Canon PowerShot G7 X

Eksperta kabatas izmēra kamera

Kamera PowerShot G7 X ir speciāli izstrādāta tiem, kuriem, lietojot kabatas izmēru kameru, ir svarīga gan attēla kvalitāte, gan vadības iespējas. No izturīgā metāla korpusa līdz pārsteidzošajai attēlu kvalitātei — viss liecina par Canon augstākā līmeņa G-Series DNA iespējām.

Izcila kvalitāte jebkurā apgaismojumā

Uzņemiet skaisti izpludinātu fonu un izcilas detaļas ar gaismspējīgo f/1.8-2.8 tālummaiņas objektīvu un 1.0 tipa sensoru. Fotografējiet vājā apgaismojumā, izmantojot HS sistēmu un DIGIC 6.

Objektīva

Tveriet asas detaļas pat ļoti sarežģītos fotografēšanas brīžos. To nodrošina spilgtais f/1.8–2.8 objektīvs, kas sensoram novada ļoti daudz gaismas. Turklāt 4,2x optiskā tālummaiņa (24–100 mm) ir lielisks risinājums gan platleņķa fotogrāfijām, gan objektu tuvplāniem. Uzņemiet izcilus portretus ar skaistu perspektīvu un fona izplūdumu, izmantojot platu atvērumu pilnā tālummaiņas līmenī.

Skaists fons

Japāņu valodā ir speciāls vārds "Bokeh", kas apzīmē ārpus fokusa esošo attēla daļu kvalitāti. PowerShot G7 X izmanto objektīva atvērumu ar deviņām lapiņām, lai iegūtu vienmērīgu fona izplūdumu un apaļus izgaismojumus ārpus fona. Veidojiet skaistus 18 staru zvaigžņveida efektus ainās ar spilgtu apgaismojumu.

Sensors

Uzņemiet izcilus attēlus vājā apgaismojumā un skaisti izpludinātu fonu. 1.0 tipa CMOS sensors nodrošina uzlabotu veiktspēju vājā apgaismojumā, saglabājot kameras kompaktos izmērus. Tas izmanto gaismas jutīgu laukumu, kas ir gandrīz 3 reizes lielāks nekā 1/1.7 tipa sensoriem, nodrošinot uzlabotu gaismas jutību, samazinātu troksni (jo īpaši pie augsta ISO) un plašāku dinamisko diapazonu. Tas nodrošina arī lielākas radošuma izpausmes iespējas ar seklāku asuma dziļumu, veidojot profesionāla izskata izpludinātus fonus.

HS sistēma

Jūsu attēli būs tieši tādi, kādus tos atceraties, — gan dienā, gan naktī. Canon HS sistēma ar DIGIC 6 un lielu 1,0 tipa 20,2 MP CMOS sensoru nodrošina izcilu attēlu kvalitāti un teicamu darbību vājā apgaismojumā. Tieši tāpēc varat viegli tvert patieso brīža atmosfēru, neizmantojot zibspuldzi vai trijkāji.

Asi rezultāti — vienmēr

Jums vairs nav jāuztraucas, ka kameras kustības sabojās rezultātus. Par to parūpēsies inteliģentais optiskais režīms Image Stabilizer. Šī kamera automātiski pielāgo iestatījumus un nodrošina asus, detalizētus fotoattēlus un video pat tad, kad uzņemat pilnā tālummaiņā vai ar kameru rokās vājā apgaismojumā. Turklāt jūsu filmas būs pārsteidzoši vienmērīgas, pateicoties 5 asu filmu stabilizēšanas funkcijai.

31 fokusa punkta AF nodrošina precīzu fokusēšanu

Noķeriet darbību ar ātro 31 punkta AF. 31 punkts aptver lielu kadra daļu, apstiprinot izvēlētos AF punktus.

