Canon PowerShot G1 X Mark II

PowerShot G1 X Mark II

Fotokamera PowerShot G1 X Mark II ar lielo sensoru un ātro f/2 tālummaiņas objektīvu nodrošina DSLR līdzīgu veiktspēju un daudzpusību, tomēr tās izmēri atbilst kompaktai fotokamerai.

PowerShot G1 X Mark II

Ieguvumi

 • Liels 1,5 tipa 18,7 x 14,0 mm Canon CMOS sensors, kurš nodrošina uzņemšanu vairākās konfigurācijās
 • Uzņemiet 12,8 megapikseļu attēlus (3:2)* un Full HD video ar DSLR līdzīgu attēlu un filmu kvalitāti
 • Radoši izmantojiet asuma dziļumu ar ātru f/2-3,9, 24 mm 5x tālummaiņas objektīvu un 9 lapiņu diafragmu.
 • Ātra attēlu apstrāde un efektīva darbība ar DIGIC 6
 • Ar HS sistēmu un maksimālo ISO 12 800 uzņemiet lieliskus attēlus pat vājā apgaismojumā
 • Tehnoloģijas Intelligent IS attēlu stabilizācija aizsargā pret kameras kustībām
 • Precīzs 31 punkta AiAF. Precīza manuāla fokusēšana ar manuālu fokusa koriģēšanu
 • Pielāgojami dubultās kontroles gredzeni un intuitīvs skārienekrāns pielāgotai lietošanai
 • Wi-Fi un attēlu sinhronizēšana ērtai attēlu koplietošanai un dublēšanai Izveidojiet savienojumu ar viedtālruni vai planšetdatoru, lai veiktu attālinātu uzņemšanu
 • Papildu EVF tradicionālai lietošanai
 • 14 bitu RAW un DPP programmatūra raiti integrē jebkurā darbplūsmā

Detalizēti par funkcijām

Canon PowerShot G1 X Mark II — ieskatieties un izpētiet sīkāk

DSLR līmeņa attēlu kvalitāte, kuru piedāvā kompakta fotokamera


Fotokameras PowerShot G1 X Mark II lielā 1,5 tipa sensora virsmas laukums ir līdzīgs APS-C; tā izmēri 18,7 x 14,0 mm. Lai panāktu DSLR līdzīgu attēlu kvalitāti, fotokamerā izmantota 12,8 megapikseļu izšķirtspēja (3:2) un Canon CMOS tehnoloģija. Izmantojiet vairāku konfigurāciju sensoru, lai uzņemtu 12,8 megapikseļu attēlus ar attiecību 3:2 vai 13,1 megapikseļu attēlus ar attiecību 4:3 ar vienādu efektīvo fokusa garumu.*

Lieliska veiktspēja vājā apgaismojumā


Fotokameras PowerShot G1 X Mark II 1,5 tipa sensors un DIGIC 6 procesors nodrošina izcilu veiktspēju līdz pat ISO 12 800. HS sistēma, kas papildināta ar dzidru f/2-3,9 objektīvu, maksimāli izmanto pieejamo apkārtējo apgaismojumu, lai panāktu izcilu dzidrumu un krāsu jebkādos apstākļos. Tehnoloģija Intelligent IS izvēlas optimālo optisko attēlu stabilizēšanas režīmu no 8 iespējām, šādi samazinot kameras kustību un izplūdušu attēlu uzņemšanu.

Augstas precizitātes 5x tālummaiņas objektīvs


Fotokamerai PowerShot G1 X Mark II ir 24 mm īpaši plata leņķa objektīvs ar 5x tālummaiņu. Izmantojot Canon augstās precizitātes tehnoloģijas un modernus objektīvus, iegūstiet asus attēlus ar augstu izšķirtspēju. Liels 1,5 tipa sensors apvienojumā ar dzidru f/2-3,9 9 lapiņu diafragmu nodrošina izcilu objektu atdalīšanu ar maigi izpludinātu fonu.

Mirkļa notveršana


DIGIC 6 procesors nodrošina ātru un efektīvu lietošanu, līdz ar to jūs vienmēr būsiet gatavs uzņemt izšķirošo mirkli. Augsta blīvuma 31 punkta AiAF ātri un precīzi nofiksē objektus, bet precīzu manuālu pielāgošanu var veikt ar kādu no kameras dubultās kontroles gredzeniem, kas izvietoti ap objektīva cilindru. Manuāla fokusa koriģēšana palīdz sasniegt vēl augstāku precizitāti, izceļot fokusētās zonas.

Attālināta bezvadu uzņemšana un attēlu sinhronizācija


Izveidojiet Wi-Fi savienojumu starp fotokameru PowerShot G1 X Mark II un saderīgu viedierīci, izmantojot kameras īpašo mobilo ierīču savienošanas pogu vai NFC. Kad savienojums izveidots, Canon lietotne CameraWindow iespējo fotokameras PowerShot G1 X Mark II bezvadu kontroli no attāluma līdz pat 5 m. Mobilo ierīču savienošanas pogu var arī iestatīt, lai veiktu attēlu sinhronizēšanu, kas ļauj dublēt attēlus un filmas reģistrētā mājas datorā, kā arī pakalpojumos Flickr™ un Google Drive™, izmantojot image.canon.**

Izveidots tieši jums


Pielāgojiet fotokameru PowerShot G1 X Mark II savam darba stilam. Bieži izmantotās funkcijas var pievienot pielāgotajai izvēlnei, lai tās būtu vieglāk atrast, kad nepieciešams. Pielāgojamos dubultās kontroles gredzenus, kas aptver kameras objektīva cilindru, var ieprogrammēt, lai mainītu dažādus iestatījumus.

