Canon i-SENSYS FAX-L3000IP

i-SENSYS FAX-L3000IP

Izstrādāts lietošanai lielās uzņēmumu darba vidēs, kur ir vajadzīgs specializēts faksa savienojums, uzticamais un izturīgais FAX-L3000IP nodrošina augstu faksa savienojuma un kopēšanas ātrumu. Liels papīru resurss un liela ātruma automātiskā dokumentu padeve abpusējai drukāšanai palīdz viegli tikt galā ar ievērojamiem darba apjomiem. Turklāt FAX-L3000IP var printēt, tam ir integrēts tīkla interfeiss ar PCL atbalstu un opcionāla modernizēšana, kas nodrošina pilnu SEND funkcionalitāti. FAX-L3000 piedāvā opcionālu tīklošanu un printēšanas iespēju.

Ieguvumi

 • Savrupa Super G3 faksa un kopētāja funkcionalitāte
 • Lielātruma 50 lapu Duplex automātiskā dokumentu padeves ierīce (37 lapas minūtē)
 • Liels kopēšanas un printēšanas* ātrums: 22 kopijas minūtē un 22 lapas minūtē
 • 80 ātruma zvani, 200 kodētie zvani
 • 512 faksa lapu atmiņa
 • Lielas jaudas 500 lokšņu standarta papīra kasete, ko var palielināt līdz 1100 loksnēm ar opcionālo kaseti.
 • Drošība ar USER un DEPT ID pārvaldību.
 • Apstrādā īpaši augstas kvalitātes tehnoloģijas (UHQ) attēlus, 256 melnbalto toņu skalas.
 • AIO kasetne 4500 lapām ar vidēji 5% attēla rādāmo daļu.
 • Opcionāla A4 tīkla printēšana un datora faksa sūtīšana ar attālinātu lietotāja saskarni (RUI).
 • Integrēta A4 tīkla printēšana un datora faksa sūtīšana ar attālinātu lietotāja saskarni (Remote User Interface).
 • Skenēšana līdz pat A3 un 45 attēliem minūtē (A4)
 • PCL 5e un 6 atbalsts
 • Opcionālais SEND:
 • Skenēšana uz e-pastu, tīkla serveri vai interneta faksu
 • Faksa pārsūtīšana
 • Savietojas ar Canon E-apkopes servisu
 • Līdz 500 kodētiem zvaniem
 • Līdz 1500 lappušu atmiņa

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS FAX-L3000IP — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Produktīva faksu nosūtīšana


Ātrai un efektīvai dokumentu piegādei faksa aparāts FAX-L3000IP apvieno standarta Super GS izmantošanu ar ātrumu 33 kb/s un abpusējo skenēšanu ar attiecīgu ātrumu 45 attēli/min. Pievienotie 80 ātruma zvani un 200 vai 500*** kodētie zvani palielina produktivitāti, kamēr Canon UHQ sistēma izmanto 256 dažādus pelēkos toņus, lai nodrošinātu īpaši labus attēlu detaļu līmeņus.

Izturīgs un uzticamsModelis speciāli izstrādāts lieliem drukas apjomiem un apvieno drošu dizainu ar 1100 lapu** papīra resursu. Pilnīgs komforts tiek sasniegts pateicoties datu saglabāšanai atmiņā 3 stundu laikā un apjomīgai atmiņai - 1500*** lapām vai 512 lapām. Liela ātruma 50 lappušu dupleksa automātiskā dokumentu padeves ierīce (ADF) nodrošina, ka abpusējus dokumentus var kopēt vai sūtīt ar maksimālu efektivitāti.

Kopēt un printētFaksa aparāts FAX-L3000IP darbojas kā augstas produktivitātes vienkrāsas kopēšanas aparāts, kas spēj skenēt A3 formāta dokumentus. Momentāno punktu iesilšanas tehnoloģija (On-Demand Fixing Technology) īpaši ātrai reakcijai ļauj šim modelim kopēt ar ātrumu 22 kopijas/min; to var izmantot kopā ar automātisko dokumenta padeves ierīci (ADF) abpusējai drukāšanai 50 lapām, lai sasniegtu daudz liekāku abpusējās kopēšanas ātrumu.