Vieda vadība

Varat ātri un viegli piekļūt uzlabotām vadības iespējām un iestatījumiem, izmantojot speciālu ekspozīcijas kompensācijas ripu, objektīva vadības gredzenu un pielāgojamas pogas. Izmantojiet pilnīgi manuālo režīmu un RAW ar dažādām atbalsta funkcijām, lai iegūtu tieši vajadzīgo kadru. Iebūvētais ND filtrs paplašina uzņemšanas iespējas, piemēram, uzņemšanu dienasgaismā ar lēnu aizslēga ātrumu.

Objektīva regulēšanas gredzens

Objektīva regulēšanas gredzens

Objektīva regulēšanas gredzenu ir vienkārši lietot iekadrēšanas laikā, un to var ieprogrammēt, lai nodrošinātu pastāvīgu atvēruma, fokusa un citu vadības funkciju kontroli.

Pielāgojamas vadības iespējas

Pielāgojamas vadības iespējas

Pielāgojamas vadības iespējas garantē intuitīvu un dabisku PowerShot G7 X lietošanu, tāpēc jūs varat vairāk laika veltīt savām radošajām idejām.

Iekšējs ND filtrs

Iekšējs ND filtrs

Iebūvēto neitrālā blīvuma (neutral density — ND) filtru var izmantot, lai samazinātu ainas spilgtumu un izmantotu garas ekspozīcijas kustību atspoguļošanai.

Intuitīvs skārienekrāns

Izbaudiet izcilas skatīšanās iespējas un ērtu kadrēšanu. Augstas kvalitātes šķidro kristālu displeja skārienekrāns ar 1040k punktu izšķirtspēju izmanto sRGB krāsu attēlošanu, lai iegūtu perfektu krāsu precizitāti, attēla dzidrumu un kontrastu. Skārieninterfeiss nodrošina intuitīvāku vadību un piedāvā citas noderīgas funkcijas, piemēram, Touch AF.

Izveidojiet personalizētas filmas

Izcilu filmu izveide ir pavisam vienkārša. Pieskaroties tikai vienai pogai, varat uzņemt raitas, reālistiskas Full HD 60p filmas ar stereoskaņu, turklāt filmas tiek ierakstītas plaši atbalstītā MP4 formātā. Izcils fokuss ar MF paasināšanas funkciju, kas ļaus atklāt radošas idejas, izmantojot manuālu filmu vadību.

Kontrolējiet aizslēga ātrumu

Kontrolējiet aizslēga ātrumu

Mainiet aizslēga ātrumu, lai mainītu veidu, kā kustīgi objekti tiek parādīti filmās.

Skatīt videoklipu

Manuāla diafragmas atvēruma vadība

Manuāla diafragmas atvēruma vadība

Koriģējiet asuma dziļumu reāllaikā, uzņemšanas laikā mainot diafragmas atvērumu.

Skatīt videoklipu

Manuāla fokusa asuma korekcija

Manuāla fokusa asuma korekcija

Fokusējiet manuāli pārliecinoši. Fokusējiet īpaši izgaismotus apgabalus, lai iegūtu asu kadru.

Skatīt videoklipu

Izveidojiet savienojumu ar Wi-Fi

Izveidojiet savienojumu ar Wi-Fi

Izveidojiet savienojumu ar Wi-Fi

Izbaudiet Wi-Fi nodrošināto brīvību. Augšupielādējiet attēlus un filmas sociālajos tīklos tieši no kameras. Varat tos arī pārsūtīt uz savu viedtālruni vai planšetdatoru, izmantojot NFC un mobilās ierīces savienošanas pogu. Izmantojiet programmu Canon CameraWindow, lai attēliem pievienotu ģeogrāfiskās atzīmes un attāli vadītu kameru ar viedtālruni. Izbaudiet ērto dublēšanu datorā un mākonī, izmantojot attēlu sinhronizēšanas funkciju.

