Viltotas baterijas

Brīdinājumi par viltotu litija jona bateriju komplektiem un lādētājiem.

Brīdinājums attiecas uz šādām Canon produktu grupām:

  • Digitālās kompaktās fotokameras
  • Digitālās SLR kameras
  • Digitālās videokameras

Nesen ir apstiprināts, ka tirgū (īpaši interneta izsoļu vietnēs) ir pieejami litija jona bateriju komplektu un lādētāju viltojumi, kas paredzēti Canon digitālajām kompaktajām fotokamerām, digitālajām SLR kamerām un digitālajām videokamerām.

Bieži vien viltojumi nav aprīkoti ar drošības funkcijām, kas atbilstu noteiktajiem kvalitātes standartiem. Līdz ar to lietošanas vai uzlādes laikā tie var radīt dažādas problēmas:

  • Nepareizu produkta darbību
  • Pārmērīgu karstumu 
  • Pārrāvumus, noplūdes, eksploziju vai aizdegšanos 
  • Ievainojumus lietotājiem, piemēram, apdegumus vai aklumu

Lai garantētu drošību, Canon lūdz saviem klientiem nelietot un neiegādāties viltotus produktus veikalos un tiešsaistē.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka uzņēmums Canon nav atbildīgs par nepareizu darbību vai negadījumiem, kas rodas, lietojot citus, nevis oriģinālos Canon litija jona bateriju komplektus un lādētājus, ieskaitot viltojumus.

Canon augstu vērtē jūsu nepārtrauktu apņemšanos lietot oriģinālus Canon produktus.

Viltojuma paraugs
(Oriģināla produkta nosaukums: bateriju komplekts BP-511)
Kā var noteikt, vai produkts ir oriģināls?

Lai noteiktu, vai bateriju komplekts ir oriģināls, papildus norādītajiem pārbaudes indikatoriem varat pārbaudīt unikālo hologrammu, kas atrodas uz Canon oriģinālo bateriju komplekta iepakojuma. Uz hologrammas jābūt redzamam vārdam “Canon”, izkārtotam horizontālās joslās. Starp šīm joslām tiek parādīta arī spirāle, uz kuras uzdrukāts vārds “Genuine”. Turklāt hologrammas krāsa, sasverot to horizontālā pozīcijā, mainās no zeltītas uz zaļu. Ja šī krāsu maiņa nenotiek, hologramma ir viltojums. Vienmēr pārbaudiet, vai hologramma nav viltojums.

Papildinformāciju par viltotām baterijām, lūdzu, skatiet Kameras un attēlveidošanas produktu asociācijas (Camera & Imaging Products Association — CIPA) paziņojumā par bateriju komplektu viltojumiem vietnē http://www.cipa.jp/battery/index_e.html