XF300

XF300 — viena no Canon pirmajām failu bāzes profesionālajām videokamerām — apvieno MPEG-2, 50 MB/s, 4:2:2 kodeku ar Canon L sērijas objektīvu un 3 Full HD CMOS sensoriem, lai iegūtu vislabāko HD video, kas saglabāts CF kartē.

Iespējas

  • MPEG-2 MXF ierakstīšana CF kartēs ar ātrumu līdz 50 MB/s (4:2:2)
  • Vispusīgs NLE atbalsts
  • 18x platleņķa Canon L sērijas objektīvs
  • 3x 1/3 tipa Full HD Canon CMOS sensori
  • 10,1 cm šķidro kristālu displejs (1,23 M punktu); 1,3 cm (1,55 M punktu) EVF
  • Dažādi kadru nomaiņas ātrumi

Detalizēti par funkcijām

Canon XF300 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Filmējiet augstas kvalitātes HD, ierakstot CF kartēs


XF300 var ierakstīt CompactFlash (CF) atmiņas kartēs MPEG-2 MXF failus (formāts Media eXchange) līdz 1920x1080 Full HD ar ātrumu līdz 50 Mb/s (4:2:2). CF kartes nav dārgas un ir plaši pieejamas: dubultie karšu sloti ļauj filmēšanu turpināt bez pārtraukuma.

Elastīga rediģēšana


Nemanāmi iekļaujas esošajā darbplūsmā — ar videokameru XF300 uzņemtās filmas tiek ierakstītas nozares standarta MXF failos, kas saderīgi ar lielāko daļu rediģēšanas pakotņu.

18x platleņķa objektīvs


Balstoties uz Canon pieredzi plaši pazīstamo objektīvu izgatavošanā un ņemot vērā profesionāļu sniegto informāciju, vieglais 18x L sērijas HD video objektīvs nodrošina vislabāko optisko kvalitāti. Unikālos īpaši zemas dispersijas (Hi-UD) elementus izmanto, lai novērstu hromatisko aberāciju. Atsevišķi gredzeni piedāvā neatkarīgu fokusa, tālummaiņas un diafragmas vadību (F1.6); pilnīgai manuālai vadībai ir nodrošināti fokusa un tālummaiņas gala aizturi.

3x Full HD CMOS


Full HD ieraksti ar 1920x1080 izšķirtspēju tiek uzņemti, izmantojot 1/3 tipa 2,07 megapikseļu Full HD CMOS sensorus, ko izstrādājis un ražo Canon. Liela ātruma skenēšana novērš aizvara griešanās efektu.

10,1 cm šķidro kristālu displejs un 1,3 cm EVF


10,1 cm (4 collu) šķidro kristālu displeju var izvietot vienā vai otrā kameras pusē. Izmantojot izcilu izšķirtspēju (1,2 M punktu), fokusa atbalsta rīks palīdz iegūt asus attēlus. Iebūvēts viļņveida monitors (WFM) palīdz pārbaudīt ekspozīciju un citus fotografēšanas parametrus. Pieejams arī 1,3 cm (0,52 collu) elektroniskais skatu meklētājs (EVF).

Dažādi kadru nomaiņas ātrumi


Ir pieejama plaša kadru nomaiņas ātruma izvēle no 12 līdz 50 kadriem/s. Kameras lietotājs var mainīt tveršanas ātrumu, kas nodrošina neierobežotas jaunrades iespējas.

Neatkarīgs audioieraksts


Audioskaņu var tvert, izmantojot divas XLR ieejas un priekšpusē uzstādīto stereo mikrofonu.

Pielāgoti attēli


Lieliska attēla iegūšanai var pielāgot divdesmit sešas pielāgota attēla iespējas. Tās var glabāt kamerā, izmantojot SD karti, un iestatījumus pat var pārsūtīt no vienas videokameras uz citu.

CPS atbalsts*


Canon ekskluzīvais CPS video atbalsts nodrošina remonta pakalpojumu priekšrocības, garantējot ātru izpildi.

* Plašāku informāciju par valstīm, kur ir spēkā CPS programma, lūdzu, skatiet vietnē http://www.canon-europe.com/cps

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon XF300, tā funkcijām un iespējām.

CPN.jpeg

Canon profesionāļu tīkls

Iedvesma, zināšanas, informācija par produktiem, kā arī aktuāli jaunumi Canon profesionāliem fotogrāfiem, operatoriem un entuziastiem no visas pasaules.

Skatiet Canon profesionāļu tīklu