Canon EOS C100 Mark II

EOS C100 Mark II

Kamera EOS C100 Mark II ir ideāli piemērota videoklipu veidošanai vienam cilvēkam un ļauj īstenot jūsu drosmīgākās vizuālās ambīcijas. Šī intuitīvā kamera piedāvā augstāka līmeņa Cinema EOS attēlveidošanas veiktspēju un patiesu radošo brīvību.

Priekšrocības

  • 8,3 MP Super 35 mm CMOS sensors; Full HD
  • Dual Pixel CMOS AF un sejas noteikšanas AF*
  • ISO 102,400; zems trokšņu līmenis
  • Divu formātu AVCHD/MP4 ierakstīšana līdz pat 1080/60p
  • OLED displejs; uzlabots EVF
  • Iebūvēts Wi-Fi un tālvadības iespējas
  • HDMI izeja
  • EF objektīva stiprinājums
  • Profesionāla skaņa
  • CPS video atbalsts

Detalizētas funkcijas

Canon EOS C100 Mark II —iegūstiet plašāku informāciju

Atklājiet kvalitāti, ar kuru realizēt savu redzējumu


8,3 MP Super 35 mm CMOS sensors, ko Canon radījis un izgatavojis tieši videoklipu uzņemšanai, nodrošina izcilus Full HD attēlus. Apvienojumā ar jauno videoklipu apstrādes sistēmu — izmantojot tehnoloģiju, kas izstrādāta lieliskajai digitālajai kino kamerai EOS C500 — tā sniedz izcilus augstas izšķirtspējas attēlus ar uzlabotu jutību (līdz ISO 102,400), zemu trokšņu līmeni, samazinātiem Rolling Shutters uzņemšanas metodes artefaktiem un seklu asuma dziļumu. Canon Log Gamma piedāvā 12 platuma pakāpes (800% dinamiskais diapazons), lai iegūtu maksimālu pēcapstrādes elastību, kamēr opcija Wide DR atbalsta ātrāku rezultātu, nodrošinot materiālu ar plašu dinamisko diapazonu un bez nepieciešamības veikt krāsu korekciju.

Progresīvs automātiskais fokuss sniedz papildu kontroli


Kamerā EOS C100 Mark II ir ietverts Canon Dual Pixel CMOS AF, kas piedāvā apbrīnojamu kontroli ar minimālu piepūli. Nepārtrauktais AF automātiski seko un fokusē objektus ekrāna centrā, tādējādi atvieglojot kustīgu objektu uzņemšanu. Viena uzņēmuma AF ar uzlabotu precizitāti ļauj bez piepūles veikt fokusēšanu.
Pieejams arī sejas noteikšanas AF — tas reaģē uz objekta seju — tā atvieglo interviju un citu materiālu veidošanu individuālajiem filmu veidotājiem.

Atlasiet savām vajadzībām atbilstošos parametrus


Uzņemiet bez ierobežojumiem, lai sasniegtu visus filmēšanas mērķus. Ierakstiet vai nu AVCHD, vai MP4 failus divās SD atmiņas kartēs līdz pat 1080/60P, izmantojot releju un vienlaicīgu ierakstīšanu, kā arī uzņemot lēnu un ātru kustību ar MP4, lai izceltu radošo ietekmi. Varat pat uzņemt AVCHD materiālu HD izšķirtspējā, kamēr ierakstāt MP4 failus SD izšķirtspējā, lai sasniegtu maksimālu darbplūsmas elastību un ātru rezultātu.

Ērta pārnēsāšanai, vienkārša lietošanai


Kamera EOS C100 Mark II izceļ ambicioza filmu veidotāja daudzpusību. Tā ir viegla un ērta iepakošanai un pārnēsāšanai, tai ir ūdens izturīgs korpuss, kas izveidots ar noturību pret dabas elementu ietekmi. Lietošanā tā ir tikpat draudzīga filmu veidotājiem. 3,5” 1,23 miljons pikseļu OLED displeja panelis, kā arī milzīgs, noliecams EVF sniedz jums kontroli pār ikvienu kadru. Starp papildu automātiskajām funkcijām ir Push Auto Iris un automātiskais baltā balanss, bet ekspertiem ir pieejama pilna manuālā vadība. Spēcīgas Focus Assist funkcijas atvieglo manuālo fokusēšanu.

Vieglāka kopīgošana, lielāka kontrole


Iebūvētais Wi-Fi ļauj pārsūtīt FTP failus, piedāvājot ērtāku failu kopīgošanu un uz pārlūkprogrammu balstītu tālvadību. Paplašinātas vadības iespējas, izmantojot papildus pieejamo Canon tālvadību RC-V100, sniedz brīvību uzņemt no iepriekš nepieejamām vietām.

Ārējās ierakstīšanas iespējas


HDMI izvade ļauj kamerai EOS C100 Mark II sasniegt vissarežģītāko projektu kvalitātes prasības, piedāvājot materiāla ierakstīšanu ārējās ierīcēs ar lielu bitu ātrumu. Iegulto laika kodu var izvadīt kopā ar video un audio failiem.

Papildu radošums ar savstarpēji maināmiem EF objektīviem


Paplašiniet savas radošās iespējas, izmantojot plašu maināmo objektīvu klāstu. EF stiprinājums ir saderīgs ar Canon 4K EF Cinema objektīviem un vairāk nekā 80 EF objektīviem, ieskaitot īpašos makro un zivs acs efekta objektīvus. 3 iebūvētie ND filtri ar manuālo vadību palielina filmēšanas daudzveidīgumu.

Audio ierakstīšana, kas papildina uzņemto materiālu


Nepalaidiet garām nevienu skaņu, izmantojot audio iespējas, kas ir radītas, lai piešķirtu materiālam profesionālu pieskārienu. Skaņas ieraksta iespējas ietver LPCM vai Dolby AC3. Augšējā rokturī ir divas XLR ieejas un stereo mikrofons. Kameras korpusā ir ietverts iebūvēts mikrofons nepārtrauktai ierakstīšanai, izmantojot mazāko iespējamo konfigurāciju.

CPS atbalsts


Kopā ar kameru EOS C100 Mark II tiek piedāvāts bezmaksas atbalsts no Canon Professional Services (CPS), sniedzot ekskluzīvu piekļuvi plašam priekšrocību klāstam. Plašāku informāciju skatiet vietnē http://cpn.canon-europe.com/content/services.do

*Sejas noteikšanas AF, kas pieejams ar saderīgiem Canon objektīviem

Produkta tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EOS C100 Mark II, tā funkcijām un iespējām.

Full HD movies

Full HD video

Dual Pixel CMOS AF

Dual Pixel CMOS AF

Optimises people shots

Uzlabo personu izskatu fotoattēlos

WiFi Cert Share

Kopīgojiet filmas bezvadu režīmā

AVCHD

AVCHD ieraksts ar 28 Mb/sek.

MP435MBPS

MP4 ieraksts ar 35 Mb/sek.

DIGICDV4

DIGIC apstrādes jauda

OLED

8,8 cm organiskais šķidro kristālu displejs

Dual SDXC card slots

Divi SDXC karšu sloti

CPN.jpeg

Canon profesionāļu tīkls

Iedvesma, zināšanas, informācija par produktiem, kā arī aktuāli jaunumi Canon profesionāliem fotogrāfiem, operatoriem un entuziastiem no visas pasaules.