Saderības informācija par Canon digitālajām kompaktkamerām ar iespējotu Wi-Fi

Canon digitālās kompaktkameras, kas aprīkotas ar Wi-Fi¹ tehnoloģiju, nodrošina daudz dažādu iespēju, kā izveidot savienojumu un kopīgot fotoattēlus un videoklipus ar citām ierīcēm un izmantojot internetu. Šajā lapā ir norādītas nepieciešamās katra savienojuma veida specifikācijas, kā arī ir sniegta svarīga informācija par Wi-Fi funkcijas lietošanu.

Wi-Fi saderības tabula

Funkcija Tieša savienojuma izmantošana
(piemēram, savienojumi ārpus telpām)
Wi-Fi piekļuves punkta izmantošana
(piemēram, savienojumi ar mājas Wi-Fi tīklu)
Attēlu sūtīšana uz citu Canon ierīci
Kamera ar iespējotu Wi-Fi
Pieejams visos Canon Wi-Fi modeļos
Nav pieejams

Savienojuma izveide un attēlu kopīgošana, izmantojot viedtālruņus vai
planšetdatorus

(Jāinstalē bezmaksas Canon lietojumprogramma CameraWindow.)


Pieejams:


Apple iOS mobilās ierīces


Android mobilās ierīces*

Pieejams:


Apple iOS mobilās ierīces


Android mobilās ierīces

Kopīgošana tiešsaistes pakalpojumos:
Facebook™
Twitter™ 

irista
Flickr™
YouTube™
E-pasts
CiG tiešsaistes albums

(Lai kopīgotu tiešsaistē, nepieciešama image.canon piekļuve.)

Ja kameru savienojat ar kādu mobilo ierīci, kas atbalsta Wi-Fi ierobežoto savienojumu/mobilās karstvietas piekļuves punkta tehnoloģiju

(Mobilajām ierīcēm nepieciešama piekļuve mobilo datu tīklam. Var tikt piemērota papildu maksa.)

Pieejams visos Canon Wi-Fi modeļos

Dublējiet attēlus: 

irista
image.canon,
Flickr,
datorā

(Lai dublētu, nepieciešama image.canon piekļuve.)

Ja kameru** savienojat ar kādu mobilo ierīci, kas atbalsta Wi-Fi ierobežoto savienojumu/mobilās karstvietas piekļuves punkta tehnoloģiju

(Mobilajām ierīcēm nepieciešama piekļuve mobilo datu tīklam. Var tikt piemērota papildu maksa.)

Pieejams**

Savienojuma izveide ar datoru, kurā ir iespējots Wi-Fi Nav pieejams

Pieejams, ja tiek savienots ar datoriem, kuri ir saderīgi ar:

Windows 8/7, SP1³
vai
Mac OS X 10.6.8 vai jaunāka versija

Tieša fotoattēlu drukāšana no printera, kas ir saderīgs ar PictBridge, izmantojot bezvadu LAN Pieejams*


Pieejams*

* Nav pieejams ierīcē IXUS 510 HS un IXUS 240 HS.
** Nav pieejams ierīcē PowerShot S110, IXUS 510 HS un IXUS 240 HS.

Papildinformācija

Savienojumi

Tiešais Wi-Fi savienojums izmanto kameru kā piekļuves punktu, kuram var pievienoties mērķa ierīce. Šādi kamera var izveidot savienojumu ar citām Wi-Fi ierīcēm pat tad, ja ārējs Wi-Fi piekļuves punkts nav pieejams.

Ja neizmantojat tiešo Wi-Fi savienojumu, kamera ir jāpievieno Wi-Fi piekļuves punktam (piemēram, mājas bezvadu LAN interneta maršrutētājam), lai varētu sazināties ar citām Wi-Fi ierīcēm.

Lai gan šīs kameras atbalsta savienojumu ar Wi-Fi piekļuves punktiem, tās nevar izmantot bezvadu tīklos, piemēram, publiskajā bezvadu tīklājā, kuram autentifikācijai jāizmanto tīmekļa pārlūkprogramma.

Bezvadu datu savienojumi (ieskaitot Wi-Fi) var būt ierobežoti noteiktās valstīs vai reģionos. Wi-Fi funkciju var lietot tikai atbilstoši tās valsts un tā apgabala tiesību aktiem un noteikumiem, kurā ierīce tiek lietota, ieskaitot jebkādus elektronisko ierīču lietošanas aizliegumus.

Vienā sūtīšanas darbībā var nosūtīt līdz 50 attēliem. Automātiskā attēla izmēru maiņas iespēja tiek nodrošināta, ja nav jāveic pārsūtīšana ar pilnu izšķirtspēju. Turklāt var arī pārraidīt video, ja kopējais ieraksta laiks nav ilgāks par 2 minūtēm.

Viedtālruņi un planšetdatori

Izmantojot šīs kameras, attēlus viedtālruņos/planšetdatoros var kopīgot divējādi:
A) Atlasiet attēlus, ko kopīgosit, izmantojot kameras ekrānu, un nokopējiet tos viedtālruņa fotoattēlu galerijā.
B) Vai arī izmantojiet Canon lietojumprogrammu CameraWindow, lai kameras saturu pārlūkotu viedtālruņa ekrānā un atlasītu tos attēlus, kas jāsaglabā viedtālruņa fotoattēlu galerijā vai jāaugšupielādē tiešsaistē (tikai Android ierīces).

