vajadzībām, pieejama zaļas un baltas krāsas izvēle. Unikālais Canon objektīva pārklājums un iebūvētais izkliedētājs nodrošina skaidru un asu visa kadra attēlu. Videokameras rokturī ir iebūvēts IR indikators.

Pilnīga manuāla vadība


Manuāla vadības ripa ļauj veikt intuitīvu fokusa vadību. Izmantojot skārienjutīgu šķidro kristālu displeju, iespējama pilnīga ekspozīcijas, atvēruma, aizslēga ātruma un pastiprinājuma manuāla vadība. Taustiņa pielāgošana un vadības ciparripa ļauj veikt pilnīgu kameras vadību atbilstoši jūsu radošajām iecerēm.

8,8 cm šķidro kristālu displejs; 0,6 cm EVF


Liels sānos uzstādīts 8,8 cm (3,5 collu) skārienjutīgs šķidro kristālu displejs ar asu 920 000 punktu izšķirtspēju nodrošina lielisku pārraudzību. Viļņveida monitors un fokusa atbalsta funkcijas atvieglo uzņemamā attēla kadrēšanu. Iekļauts arī 0,61 cm (0,24 collu) 260 000 punktu EVF.

Dinamisks optiskais attēla stabilizators, automātisks attēla stabilizators, funkcija Instant AF


Canon uzlabota dinamiskā optiskā attēla stabilizēšanas sistēma ar automātisku attēla stabilizēšanas režīmu nodrošina stabila videoattēla uzņemšanu. Funkcija Instant AF katram uzņemtajam attēlam nodrošina īpaši asu fokusu.

Daudzpusīga un papildināma


Īpaši kompaktā XA10 videokamera ir daudzpusīga un ar paplašināmu sistēmu - pielāgojama izmantošanai jebkurā situācijā. Rokturi var noņemt, lai kameru varētu izmantot šaurās telpās, un tai ir darba apturēšanas/sākšanas poga un tālummaiņas līmeņa vadība. Komplektā iekļauta arī objektīva filtra vītne un papildaprīkojuma pieslēgvieta.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon XA10, tā funkcijām un iespējām.

CPN.jpeg

Canon profesionāļu tīkls

Iedvesma, zināšanas, informācija par produktiem, kā arī aktuāli jaunumi Canon profesionāliem fotogrāfiem, operatoriem un entuziastiem no visas pasaules.