XF100

Canon XF100 ir vismazākā videokamera, kas aprīkota ar MPEG-2, 50 MB/s, 4:2:2 Full HD kodeku. CF kartes ierakstīšana, profesionāla skaņa un plašas pielāgošanas iespējas nodrošina pārsteidzošu daudzveidību.

Iespējas

  • MPEG-2 ierakstīšana divās CF kartēs ar ātrumu līdz 50 MB/s (4:2:2)
  • Viegls un kompakts dizains; XLR ieejas
  • 10x tālummaiņas Canon HD video objektīvs
  • 1/3 tipa Full HD Canon CMOS
  • 3D palīga funkcijas; infrasarkanās uzņemšanas režīms
  • 8,8 cm (3,5 collu) 920 000 punktu šķidro kristālu displejs; 0,6 cm (0,24 collu), 260 000 punktu EVF
  • Dažādi kadru nomaiņas ātrumi

Detalizēti par funkcijām

Canon XF100 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

MPEG-2 ierakstīšana ar ātrumu līdz 50 MB/s (4:2:2)


XF100 var ierakstīt MPEG-2 MXF (formāts Media eXchange) failus — līdz 1920x1080 Full HD ar ātrumu līdz 50 MB/s (4:2:2) — salīdzinoši nedārgās un plaši pieejamās CompactFlash (CF) atmiņas kartēs. Droša ierakstīšana, izmantojot divas karšu ligzdas, nodrošina nepārtrauktu uzņemšanu, savukārt ierakstīšana, izmantojot divus slotus, ļauj saglabāt uzņemto filmu abās kartēs.

Viegls un kompakts dizains; XLR ieejas


Plaukstas lieluma kamera ar pārsteidzošu funkcionalitāti, kā arī izturīgu un vieglu dizainu nodrošina vēl nepieredzētu daudzveidību. Lineāro PCM skaņu var ierakstīt, izmantojot divas XLR ieejas un priekšpusē uzstādīto stereo mikrofonu.

10x tālummaiņas Canon HD video objektīvs


Kā paraugu izmantojot Canon plaši pazīstamos objektīvus, XF100 ir aprīkota ar ātru platleņķa Canon HD video objektīvu (f1,8-f2,8, 30,4 mm) un iebūvētu vadības ripu tālummaiņas, fokusa vai diafragmas pielāgošanai. Uzlabotā optiskā attēla stabilizēšanas sistēma palīdz samazināt hromatisko aberāciju, saglabāt asumu un samazināt objektīva izmērus.

1/3 tipa Full HD Canon CMOS


Canon projektētais un ražotais 2,07 MP Full HD CMOS sensors uztver Full HD video ar dabisku 1920x1080 izšķirtspēju. Sensors ir aprīkots ar Bayer krāsu filtru, kas nodrošina augstu jutību un plašu dinamisko diapazonu; ātrdarbīga datu nolasīšanas tehnoloģija novērš nepareizu aizvara griešanu, kas var rasties CMOS videokamerās.

3D palīga funkcijas; infrasarkanās uzņemšanas režīms


XF100 ir aprīkota ar 3D uzņemšanas palīga funkcijām (OIS ass pārslēgšana un fokusa attāluma vadierīce), kuras atbalsta stereoskopiska 3D video tveršanu, izmantojot divas videokameras. Divas reizes lielāka infrasarkanā (IR) jutība nekā iepriekšējiem modeļiem ir lieliski piemērota uzņemšanai vājā apgaismojumā, izmantojot režīmu IR Shooting un iebūvēto IR indikatoru. Ir pieejamas zaļās un baltās krāsas opcijas, lai varētu izvēlēties piemērotāko atkarībā no projekta.

8,8 cm (3,5 collu) 920 000 punktu šķidro kristālu displejs; 0,6 cm (0,24 collu), 260 000 punktu EVF


Abas videokameras ir aprīkotas ar lielu, sānos uzstādītu šķidro kristālu displeju. Šis 8,8 cm (3,5 collu) ekrāns ir aprīkots ar asu, 920 000 punktu izšķirtspēju, iebūvētu viļņveida monitoru un funkciju Edge Focus, kas atvieglo fotoattēla uzstādīšanu. Ir pieejams arī 0,61 cm (0,24 collu), 260 000 punktu EVF ar 100% pārklājumu.

Dažādi kadru nomaiņas ātrumi


Ir pieejama plaša kadru nomaiņas ātruma izvēle no 12 līdz 50 kadriem/s. Kameras lietotājs var mainīt tveršanas ātrumu, kas nodrošina neierobežotas jaunrades iespējas.

CPS atbalsts*


Canon ekskluzīvais CPS video atbalsts nodrošina remonta pakalpojumu priekšrocības, garantējot ātru apgrozījumu.

  • * Plašāku informāciju par valstīm, kur ir spēkā CPS programma, lūdzu, skatiet vietnē
  • http://www.canon-europe.com/cps

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon XF100, tā funkcijām un iespējām.

CPN.jpeg

Canon profesionāļu tīkls

Iedvesma, zināšanas, informācija par produktiem, kā arī aktuāli jaunumi Canon profesionāliem fotogrāfiem, operatoriem un entuziastiem no visas pasaules.

Skatiet Canon profesionāļu tīklu