Canon EOS C300 Mark II

Pavērsiens radošā filmu veidošanā

Izturīga, jaudīga un vienkārši lietojama kamera! Kamera EOS C300 Mark II uzņem satriecošus 4K/Full HD videoklipus ar lielisku 15 soļu dinamisko diapazonu, ārējo RAW izeju un Canon Log2, palīdzot īstenot jūsu radošās vīzijas.

0%

  Iepazīstinām ar kameru EOS C300 Mark II

  Uzņemiet un ieraugiet jaunus attēlu kvalitātes līmeņus

  capture and see

  Uzņemiet izcilus augstas izšķirtspējas attēlus

  Uzlabots 8,85 MP Super 35 mm Canon CMOS sensors, kas īpaši izveidots videofilmu uzņemšanai, nodrošina izcili augstas izšķirtspējas attēlus ar augstu jutību, zemu trokšņu līmeni un brīnišķīgām detaļām.

  Full control

  capture and see

  Ļoti daudzpusīgs XF-AVC kodeks

  Izbaudiet plašas augstas kvalitātes radošās uzņemšanas opcijas ar īpaši daudzpusīgo XF-AVC H.264 kodeku. Uzņemiet satriecošus 4k videoklipus ar līdz pat 410 Mb/s / 10 bitiem, lai tos ērti integrētu esošās 4K darbplūsmās, un vienkārši atlasiet izšķirtspējas un kodeka veida kombinācijas, kas vislabāk atbilst jūsu materiālam.

  Modernizēta Full HD attēlu apstrāde

  Funkcija Over Sampling HD Processing ir modernizēts Bayer modeļa pārveides algoritms attēlu apstrādei, kas efektīvi izmanto 4K attēlu tveršanas bagātīgās iespējas, ierakstot Full HD formātā. Kamera tver 4K attēlu, RGB kanāli tiek sadalīti trīs atsevišķos 8 megapikseļu 4K signālos un pēc tam 4K RGB signāli tiek ietverti multipleksā signālā un iekšēji proporcionāli samazināti Full HD (1920 x 1080) signālā. Tas uzlabo uztverto izšķirtspēju un ļauj ierakstīt ievērojami skaidrāku Full HD attēlu.

  bayer

  Attēli ar lielu dinamisko diapazonu ar Canon Log 3*, Log 2, Log un Wide DR Gamma

  hdr tab hdr tab

  Canon Log Gamma līknes

  Canon log
  eos c300

  Canon Log

  Oriģinālais Canon Log iestatījums ir ietverts visās Cinema EOS klāsta kamerās. Tas panāk dinamisko diapazonu līdz 12 pakāpēm un nodrošina izcilus rezultātus ar relatīvi vienkāršu gradāciju.

  Canon Log 2

  Canon Log 2 palielina dinamisko diapazonu par līdz 15 pakāpēm. Šī līkne ir lielā mērā saderīga ar labi nostādītām Cineon darbplūsmām, lai iegūtu maksimāli pielāgojamu gradāciju un lietpratīgi izceltu detaļas ēnā.

  hdr on
  c500 30-300mm cine zoom & codex camera

  Canon Log 3*

  Canon Log 3 nodrošina līdz 14 pakāpēm paplašinātu dinamisko diapazonu, un ar oriģinālo Canon Log tam ir kopīgs relatīvi vienkāršs gradāciju raksturojums, tomēr saglabājot lielāku gaišo zonu detalizāciju.

  * Var būt nepieciešams programmaparatūras atjauninājums.

  Uzlabota apstrādes jauda ar Dual DIGIC DV5

  Izmantojot Canon Dual DIGIC DV5 procesorus, kamerai EOS C300 Mark II ir ievērojami vairāk apstrādes iespēju nekā tās priekšgājējai. Tā nodrošina 4K filmu ierakstīšanu ar lielu bitu pārraides ātrumu, kā arī funkciju Canon Log2 Gamma un arī daudzas citas svarīgas kameras funkcijas.

  EOS C300 Mark II
  EOS C300 Mark II

  Precīzāk uzņemti kustīgi objekti

  Ievērojami uzlabots sensora nolasīšanas ātrums, panākot vēl zemāku Rolling Shutter kropļojumu, tāpēc pat kustīgi objekti labāk saglabā savu patieso formu.

  Uzlabojiet skatīšanās iespējas

  Papildus pieejamais skatu meklētājs EVF-V70 ar 1920 x 1080 pikseļu OLED ekrānu piedāvā izcilu attēlu kvalitāti ar plašu krāsu gammu, tāpēc tā ir lieliska izvēle svarīgiem 4K projektiem. Kad fokusēšana ir īpaši svarīga, ļoti noderīgs ir palielinājuma režīms, bet zebras funkcija palīdz mērīt ekspozīciju.

