Canon Macro Ring Lite MR-14EX II

Macro Ring Lite MR-14EX II

Augstas veiktspējas Macrolite zibspuldze, kas fotogrāfiem sniedz radošus apgaismošanas risinājumus, lai uzņemtu tuvplānus gan ārpus telpām, gan studijā.

Ieguvumi

  • Apaļš zibspuldzes dizains daudzpusīgām apgaismojuma iespējām, uzņemot tuvplānus
  • Jaudīga veiktspēja ar vadošo skaitli 14 (ISO 100, m)
  • Atsevišķi izmantojamas divas zibspuldzes lampas radošai apgaismojuma kontrolei
  • LED modelēšanas lampas nodrošina vienkāršu kompozīciju un fokusēšanu
  • Ātra un ērta lietošana: vadība, izmantojot kameru vai zibspuldzi

Detalizēti par funkcijām

Canon Macro Ring Lite MR-14EX II — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Radoši tuvplāni ar zibspuldzi


Apaļais zibspuldzes dizains ļauj izgaismot mazus priekšmetus, tāpēc šis ir lielisks risinājums dzīvās dabas fotogrāfiem, kas uzņem dzīvniekus un kukaiņus, kā arī cilvēkiem, kuri strādā ar īpašām zinātniskām programmām. E-TTL II mērīšana nodrošina vienkāršu un precīzu zibspuldzes ekspozīciju.

Radoša ēnu kontrole


Divas zibspuldzes lampas var izmantot atsevišķi, un tām ir sešu soļu vadība, kas nodrošina dažādus apgaismojuma stilus. Izmantojiet abas lampas vienādā apjomā, lai iegūtu efektu bez ēnas, vai arī iestatiet vienu lampu spilgtāku un izceliet tekstūru. Macro Ring Lite MR-14EX II zibspuldzes galviņu var pagriezt ap objektīvu, lai galvenais gaismas avots varētu piekļūt no jebkura leņķa.

Augsta veiktspēja


Šī ir jaudīga ierīce ar vadošo skaitli 14 (ISO 100, m), tāpēc varat izmantot mazus atvērumus, lai iegūtu maksimāli lielu lauka dziļumu, kad fotografējat tuvplānus. Uzņemšanas laikā kamerai tiek nosūtīta informācija par krāsu temperatūru, lai varētu optimizēt automātisko baltās krāsas līdzsvaru.

Integrācija ar citām zibspuldzēm


Macro Ring Lite MR-14EX II var izmantot kā galveno optisko bezvadu zibspuldzi gadījumos, kad tiek iestatītas vairākas apgaismojuma zibspuldzes. Šādi citas Speedlite zibspuldzes tiek iestatītas pakārtotajā darbības režīmā. Tas ir noderīgi, ja izmantojat otru zibspuldzi, lai, piemēram, izgaismotu fonu.

Novatorisks un intuitīvs dizains


Macro Ring Lite MR-14EX II varat kontrolēt, izmantojot EOS kameras vadīklas vai ērti lasāmo punktmatricu displeju. Spilgtās LED modelēšanas lampas ļauj vienkārši fokusēt un iegūt kompozīciju pat vājā apgaismojumā, savukārt pielāgojamie iestatījumi nodrošina personiskākas funkcijas, kas ir piemērotas jūsu darba stilam.

Vienmēr uzticama darbība


Ātra un klusa pārlāde garantē, ka būsit gatavs uzņemt tieši laikā. Macro Ring Lite MR-14EX II pēc pilnīgas izlādes var atkal fotografēt jau pēc 5,5 sekundēm. Paštīrīšanas funkcija ar divu joslu elektronisko transmisiju garantē pareizu savienojumu ar kameru.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon Macro Ring Lite MR-14EX II, tā funkcijām un iespējām.