Liels ātrums — EOS-1D X Mark II

eos-1d-x

14-16 kadri sekundē

Esiet rīcības cilvēks ar liela ātruma veiktspēju.

14 kadri sekundē ar funkcijām Full AF/AE Tracking, 16 kadri sekundē, uzņemot režīmā Live View

Profesionāliem fotogrāfiem nekad nav otrās iespējas. Tādēļ viņu galvenās rūpes ir palielināt tādu izšķirošu momentu uzņemšanas iespējas kā vārtu guvuma prieks vai finiša līnijas šķērsošana un to veikt ar izcilu precizitāti un asumu. Canon inženieri to zina un ir panākuši maksimālu spoguļa draivera ātrumu 14 kadri sekundē1 ar pilnu AF/AE izsekošanu.

Uzņemšana režīmā Live View vēl vairāk uzlabo veiktspēju, sniedzot iespēju nepārtraukti uzņemt ar ātrumu 16 kadri sekundē1, fiksējot fokusu un ekspozīciju pirmajam uzņēmumam. Šāds kadru nomaiņas ātrums pārsniedz iepriekšējo EOS-1D X spoguļa fiksēšanas maksimālo ātrumu, sniedzot papildu priekšrocības — režīmā Live View ainu tās uzņemšanas laikā var redzēt.

1Maksimālais liela ātruma nepārtrauktas uzņemšanas ātrums ar pilnībā uzlādētu akumulatoru bloku LP-E19, 1/1000 s vai lielāku aizslēga ātrumu, ISO 51 200 vai mazāk un maks. atvērumu (atkarībā no objektīva).

eos-1d-x

Dual "DIGIC 6+" procesori

Lai 20,2 megapikseļu CMOS sensors veiktu signāla nolasīšanu lielā ātrumā, EOS-1D X Mark II izmanto priekšgalsistēmas apstrādes ciklu kopā ar “DIGIC 6+” procesoriem ātrai signāla apstrādei. Šo procesoru neticamā jauda sniedz iespēju palielināt ekspozīcijas intervālu, uzlabot trokšņa samazināšanu gan liela, gan maza ISO diapazonā, attēlot fotoattēlus ar dabisku ādas toni (tā ir labi zināma Canon priekšrocība), reāllaikā lietot dažādas objektīva korekcijas JPEG attēliem, pat uzņemot ar ātrumu aptuveni 16 kadri sekundē režīmā Live View un ierakstot DCI 4K filmas ar līdz pat 60 kadriem sekundē vai formātā Full HD ar līdz pat 120 kadriem sekundē.

Ātras reakcijas spoguļu tehnoloģija

Lai sasniegtu vislielāko kadru uzņemšanas ātrumu ar fotokameru EOS-1D X Mark II un nodrošinātu ātru un precīzu automātisku fokusēšanu, ir svarīgi, lai nebūtu praktiski nekāda spoguļu atsitiena un lai spoguļi atgrieztos savā vietā pēc iespējas ātrāk un precīzāk. Lai to panāktu, fotokamerā EOS-1D X Mark II ir divu motoriņu sistēma ar atsevišķiem motoriņiem ar augstu griezes momentu, lai darbinātu spoguli un aizslēga vēršanos. Tas nodrošina lielu ātrumu, bet arī izolē abas dažādās darbības, lai tās viena otru neietekmētu. Spoguļa draivera motoram un aizslēga vēršanai ir kustīgs, no elastīga materiāla izveidots atbalsts. Tas samazina darbības troksni un nodrošina minimālu vibrāciju uzņemšanas laikā.

eos-1d-x

CFast 2.0™ datu nesējs

EOS-1D X Mark II ir pirmā EOS kamera fotoattēliem, kurai papildus kartes CompactFlash slotam ir kartes CFast 2.0™ slots. CFast 2.0™ pēc lieluma ir līdzīga kartei CompactFlash, bet tai ir iedziļināti kontakti, kas padara karti izturīgāku, līdz ar to tai ir mazāk problēmu, kas saistītas ar saliektām kontakttapām. Kartei CFast 2.0™ pašlaik ir ierakstīšanas ātrums līdz 440 MB/s, kas ir trīs reizes ātrāk nekā visātrākajai kartei CompactFlash (150 MB/s). Šāds ātrs ierakstīšanas ātrums ļauj nepārtraukti uzņemt 170 RAW formāta pilnas izšķirtspējas attēlus. Turklāt exFAT formāta atbalsts2 atceļ 4 GB faila lieluma ierobežojumu, līdz ar to, ierakstot filmas, nav nepieciešams sapludināt failus.

2Lai atbalstītu iepriekšējo FAT32 formātu 128 GB vai CF kartēs, joprojām tiek lietots 4 GB failu lieluma ierobežojums.

eos-1d-x

Augstas izšķirtspējas skārienpaneļa LCD ekrāns

Fotokameras EOS-1D X Mark II augstās kvalitātes fotogrāfijas jāskatās augstas kvalitātes LCD monitorā brīdī, kad tās tiek uzņemtas. Lai tas būtu iespējams, fotokamerai EOS-1D X Mark II ir Clear View LCD II ar malu attiecību 3:2 un nemainītu 3,2 collu monitora lielumu. Ekrāna pikseļu blīvums ir palielināts par aptuveni 1,25 reizēm, palielinot punktu skaitu līdz 1,62 miljoniem, salīdzinot ar EOS-1D X.

