Canon i-SENSYS FAX-L410

i-SENSYS FAX-L410

Šī izturīgā un kompaktā Super G3 faksa lāzerierīce ar lielu LCD displeju, ātru darbību un automātisku divpusējo ADF ir lielisks risinājums ikdienas lietošanai jebkurā uzņēmumā.

Iespējas

  • Izturīga, kompakta Super G3 faksa ierīce
  • Liela 512 lappušu* atmiņa
  • Ātra faksu sūtīšana ar 39 viena pieskāriena taustiņiem un 200 kodētiem ātrajiem numuriem
  • Automātiska divpusēja drukāšana, kopēšana un faksu sūtīšana
  • Ātra kopēšana un lāzera izdruku ieguve: 25 lpp./min.
  • Liela energoefektivitāte

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS FAX-L410 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ātra faksu sūtīšana un saņemšana


Šai ātrdarbīgajai faksa, printera un kopētāja lāzerierīcei ir izturīgs dizains, tāpēc tā lieliski spēj izturēt ikdienas slodzi, kāda ir noslogotā birojā. Tā kā faksa ierīcei vajag ļoti maz laika, gaidot dokumentus, tiek palielināta produktivitāte. Ļoti ātri varat saņemt vairākus faksus, nebloķējot līniju. Tas nodrošina laika ekonomiju, turklāt lielais pārraidīšanas ātrums būtiski samazina tālruņa lietošanas izdevumus.

Produktīvāka faksu sūtīšana bez problēmām


Jums nav jāuztraucas par to, vai fakss tiks saņemts, ja brīdī, kad neesat birojā, beigsies papīrs vai toneris. Ierīce Dorado saglabā faksus savā 512 lappušu* lielajā atmiņā. Ērtības labad faksus varat skenēt atmiņā un nosūtīt vēlāk. Duālā piekļuve pat ļauj to paveikt brīdī, kad tiek saņemts ienākošs fakss. Canon unikālā attēlu apstrādes tehnoloģija Ultra-High Quality ar 256 pelēktoņiem garantē vēl skaidrākas faksa detaļas pat tad, ja teksts ir papildināts ar shēmām vai fotoattēliem.

Uzlabota efektivitāte


Ierīci Dorado var ērti izmantot, pateicoties intuitīvajam un lielajam LCD displejam. Ātrāku faksu sūtīšanu garantē arī 39 viena pieskāriena un 200 kodētie ātrie numuri, tādējādi saglabājot bieži izmantotos numurus, lai jums tie nebūtu jāievada katru reizi no jauna. 250 lokšņu ietilpība samazina laiku, kas jāvelta papīra atkārtotai ievietošanai kasetē. Standarta komplektācijā ietilpst klausule, tāpēc vienā līnijā varat saņemt balss zvanus un manuāli sūtīt faksus. Tas ir noderīgi, ja vispirms ir jāzvana saņemošās faksa ierīces lietotājam.

Mazāks papīra patēriņš un lielāka laika ekonomija


Automātiska divpusējā drukāšana ļauj ietaupīt naudu, jo samazina papīra patēriņu. Divpusējais automātiskais dokumentu padevējs (DADF) ļauj vienkāršāk kopēt un nosūtīt pa faksu divpusējus dokumentus, jo tos var skenēt vienā darbībā.

Ātra lāzerierīces drukāšana


Izmantojiet ierīci Dorado kā darbgrupas papildu lāzera printeri, kas ātri kopē un drukā (25 lpp./min.). Jums nav ilgstoši jāgaida izdrukas, kopijas vai faksi, jo tehnoloģija ātrai pirmās izdrukas ieguvei pēc miega režīma garantē, ka ierīcei nav nepieciešams iesilšanas laiks, pat aktivizējot to no gaidīšanas režīma.

Liela energoefektivitāte


Taupiet enerģiju un izmaksas, izmantojot Dorado ilgtspējīgas darbības funkcijas. Šī ir Energy Star® sertificēta ierīce, un tā patērē tikai 1,4 vatus miega režīmā. Universālās kasetnes, kurās ir apvienots toneris, veltnis un tīrīšanas bloks mazākai apkopei un lielākai uzticamībai, samazina nepieciešamo izejmateriālu apjomu un ir ērti pārstrādājamas.

  • ¹ Ņemot vērā standarta ITU-T tabulu nr. 1

Apbalvojumi

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS FAX-L410, tā funkcijām un iespējām.

Handset as standard

Klausule standarta komplektācijā

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

Copy

Kopēšana

Duplex Automatic Document Feeder

Divpusēja automātiska dokumentu padeve

Super G3 FAX

Super G3 fakss

USB connection

USB savienojums

User friendly LCD display

Lietotājdraudzīgs LCD displejs

i-SENSYS Cartridges

Kāpēc jāizvēlas oriģinālās Canon lāzerprinteru kasetnes

Uzziniet vairāk