4K filmas — EOS-1D X Mark II

eos-1d-x

4K 60p filmu uzņemšana

Pārsteidziet savu auditoriju ar izcilu izšķirtspēju.

eos-1d-x

Dual Pixel CMOS AF

Dual Pixel CMOS AF ir fāzes noteikšanas automātiskā fokusa (Auto Focus — AF) tehnoloģija, kas izmanto sensoru un nodrošina vienmērīgu un jaudīgu fokusa izsekošanu filmās, kā arī automātiskā fokusa ieguvi, fotografējot tiešā skata režīmā. Tā ir unikāla Canon izstrādāta tehnoloģija, kas ļauj iegūt profesionāla izskata fokusa efektus un patur objektu, kas pārvietojas pretim, asā fokusā, bet fonu iestata izplūdušu. Tā ir izteikta EOS filmu īpašība.

Fokusēšanas ātrums ir divkāršs — no piecām pakāpēm kamerai EOS 7D Mark II līdz desmit pakāpēm kamerai EOS-1D X MARK II, nodrošinot ātrākas un vienmērīgākas fokusa pārejas. Tagad tas aptver aptuveni 80 procentus no sensora laukuma un darbojas ar visiem EF objektīviem, visos uzņemšanas apstākļos un ar jebkādu filmu ierakstīšanas kvalitāti vai lielumu.

Pārsteidzošas EOS 4K 60p filmas

Canon tradīcijas DSLR filmās sasniedz kulmināciju ar EOS-1D X Mark II, sniedzot filmu un dokumentālā materiāla veidotājiem iespēju uzņemt savus stāstus ar lielisku 4K izšķirtspēju un dažādiem kadru nomaiņas ātrumiem. 4K filmas tiek ierakstītas kamerā ar DCI 4K standartu pie 4096 x 2160 (attiecība 17:9) un ar dabisko izšķirtspēju sensorā, lai panāktu izcilu asumu un kvalitāti.

4K darbplūsmas var pielāgot ar plašu kadru nomaiņas ātrumu izvēli — 23,98, 24, 25, 29,97, 50 vai 59,94 kadri sekundē. Lai gan tiek uzskatīts, ka fokusēšana 4K formātā ir sarežģīta, fotokamerā EOS-1D X Mark II tā ir vienkārša un precīza ar tehnoloģiju Dual Pixel CMOS AF. Ierakstam fotokamerā ieteicams izmantot datu nesēju CFast 2.0™, un EOS-1D X Mark II var ierakstīt līdz pat 29 minūtēm. 59 sekundēm nepārtrauktu 4K video ar izvēlēto kadru nomaiņas ātrumu.

eos-1d-x

No 4K filmām izvilkti 8,8 MP attēlu kadri

4K formātā uzņemto materiālu — pat ar 60 kadriem sekundē — var arī izmantot, lai izvilktu augstas izšķirtspējas 8,8 megapikseļu attēlus. Lietotājs var skatīties uzņemto materiālu kameras aizmugurē un izvilkt atsevišķu attēlu kadrus. Tā ir lieliska iespēja, ja objekti ātri pārvietojas, kad nepieciešama uzņemšana ar ļoti lielu kadru nomaiņas ātrumu, vai tiem, kuru klientiem jānodrošina gan fotoattēli, gan augstas izšķirtspējas video materiāls.

Liels kadru nomaiņas ātrums 120p filmām

Ar fotokameru EOS-1D X Mark II var filmēt ne tikai 4K formātā, bet arī Full HD formātā ar 120p vai 100p. Lai gan daudzas fotokameras, kas ieraksta filmas ar lielu kadru nomaiņas ātrumu, fiksē fokusu, fotokamerai EOS-1D X Mark II ir tehnoloģija Dual Pixel CMOS AF, lai veiktu automātisku fokusēšanu pat pie kadru nomaiņas ātruma 120p/100p.

Filma ar lielu kadru nomaiņas ātrumu tiek ierakstīta kā ¼ ātruma lēnas kustības filma bez jebkādas skaņas, un laika kods skaita 4 sekundes katrai uzņemtajai sekundei, nodrošinot maksimālo ieraksta laiku 7 minūtes un 29 sekundes.

eos-1d-x

HDMI izeja

Pilnībā nesaspiesta Full HD filma (4:2:2 8 biti) var tikt ierakstīta ārējā datu nesējā, izmantojot HDMI izeju1. Tā kā arī skaņu var izvadīt caur HDMI termināli, iespējama arī skaņas uzraudzīšana un skaņas ierakstīšana ārējā datu nesējā.

Izmantojot HDMI termināli, var arī izveidot savienojumu ar ārēju monitoru, lai uzraudzītu filmas ierakstīšanu, un izvēlēties, vai rādīt filmas iestatījumu informāciju ārējā monitorā. Lai atvieglotu uzraudzību, ar HDMI var arī vienlaicīgi parādīt materiālu kameras LCD ekrānā un ārējā monitorā.

14K HDMI izvade netiek atbalstīta.

Austiņu ports un līnijas ieeja

Ārējo mikrofonu var savienot ar mikrofona termināli, lai ierakstītu stereo skaņu, bet austiņu terminālis sniedz iespēju pārbaudīt audio līmeņus ieraksta laikā.

Ar plašo kadru nomaiņas ātrumu, ierakstu formāta un filmu uzņemšanas papildaprīkojuma atbalstu kamera EOS-1D X Mark II nodrošina profesionāla līmeņa filmu ierakstīšanu, kas ievērojami apsteidz EOS-1D X piedāvātās iespējas.

eos-1d-x
eos-1d-x

Attāla filmu uzņemšana

Ar WFT-E8 Wi-Fi raidītāju tādu viedierīci kā tālruni vai planšetdatoru var izmantot, lai sāktu vai pārtrauktu filmas ierakstu ar Canon Camera Connect lietojumprogrammu (iOS un Android). Kad filmas ierakstīšana ir sākusies, tā turpināsies pat tad, ja kameras un viedierīces savienojums tiks pārtraukts, piemēram, filmējot ar bezpilota lidaparātiem. Arī WFT serveris tagad ir saderīgs ar filmu ieraksta funkciju un piedāvā vēl aptverošākas vadības iespējas salīdzinājumā ar Camera Connect lietojumprogrammu.