FAX-L3000IP piemīt lielapjoma printēšanas funkcionalitāte. Veidojot ātrus melnbaltus attēlus sākot no 1200x600 dpi ar ātrumu 22 attēli minūtē, to tīkla iespējas nodrošina pilnu PCL atbalstu, padarot šīs ierīces par ideāliem printeriem birojos. Salīdzinoši lielu printēšanas darbu laikā vai brīdī, kad nepieciešams taupīt papīru, ir iespējama abpusējā printēšana.

Tīkla iespējasFAX-L3000IP aprīkots ar integrētu tīkla pieslēgvietu, kas ļauj lietotājiem veidot printēšanu un datora faksa nosūtīšanas iespēju tīklā. Canon attālinātā lietotāja saskarne sniedz iekārtas iestatījumu un printēšanas vieglu pārvaldību ar interneta pārlūka palīdzību, nodrošinot maksimālu izdevīgumu administratoriem un gala lietotājiem.

Opcionālā SEND funkcionalitāteIzmantojot Canon iR modeļus, opcionālais SEND komplekts pārvērš FAX-L3000IP par galveno sakaru centru biroja dokumentu digitālai dalīšanai, kā arī turpmākai efektivitātes un produktivitātes paaugstināšanai. Lietotāji var skenēt krāsainos dokumentus uzreiz uz e-pastu, tīkla serveri (SMB un FTP) vai interneta faksu. Faksa nosūtīšana ļauj automātisku un nosacītu faksu nosūtīšanu citiem adresātiem. Ar opcionālo SEND komplektu FAX-L3000IP ir arī savienojams ar Canon E-pakalpojumu servisu, piedāvājot attālinātu diagnostiku un minimizējot iekārtas nolietošanās risku.

Pirmšķirīga drošībaCanon drošības sistēma padara FAX-L3000IP faksa aparātu ideālu koplietošanai darba grupās. Sistēmas administratora ID ļauj piekļūt ierīces iestatījumiem, nodrošinot to, ka iestatījumu viengabalainība netiek mainīta. Individuālo pieeju iekārtu funkcijām var kontrolēt ar nodaļas ID un lietotāja ID pārvaldnieku, kas ļauj pārraudzīt arī izdevumus, lai nodrošinātu pēc iespējas izdevīgāku ierīces izmantošanu.

Efektīvs un ekonomisksIzmantojot kasetni 714 , ko radījis Canon pēc tehnoloģijas «Viss vienā», faksa aparāts FAX-L3000IP demonstrē iespaidīgu papīra resursu 4500 lapu apjomā pie 5% uzpildīšanas. Pateicoties „uz pieprasījuma” fiksēšanai, kas notur nemainīgu uzsilšanu un nekādu gaidīšanas laiku, enerģijas taupīšanas režīms patērē aptuveni 3 vatus.

Papildus bonusi- SEND komplekts
- Papildus 500 lokšņu kasete
- Klausule ar lādētāju
- Zīmogs

* Ar opcionālo printēšanu.
** Kad izmanto ar papildus 500 lokšņu kasetni (opcionāli).
*** Ar opcionālo SEND komplektu.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS FAX-L3000IP, tā funkcijām un iespējām.

PCL Printing

PCL drukāšana

Copy

Kopēšana

Super G3 FAX

Super G3 fakss

USB connection

USB savienojums

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

+1 Optional Paper Cassette

+1 papildu papīra kasete

Duplex Automatic Document Feeder

Divpusēja automātiska dokumentu padeve

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Kāpēc jāizvēlas oriģinālās Canon lāzerprinteru kasetnes

Uzziniet vairāk