Vienkārša savienojuma izveide ar viedierīcēm

Vienkārša savienojuma izveide ar viedierīcēm

Nekavējoties augšupielādējiet attēlus vai saglabājiet tos mobilajās ierīcēs, izmantojot bezmaksas programmu Canon CameraWindow, kas ļauj ērti izveidot kameras savienojumu ar viedtālruņiem un planšetdatoriem. Īpašā poga Mobile Device Connect un NFC vēl vairāk atvieglo savienojuma izveidi.

Dublējiet savus fotoattēlus

Dublējiet savus fotoattēlus

Attēlu sinhronizēšanas funkcija sniedz iespēju vienkārši un ērti dublēt attēlus, saglabājot tos mākonī vai datorā. Tā inteliģenti nosaka optimālo saiti attēlu dublēšanai, izmantojot bezvadu tīklu vai datoru ar piekļuvi internetam. Kad attēli ir pārsūtīti uz irista, CANON iMAGE GATEWAY, Flickr, Google Drive vai jūsu datoru, tie tiks automātiski sinhronizēti — lietotājam par to nav jārūpējas.

Attālināta bezvadu uzņemšana ar Wi-Fi

Attālināta bezvadu uzņemšana ar Wi-Fi

PowerShot G7 X savienojums ar Wi-Fi atvieglo attālinātu bezvadu uzņemšanu. Izmantojot programmu Canon CameraWindow, kameru PowerShot G7 X var kontrolēt no līdz 5 m attāluma, un attēlus var uzņemt ar vienu pieskārienu. Reāllaika attēls tiek parādīts viedtālruņa vai planšetdatora ekrānā — lieliska funkciju grupu uzņēmumiem kopā ar fotogrāfu vai uzņemot viegli iztraucējamus savvaļas dzīvniekus.

Vienkārši un radoši

Ērti tveriet izcilus attēlus. Uzņemiet izteiksmīgas nakts ainavas, zvaigžņu ceļus vai veidojiet zvaigžņotās debess filmas palēninātā ātrumā, izmantojot zvaigžņu režīmu. Ar HDR uzņemiet liela kontrasta ainas bez statīva vai ar izpludināta fona režīmu iegūstiet skaistu SLR stila izpludinātu fonu. Izbaudiet jautru HD (720p) filmu kopsavilkumu ar visas dienas kadriem. Šādu iespēju nodrošina režīms Hybrid Auto.

PowerShot-G7-X_Set4_HDR_toggle_on.jpg PowerShot-G7-X_Set4_HDR_toggle_off.jpg

uzruna

PowerShot G7 X izstrādē ir izmantoti precīzi standarti. Šī ierīce jūs pārliecinās, līdzko paņemsit to rokas. Ikkatra elementa izstrādē ir pievērsta uzmanība detaļām — no elegantā kameras vadīklu dizaina līdz izturīgajam metāla korpusam. Smalka sarkana līnija uz režīmu ripas un ierīces izveide no viena alumīnija korpusa — simboli, kas raksturo PowerShot G sērijas augstos standartus.

Keniči Nišimura (Kenichi Nishimura). PowerShot G7 X dizainers, Canon Inc.

Zvaigžņu režīms

Zvaigžņotas nakts ainava

Zvaigžņu portrets

Zvaigžņu ceļi

Palēninātas zvaigžņu kustības filma

Canon pētnieks Džoels Santoss (Joel Santos) atklāj PowerShot G7 X

Specifikācijas

f/1.8-2.8 zoom lens

Wide aperture throughout zoom range

1.0 type CMOS

Large sensor for premium results

20.2 mega pixels CMOS

20.2 Megapixel CMOS

HS System

Great low-light shots

Digic 6

Powerful DIGIC processing

24mm wide and 4.2x zoom

4.2x optical zoom with wide-angle

Wi-Fi certified

Share and backup images wirelessly

Fulld HD 60p Recording

Smoother 1080p movies

Manual movie

Aperture, shutter and ISO control in movies

ND Filter

Neutral Density Filter

High dynamic range

Capture HDR without a tripod

Remote shooting

Control the camera with a smartphone

View full specification