Attēlu izvade — EOS-1D X Mark II

Attēlu pārvaldība zibens ātrumā

Maksimāli palieliniet uzņemšanas laiku. Samaziniet visu pārējo.

eos-1d-x

Iebūvēts GPS

Kamerā EOS-1D X Mark II ir iekļauta savienojamība ar globālās pozicionēšanas satelītiem GPS (ASV), GLONASS (Krievija) un Quasi-Zenith satelītu Michibiki (Japāna), lai panāktu uzlabotu GPS precizitāti un ātru signāla ieguvi1. Kamera attēla metadatiem pievieno ģeogrāfisko atzīmju informāciju (garumu, platumu, augstumu, kā arī saskaņoto universālo laiku), kas ir noderīga papildu funkcija aģentūrām un fotogrāfiem, kuri vēlas automātiski noteikt attēlu uzņemšanas laiku un vietu.

GPS sistēma arī automātiski iestata laiku kameras pulkstenī, pamatojoties uz datiem, kas saņemti no satelītiem, bet reģistrācijas funkcija sniedz lietotājiem iespēju izsekot ar kameru veiktos soļus, lai šo informāciju pievienotu kartēšanas sistēmām. GPS informāciju var arī ierakstīt filmās to ieraksta sākumā.

1Canon GP-E1 un GP-E2, trešās puses GPS ierīces, kas darbojas ar Bluetooth, nav saderīgas.

eos-1d-x

Apgriešana un nosūtīšana

Apgriešanas un atskaņošanas lieluma maiņas funkcija vēl vairāk paplašina fotokameras EOS-1D X Mark II iespējas. Šīs abas funkcijas ir ietvertas, atbildot uz pieprasījumiem pārveidot attēlu kompozīciju pēc uzņemšanas un vienkārši mainīt attēlu lielumu, lai tos varētu nekavējoties nosūtīt. Fotogrāfi var apgriezt attēlus publicēšanai nepieciešamajā veidā un tos ātri nosūtīt redaktoriem un attēlu publicēšanas nodaļām.

eos-1d-x

WFT-E8 ar standartu IEEE 802.11ac

Atklājiet fotokamerai EOS-1D X Mark II plašāku savienojamību ar bezvadu raidītāju WFT-E8. Ātra bezvadu LAN pārraide, uzlabotas FTPS pārraides un attālas uzņemšanas iespējas padara WFT-E8 par obligāti nepieciešamu fotokameras EOS-1D X Mark II papildaprīkojumu.

Pārsūtiet datus lielā ātrumā no līdz 150 m attāluma, pateicoties standartam IEEE 802.11ac (5 Ghz josla), kurš atbalsta 2,5 reižu ātrāku komunikāciju nekā standarts IEEE 802.11n. Kontrolējiet kameras iestatījumus, piemēram, fokusu, aizslēga ātrumu, režīmu Live View un atskaņošanu, uzņemot attāli ar WFT servera opciju vai Canon Camera Connect lietojumprogrammu.

Fotokamerā EOS-1D X Mark II saglabājamo tīkla savienojumu iestatījumu skaits ir palielināts no 5 (fotokamerā EOS-1D X) līdz 20, bet atmiņas kartē joprojām var saglabāt 10 iestatījumus.

Uzziniet vairāk

eos-1d-x
eos-1d-x

Liela ātruma savienojums

SuperSpeed USB 3.0 terminālis nodrošina attēlu pārsūtīšanu uz datoru lielā ātrumā. Arī EOS-1D X Mark II, līdzīgi kā EOS-1D X, piedāvā fotogrāfiem iespēju pārsūtīt attēlus tīklā ar iebūvētu Ethernet ligzdu vai optisko bezvadu raidītāju WFT-E8 vai WFT-E6.

Canon Camera Connect lietojumprogramma

Canon Camera Connect lietojumprogramma sniedz iespēju izveidot fotokameras EOS-1D X Mark II savienojumu ar viedtālruni vai planšetdatoru (iOS vai Android), izmantojot raidītāju WFT-E8 vai WFT-E6, lai no attāluma uzņemtu, pārskatītu, novērtētu, pārsūtītu un kopīgotu attēlus, kad kamera jānovieto ārpus sasniedzamības robežas, piemēram, aiz vārtiem futbola spēlē, un attēli nekavējoties jāiegūst attēlu publicēšanas nodaļā vai jālieto sociālajos tīklos. Camera Connect lietojumprogramma sniedz arī iespēju uzņemt un pārsūtīt MP4 filmu failus, kas uzņemti ar EOS-1D X Mark II.

Connect-App