Canon Directional Stereo Microphone DM-E1

Directional Stereo Microphone DM-E1

Uzņemiet filmas ar izcili tīru skaņas celiņu, izmantojot šo Canon kvalitātes stereo virziena mikrofonu, kuram ir kompakta un viegla konstrukcija ar peilēšanas funkciju un daudzpusīgu virziena uztveršanu.

Ieguvumi

  • Ārējs stereo virziena mikrofons EOS kamerām*
  • Plašs frekvenču diapazons un augsta jutība, lai panāktu piesātinātu, detalizētu skaņu
  • Trīs virziena režīmi, lai ierakstītu dažādus objektus
  • Elastīgs stiprinājums un aizsargs pret vēju samazina nevēlamu troksni
  • Kompakta un viegla konstrukcija, kuru vienkārši pārnēsāt

Detalizēti par funkcijām

Canon Directional Stereo Microphone DM-E1 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Mikrofons ar ārējas peilēšanas funkciju


Virziena stereo mikrofons DM-E1 ar peilēšanas funkciju, kas nodrošina filmām augstas kvalitātes skaņu. To ir vienkārši uzmontēt uz "karstās" pieslēgvietas un savienot ar 3,5 mm mikrofona ligzdu ar plašu saderīgu EOS kameru klāstu*.

Piesātināta, dabiska skaņa


Uzņemiet piesātinātu un dabisku skaņu, piemēram, visu muzikālā priekšnesuma tonālo diapazonu — no vijoļu un flautu augstajām frekvencēm līdz kontrabasu un basģitāru zemajām frekvencēm — ar uztveršanas diapazonu no 50 Hz līdz 16 kHz. -42 dB jutība sniedz iespēju ierakstīt pat visklusākās skaņas.

Daudzpusīgas virziena iespējas


Pievienojiet savai filmai iespaidīgu skanējumu, pateicoties trīs virziena uztveršanas režīmiem. Bez piepūles mainiet 90° un 120° režīmus , lai panāktu augstas kvalitātes stereo skaņu dažāda izmēra telpās, vai izmantojiet peilēšanas režīmu (monofonisks), lai skaidri ierakstītu personu sarunu tieši kamerā, izvairoties no vides traucējumiem.

Augstas kvalitātes skaņas celiņi


Ierakstiet skaidru, augstas kvalitātes skaņu bez nevēlama trokšņa, pateicoties elastīgam stiprinājumam, kas pretdarbojas kameras un objektīva darbības izraisītajām vibrācijām; komplektā ietvertam aizsargam pret vēju, kas ievērojami samazina vēja radīto troksni ārā; un 66 dB signāla un trokšņa attiecībai, kas samazina fona troksni.

Vienkārši pārnēsāt


Kompakta un viegla konstrukcija atvieglo mikrofona pārnēsāšanu visur, kurp dodaties. Kopā ar kameru un objektīvu tas veido vienu veselu ierakstīšanas iekārtu, kas sniedz iespēju ilgstoši ērti uzņemt bez statīva. Vieglā apaļā litija baterija līdz minimumam samazina svaru.

* Nav ieteicams izmantot ar kamerām EOS-1D Mark IV un EOS 550D, jo tām nav manuālas skaļuma regulēšanas vadīklas mikrofona ieejai.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon Directional Stereo Microphone DM-E1, tā funkcijām un iespējām.

  • Virziena stereo mikrofons DM-E1
  • Aizsargs pret vēju mikrofonam DM-E1
  • Lietošanas rokasgrāmata
  • Garantijas karte