Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II

EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II

Kompaktais un ekonomiskais objektīvs EF-S 55–250 mm f/4–5,6 IS II nodrošina jaudīgu telefoto sniegumu. Tā 4 soļu attēla stabilizators ar automātiskās panoramēšanas meklēšanu efektīvi apslāpē izplūdumus vājā apgaismojumā.

Ieguvumi

  • Ekonomisks tālummaiņas teleobjektīvs
  • 88–400 mm ekvivalents fokusa attālums
  • 4 soļu attēla stabilizators ar automātiskās panoramēšanas meklēšanu
  • UD elements
  • Super Spectra pārklājumi
  • Apaļa diafragma

Detalizēti par funkcijām

Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ekonomisks un jaudīgs tālummaiņas teleobjektīvs


EF-S 55–250 mm f/4-5,6 IS II ir tālummaiņas teleobjektīvs, kurā jaudīgs sniegums apvienots ar augstu attēla kvalitāti. Ar fokusa attālumu, kas vienāds ar 88-400 mm 35 mm formātā, tas ir lieliski piemērots fotogrāfiem, kuriem nepieciešams ekonomisks un daudzpusīgs universālais objektīvs telefoto.

Attēla stabilizators ar automātiskās panoramēšanas meklēšanu


Lai novērstu kameras izkustēšanās radītus defektus, EF-S 55–250 mm f/4-5,6 IS II ir ietverta Canon 4 soļu kompensācija attēla stabilizatora tehnoloģija Tā sniedz iespēju izmantot līdz pat četrām reizēm lēnāku aizslēga ātrumu, manāmi nepalielinot attēla izplūdumu. Sekojot kustīgiem objektiem, automātiskās panoramēšanas meklēšanas funkcija automātiski izslēdz attēla stabilizatoru vai nu horizontālā vai vertikālā virzienā.

UD objektīva elements


EF-S 55–250 mm f/4-5,6 IS II izmanto Canon UD (īpaši zemas dispersijas) objektīva elementu, lai slāpētu sekundāras hromatiskās aberācijas efektus, nodrošinot precīzus un skaidrus attēlus ar lielu kontrastu bez ierāmējuma visā tālummaiņas diapazonā.

Super Spectra pārklājumi


Canon Super Spectra pārklājumi novērš dubultattēla veidošanos un mirgojumu, absorbējot gaismu, kas var atstaroties no digitālās kameras sensoriem vai objektīva iekšējiem elementiem. Super Spectra pārklājumi palīdz arī nodrošināt precīzu krāsu balansu un skaidrus rezultātus ar lielu kontrastu.

Apaļa atvēruma diafragma


Kadriem, kas uzņemti ar lielu atvērumu, apaļā atvēruma diafragma nodrošina vienmērīgu un līdzenu izplūdumu — lieliski piemērota objektu akcentēšanai, kas uzņemti uz traucējoša fona.

Stikls, kas nesatur svinu


EF-S 55–250 mm f/4–5,6 IS II konstrukcijā ir izmantots tikai videi draudzīgs stikls, kas nesatur svinu.

Papildaprīkojums


EF-S 55–250 mm f/4–5,6 IS II komplektā ietilpst objektīva vāciņš un putekļu vāciņš. Objektīva pārsegs (ET-60) un objektīva ietvars (LP1019) ir pieejami kā papildaprīkojums.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II, tā funkcijām un iespējām.