Uzņemšana no jebkura leņķa


Augstas kvalitātes šķidro kristālu displeja skārienekrāns ar 1040k punktu izšķirtspēju izmanto sRGB krāsu attēlošanu, lai iegūtu perfektu krāsu precizitāti, attēla dzidrumu un kontrastu. Noliecamais ekrāns un intuitīvā vadība ļauj fotokameru PowerShot G1 X Mark II izmantot ātri un ērti pat visneparastākajos leņķos. Tradicionālākai lietošanai aprīkojiet kameru ar papildus pieejamu jutīgu elektronisko skatu meklētāju.

Jaunas radošās iespējas


Eksperimentējiet ar uzlabotajiem attēlu uzņemšanas režīmiem un atklājiet jaunas radošās iespējas. Ar režīmiem Hand-held HDR (īpaši dinamisks diapazons bez statīva) un Background Defocus (izpludināts fons) var ātri uzņemt vairākus secīgus attēlus un sapludināt tos kopā, iegūstot profesionāla izskata rezultātu. Zvaigžņu uzņemšanas režīmi nodrošina vieglu ceļu uz iespaidīgu zvaigžņu fotogrāfiju uzņemšanu.

Raita darbplūsma


14 bitu RAW faili un Canon DPP programmatūra maksimāli uzlabo kvalitāti pēcapstrādē un raiti integrē esošajās rediģēšanas un drukāšanas darbplūsmās.

Ergonomiska lietošana


Fotokamera PowerShot G1 X Mark II ar uzlabotu satveršanu (pieejama Eiropā, Tuvos Austrumos un Āfrikā) piedāvā lielu, ergonomisku turētāju teicamai lietošanai.

*Vairāku konfigurāciju sensors uzņem 12,8 megapikseļu attēlus ar malu attiecību 3:2 noklusējuma iestatījumos. 13,1 megapikseļu attēlus ar malu attiecību 4:3 var uzņemt ar tādu pašu efektīvo fokusa garumu.

**Wi-Fi atbalsts dažādām ierīcēm un reģioniem atšķiras. Plašāku informāciju skatiet šeit: www.canon-europe.com/wirelesscompacts
Lai izmantotu tiešo koplietošanu internetā, kā arī attēlu sinhronizēšanas un nosūtīšanas caur serveri funkcijas, nepieciešams konts pakalpojumā image.canon. Pakalpojums image.canon var netikt atbalstīts atsevišķās valstīs vai reģionos. Plašāku informāciju skatiet šeit: www.canon-europe.com/cig.
Facebook un F logo ir uzņēmuma Facebook Inc. reģistrētas preču zīmes.
Google DriveTM ir uzņēmuma Google Inc. reģistrēta preču zīme.
Twitter ir uzņēmuma Twitter Inc. reģistrēta preču zīme.
Zīme FLICKR ir uzņēmuma Yahoo! Inc. reģistrēta preču zīme.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PowerShot G1 X Mark II, tā funkcijām un iespējām.

1.5 type CMOS

Liels sensors, kura izmērs ir tuvu DSLR APS-C izmēram

f2.0-3.9

Plata diafragma visā tālummaiņas diapazonā

12.8MP CMOS 3-2 aspect ratio

12,8 megapikseļu CMOS ar attiecību 3:2

Dual Control Rings

Divi pielāgojami objektīva gredzeni

Powerful DIGIC processing

Spēcīga DIGIC apstrāde

Great low-light shots

Lieliski attēli arī sliktā apgaismojumā

5x optical zoom, ultra wide-angle

5x optiskā tālummaiņa, īpaši plats leņķis

Steady shots in every situation

Asi fotoattēli un vienmērīgas filmas jebkurā situācijā

Share and backup images wirelessly

Kopīgojiet un dublējiet attēlus bezvadu režīmā

NFC simplifies smartphone sharing

NFC vienkāršo viedtālruņa kopīgošanu

Remote Shooting WiFi

Vadiet kameru ar viedtālruni

Tilt to shoot up high or down low

Pielāgojiet leņķi, lai fotografētu augstu vai zemu

14-bit RAW

Vienmērīgas toņu pārejas 14 bitu RAW formātā

Aperture and shutter speed control

Diafragmas atvēršanās un aizvara ātruma vadība

High maximum ISO sensitivity

Augsta maksimālā ISO jutība

1080p movies

1080p video

Create SLR style background blur

Izveidojiet SLR stila fona izplūdumu

Capture starry skies with ease

Ērti uzņemiet zvaigžņotās debesis

Handheld_HDR

Uzņemiet HDR bez statīva

Neutral Density Filter

ND filtrs

 • PowerShot G1 X Mark II

 • Akumulatoru paka NB-12L

 • Akumulatora lādētājs CB-2LGE

 • Kakla lence NS-DC11

 • AC kabelis

 • Lietotāja rokasgrāmatas komplekts

DSLR kvalitātes rezultāti ar lielu augstas jutības sensoru

Lai sasniegtu vislabāko attēla kvalitāti, PowerShot G1 X Mark II izmanto lielu 1,5 tipa vairāku aspektu sensoru. Efektīvais lauks ir aptuveni 2x lielāks nekā 1,0 tipa sensoriem un 5,7x lielāks nekā 1/1,7 tipa sensoriem, ko parasti izmanto augstāka līmeņa kompaktkamerās. Jums ir pieejama DSLR līmeņa kvalitāte kompaktā dizainā. 1,5 tipa sensors sniedz fotogrāfiem lielāku lauka dziļuma kontroli, kā arī garantē attēlus ar ļoti zemu trokšņa līmeni pat tad, ja fotografējat ar augstu ISO ļoti vājā apgaismojumā.

sensor-range.jpg