Lai kameru savienotu ar viedtālruni, ir jāinstalē lietojumprogramma Canon CameraWindow. Lai lejupielādētu lietojumprogrammu un noskaidrotu ierīču saderību, apmeklējiet norādīto vietni.

GPS, izmantojot mobilo ierīci

Ja Canon kompaktkamera nodrošina funkciju GPS, izmantojot mobilo ierīci, uzņemtajiem fotoattēliem varat pievienot atrašanās vietas. Lai izmantotu šo funkciju, nepieciešams viedtālrunis vai planšetdators ar GPS moduli un Canon lietojumprogramma CameraWindow. Viedtālruni/planšetdatoru var izmantot, lai reģistrētu atrašanās vietas, kad fotografējat ar kameru. Kad fotografēšana ir pabeigta, sinhronizējiet ar viedtālruni ierakstītās atrašanās vietas un kameras fotoattēlus, izmantojot Wi-Fi savienojumu.

Augšupielādēšana internetā no kameras

Ja ir izveidots savienojums ar mobilo ierīci:
Dažas mobilās ierīces, ieskaitot viedtālruņus, atbalsta Wi-Fi ierobežoto savienojumu vai mobilās karstvietas piekļuves punktu. Šādi šīs ierīces var kopīgot mobilo datu tīkla savienojumu ar citām ierīcēm, tostarp ar Canon Wi-Fi kamerām. Kameras tūlītējās kopīgošanas funkcija, izmantojot ierobežoto savienojumu, līdzinās kameras pievienošanai parastam Wi-Fi interneta piekļuves punktam (sk. turpinājumā). Par ierobežotā savienojuma izmantošanu mobilo datu sniedzējs var noteikt papildu maksu.

Ja ir izveidots savienojums ar Wi-Fi piekļuves punktu:
Nepieciešams Wi-Fi interneta piekļuves punkts un programma image.canon, lai attēlus augšupielādētu tīmekļa pakalpojumos, izmantojot kameru. Attēli tiks saglabāti image.canon tiešsaistes albumā, un Facebook vai Twitter kontā vai e-pasta ziņojuma pamattekstā tiks pievienota saite uz katru jauno albumu.
Ja kopīgošanu veicat pakalpojumā Facebook, varat arī norādīt, vai attēls ir jāsaglabā tikai pakalpojumā Facebook, tikai programmā image.canon vai abos kontos.
Ja galamērķis ir YouTube, nosūtītais video tiek augšupielādēts un saglabāts tieši jūsu YouTube kontā.
Attēlus varat nosūtīt arī uz savu irista, Flickr kontu.

image.canon

image.canon ir tiešsaistes fotoattēlu un videoklipu kopīgošanas programma. Tā nodrošina līdz 10 GB privātās krātuves vietas, tāpēc ir lielisks daudzu fotoattēlu (pat ar pilnu izšķirtspēju) glabāšanas risinājums. Vienkāršais interfeiss ļauj lietotājiem meklēt attēlus un izveidot kombinētus fotoattēlu un video albumus, kuriem draugi var pievienot komentārus. Turklāt albumus var tieši kopīgot, izmantojot e-pastu un sociālās tīklošanas vietnes. Canon kameras ar Wi-Fi savienojumu izmanto image.canon, lai tieši no kameras piekļūtu dažādiem tīmekļa pakalpojumiem, piemēram, sociālo tīklu pakalpojumiem un e-pastam.

Izveidojiet dublējumu tiešsaistē vai datorā (Attēlu sinhronizācija / Sūtīšana ar servera starpniecību)

Lai attēlus dublētu, izmantojot funkciju Attēlu sinhronizācija vai Sūtīšana ar servera starpniecību, ir nepieciešams image.canon konts. Izvēlētos attēlus varat dublēt tiešsaistē (izmantojot irista, image.canon un Flickr) un norādītā datorā. Lai dublētu datorā, nepieciešamas šādas saderīgas sistēmas: Windows 7 SP1/8 un Mac OS X v10.6.8/10.7/10.8.2 vai jaunāka.

Savienojuma izveide ar datoru

Kameru nevar pievienot datoram bezvadu režīmā, ja šīs abas ierīces ir savienotas ar vienu un to pašu Wi-Fi tīklu (piemēram, mājas Wi-Fi maršrutētāju). Minimālās datora operētājsistēmas prasības: Windows 8/7, 1. servisa pakotne vai Mac OS X 10.6.8 vai jaunāka versija. Pirms savienojuma izveides datorā ir jāinstalē programmatūra CameraWindow DC.

Drukāšana no kameras

Fotoattēlus var izdrukāt bezvadu režīmā no kameras tādos printeros, kas ir saderīgi ar PictBridge, izmantojot bezvadu LAN, ieskaitot atsevišķus Canon SELPHY un PIXMA printerus.


- Wi-Fi ir zīmolvārds, kas norāda uz bezvadu LAN ierīču sadarbspējas apliecinājumu.
- Saderīgi bezvadu LAN standarti ir IEEE802.11 b, g un n (tikai 2,4 GHz josla). Infrastruktūras režīms (saderīgs ar WPS), ekspromta režīms. Drošība: WEP, WPA-PSK (AES/TKIP), WPA2-PSK (AES/TKIP).
- Šajā lapā ietvertā informācija neattiecas uz Canon Digital IXUS bezvadu kameru, kas izlaista 2005. gadā.
FLICKR zīme ir Yahoo! Inc. reģistrēta prečzīme.