  Četras piešķiramas pogas un instinktīva izvēlnes kursorsvira sniedz papildu vadības ērtības, ļaujot visu uzmanību veltīt priekšā esošajai ainai.

  eos c700 evf

  Vienkārša radošo vīziju īstenošana

  EOS C300 Mark II

  Ierakstiet pārsteidzošus 4K attēlus pašā ierīcē

  Varat vienlaicīgi ierakstīt pārsteidzošus 4K/UHD attēlus ar līdz 410 Mb/s/10 bitiem divkāršā ierīces atmiņas kartē CFast 2.0™, izmantojot standarta VPG130 sniegtās priekšrocības, kas garantē noturīgu rakstīšanas ātrumu vismaz 130 Mb/s.* 2K starpniekservera failus var saglabāt SD kartē un 4K RAW materiālu var ierakstīt ārējās ierīcēs, lai panāktu efektīvu darbplūsmu. Izmantojiet bagātīgās iespējas 4K attēlu uzņemšanai ar Full HD ierakstu, panākot augstāku kvalitāti un ievērojami tīrākus rezultātus, pateicoties iztveršanas HD apstrādei.

  * Var būt nepieciešams programmaparatūras atjauninājums. Vairāk…

  • Canon ir pilnvarots licenciāts preču zīmei CFast 2.0™, kas var būt reģistrēta dažādās jurisdikcijās.

  Automātiskas funkcijas: izvēlieties kadru un filmējiet!

  Kamerai EOS C300 Mark II ir inovatīvas automātiskas funkcijas, kas ļauj visu uzmanību pievērst darbībai. Tās ietver Dual Pixel CMOS AF ar 80% vertikālu un 80% horizontālu pārklājumu, sejas noteikšanas AF (ar saderīgiem objektīviem) un automātisku baltās krāsas līdzsvaru, lai jūs nenokavētu nevienu kadru. Uzlabota AF funkcija nodrošina iespēju izvēlēties AF ātrumu (ar saderīgiem objektīviem), un AF objektu izsekošanas funkcija nodrošina vēl dabiskāku fokusēšanu.

  Uzņemiet ar pārliecību jebkurā apgaismojumā

  Filmējiet jebkurā vietā un uzņemiet materiālu ar zemu trokšņa līmeni jebkāda veida izaicinošos uzņemšanas scenārijos, pateicoties plašajam ISO diapazonam līdz pat ISO 102 400, kas nodrošina uzlabotu jutību un nepārspējamu veiktspēju vājā apgaismojumā. Iebūvētie ND filtri nodrošina vēl 10 iespējamos ekspozīcijas vadības soļus (paplašinātā režīmā) spilgtā apgaismojumā vai plata atvēruma nepieciešamības gadījumā.

  EOS C300 Mark II
  EOS C300 Mark II

  Augstas kvalitātes audio, kas pārspēj kompaktdiskus

  Kamera EOS C300 Mark II atbalsta LPCM 24-bitu/48 kHz audio, lai panāktu skaņas kvalitāti, kas pārspēj kompaktdiskus. Tā piedāvā 4 kanālu ievadi, tostarp mikrofona ligzdu, iekšējo monofonisko mikrofonu un divus XLR termināļus, kas ļauj izvēlēties un miksēt vairākus skaņas avotus, lai ierakstītu skaņas gaisotnes sajūtu.

  Milzīga maināmu objektīvu izvēle, EF un PL stiprinājumi

  Paplašiniet savas radošās iespējas, uzņemot ar vairāk nekā 90 pašlaik pieejamiem Canon maināmajiem EF un EF Cinema objektīviem. Servomehānisma tālummaiņa atbalsta vēl lielāku filmēšanas daudzveidību. Apstiprinātā Canon pakalpojumu sniegšanas centrā kameras EF objektīvu stiprinājumus var nomainītu uz EF stiprinājumiem ar Cinema Lock vai PL stiprinājumu un pēc tam atkal nomainīt atpakaļ.

  EOS C300 Mark II

  Raita integrēšana profesionālās darbplūsmās

  Jauns XF-AVC formāts ērtai integrēšanai

  No jauna izstrādāto XF-AVC 4K failu formātu ir viegli integrēt esošās darbplūsmās, bet vienlaicīga 2K vai Full HD Proxy failu ierakstīšana SD kartē tajā pašā formātā vēl vairāk uzlabo pēcapstrādes efektivitāti.

  Plaša krāsu gammas izvēle

  EOS C300 Mark II piedāvā plašu krāsu gammu, lai nodrošinātu atbilstību jūsu darbplūsmai un iegūtajam gala materiālam, ietverot BT.2020, Canon Cinema Gamut un DCI-P3.

  Videoklipu galerija

  EOS C300 Mark II

  Aizkadrā

  Minhenes pilsētas sērfotāju uzņemšana

  Gūstiet iedvesmu

  Specifikācijas

  4K

  2K

  Full HD1080

  Dual DIGIC DV5

  Dual Pixel CMOS AF

  XF AFC

  XF AVC 422

  Funkcija Wide DR Gamma

  CFast 2.0

  Funkcija Over Sampling

  Sejas noteikšanas tehnoloģija

  • Canon ir pilnvarots licenciāts preču zīmei CFast 2.0™, kas var būt reģistrēta dažādās jurisdikcijās.
  Komplektācija

  Ieteicams jums