Kapacitatīvajā skārienekrānā ir vienkārši atlasīt vai mainīt automātiskās fokusēšanas punktus un palielināt skatu, kad uzņemat režīmā Live View vai Movie.

Viedais skatu meklētājs II

eos-1d-x

Profesionāls fotogrāfs vismazāk vēlas atraut acis no notiekošās darbības. Pastāv risks, ka laikā, kad neskatās skatu meklētājā, tiek nokavēti izšķiroši momenti, tāpēc Canon inženieri ir rūpīgi ieklausījušies EOS lietotāju atsauksmēs un palielinājuši informācijas apjomu fotokameras EOS-1D X Mark II skatu meklētājā, kuru var pielāgot, lai tas atbilstu fotogrāfa vajadzībām. Tagad ir vienkārši nomainīt iestatījumus un pārbaudīt kameras statusu, neatņemot acis no skatu meklētāja.

Pārbaudiet un mainiet visus iestatījumus skatu meklētājā, tostarp uzņemšanas režīmu, mērīšanas režīmu, baltās krāsas līdzsvaru un fotogrāfiju uzņemšanas ātrumu, kā arī mirgošanas noteikšanu.

Skatu meklētājā ir redzami aptuveni 100 procenti skata, tāpēc varat redzēt visu uzņemamo kadru, bet 20 mm acs attālums nodrošina aizraujošu kameras priekšā notiekošās darbības skatījumu, atvieglojot attēla kadrēšanu jums vēlamajā veidā.

Divu asu elektroniskais līmenis

eos-1d-x

Divu asu elektroniskais līmenis fotogrāfiem palīdz turēt kameru taisni uzņemšanas laikā, kas ir noderīgi, tiecoties pēc taisna horizonta vai uzņemot arhitektūru. Gan noliekšanās (uz priekšu un atpakaļ), gan sašķiebšanās (no viena sāna uz otru) kustība tiek noteikta ar 1˚ soli, un līmenis tiek rādīts skatu meklētājā (virs fokusēšanas punktiem) un LCD ekrānā, tāpēc tas ir noderīgs rīks naktī, kad atsauces punktus skatu meklētājā grūti saskatīt.

Pielāgojams ātrās vadības ekrāns

Katrs fotogrāfs strādā atšķirīgi, un katram ir savas īpašās prasības saistībā ar uzņemšanas informācijas un parametru pārbaudi un mainīšanu. Paturot prātā darbplūsmas vienkāršību, kameras pielāgojamajā ātrās vadības ekrānā var ātri un vienkārši mainīt ikonu veidu, lielumu un pozīciju, lai bez satraukuma varētu atrast vajadzīgos iestatījumus.

eos-1d-x

Uzlabota izturība un drošība

Fotokamera EOS-1D X Mark II ir kā profesionāla modeļa flagmanis, un tā ir divus soļus priekšā citām EOS DSLR kamerām gan konstrukcijas, gan pārbaudes standartu jomā. EOS-1D X Mark II aizslēgs ir izstrādāts, lai tas darbotos aptuveni 400 000 ciklu, un, ņemot vērā šādu augsta līmeņa veiktspēju, arī spogulis un saistītās vadīklas ir izstrādātas tā, lai atbilstu šim darba spēju līmenim.

Ne tikai iekšējie draivera mehānismi, bet pat pogas un vadīklas ir izstrādātas un novērtētas atbilstoši vispārīgam profesionāla modeļa izturības līmenim un pārbaudītas, lai to nodrošinātu.

Magnija sakausējuma konstrukcija, izcila aizsardzība pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem

Līdzīgi kā iepriekšējām EOS-1 sērijas fotokamerām, EOS-1D X Mark II ir izstrādāta nepārtrauktai profesionālai lietošanai skarbos apstākļos. Tās konstrukcija ir droša pret putekļu un šķidruma pilienu iekļūšanu tāpat kā kamerai EOS-1D X. Kopumā ir izmantoti 76 izolācijas elementi apkārt pogām un korpusa savienojumu vietās, lai ūdens un putekļi neiekļūtu kameras iekšpusē. Kad tai pievieno Canon L sērijas EF objektīvu un zibspuldzi Speedlite 600EX-RT, aizsardzība pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem tiek uzturēta ar gumijas blīvēm apkārt savienojumu vietām. Magnija sakausējuma korpusa konstrukcija kopā ar iekšējo struktūru padara kameru izturīgu, drošu un gatavu intensīvam profesionālam lietojumam.

eos-1d-x
eos-1d-x

Siltuma izkliede

Ilgstoši bez pārtraukuma uzņemot filmas vai fotografējot liela ātruma režīmā CMOS sensoram un Dual "DIGIC 6+" procesoriem jāapstrādā milzīgs datu apjoms, kas savukārt rada ievērojamu siltumu. Šis siltums tiek pārvadīts no sensora un procesoriem uz akumulatora nodalījuma augšpusi un izkliedējas caur īpašu siltumatdeves caurulīti, nodrošinot kamerai pastāvīgu gatavību darbam.

Fotokameras EOS-1D X Mark II siltuma izkliedes sistēma kopā ar jaudīgiem procesoriem nodrošina nepārtrauktu 4K videoklipu ierakstu līdz 29 minūtēm un 59 sekundēm.