Canon i-SENSYS MF212w

i-SENSYS MF212w

Ar šo melnbalto lāzerierīci, kurā apvienotas 3 funkcijas, ir vienkārša drukāšanas, kopēšanas un skenēšanas funkciju koplietošana, izmantojot Wi-Fi, tīklu un mobilās ierīces. Ātrs, vienkārši lietojams un energoefektīvs — ar noliecamu vadības paneli un skārientaustiņiem dažādu funkciju momentānai veikšanai.

Ieguvumi

  • Melnbalta lāzerierīce, kura gatava darbam ar Wi-Fi, tīklu un mobilām ierīcēm un kurā apvienotas 3 funkcijas: kopēšana, drukāšana un skenēšana
  • Vienkārša drukāšana no iOS vai Android ierīcēm
  • Strādājiet ražīgi ar melnbaltās drukāšanas un kopēšanas ātrumu 23 lappuses minūtē
  • Izdrukas nav jāgaida, pateicoties ātri iegūstamai pirmajai izdrukai
  • Ātrāka skenēšana un kopēšana ar skārientaustiņiem dažādu funkciju momentānai veikšanai

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS MF212w — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Savienojamība un 3 funkciju veikšana maziem birojiem


Šis ārkārtīgi ātrais, daudzfunkciju melnbaltais printeris ir moderns un ar labu savienojamību — viena kompakta ierīce nodrošina drukāšanas, kopēšanas un skenēšanas funkcijas. Vienkārša funkciju koplietošana, izmantojot Wi-Fi, Ethernet un mobilo ierīču savienojumu, kā arī profesionālas kvalitātes druka un vienkārša darbība — tas ir ideāli piemērots novietošanai uz darbvirsmas mazos birojos.

Wi-Fi — ērtai koplietošanai


Vienkārši izveidojiet ērtu savienojumu, izmantojot ierīci, kas gatava darbam ar Wi-Fi, tīklu un viedtālruni. Ietvertais Apple AirPrint™ un nozares standarta drukas atbalsts Mopria™ automātiski nosaka printeri, lai dokumentus drukātu tieši no iPhone vai iPad un ar Mopria saderīgām Android ierīcēm. Arī Canon bezmaksas lietojumprogramma Mobile Printing ļauj printerī drukāt bezvadu režīmā no Apple iOS vai Android ierīces.

Ātra drukāšana un kopēšana


Nav jāgaida, kamēr iekārta izvadīs dokumentus, jo A4 formāta melnbaltajam lāzerprinterim ir liels drukāšanas un kopēšanas ātrums — 23 lappuses minūtē, kā arī mazs pirmās izdrukas ieguves laiks, ja iekārta atrodas miega režīmā.

Biznesa kvalitātes rezultāti


Drukas kvalitāte 1200x1200 dpi kopā ar Canon EF toneri nodrošina profesionālas izdrukas un kopijas ar asu tekstu un vienmērīgām grafikām. Uzlabota krāsu skenēšana ar līdz 9600x9600 dpi fiksē katru oriģinālā dokumenta detaļu. Nosūtiet noskenētos dokumentus uz jebkuru datoru, izmantojot lietotājam draudzīgo skenēšanu tīklā.

Ātra un vienkārša darbība


Ātri un vienkārši darbināmai iekārtai i-SENSYS MF212w ir daudzpusīgs, noliecams 5 rindu LCD displeja panelis, kurā uzreiz redzama visa nepieciešamā informācija. Paneli var iestatīt vertikāli vai vērst augšup atbilstoši jūsu darba stilam. Efektīvas skenēšanas un kopēšanas darbplūsmas ir vienkārši iestatīt ar vienu pieskārienu, izmantojot ātrās darbības skārientaustiņus, tāpēc noskenētos dokumentus var vienkārši nosūtīt uz failu, bet papīru var ietaupīt, vairākus attēlus kopējot vienā loksnē.

Energoefektīvs risinājums


Canon prasīgā kompensācijas tehnoloģija nodrošina darba uzsākšanu praktiski bez iesildīšanās laika un palīdz samazināt enerģijas patēriņu, neietekmējot veiktspēju. Šai ierīcei ir nozarē vadošie elektroenerģijas patēriņa (TEC) rādītāji, un miega režīmā tā patērē tikai 1,6 vatus.

Klusais režīms


Gaidīšanas režīmā šī daudzfunkciju ierīce ir klusa, bet klusais režīms nodrošina darbu patīkamā vidē — drukāšana ir klusāka, tāpēc varat strādāt, netraucējot citus.

Universālā kasetne


Universālā, otrreizēji pārstrādājamā kasetne apvieno toneri, rulli un tīrīšanas elementus, lai samazinātu apkopes darbus un tā nodrošinātu lielāku uzticamību, kā arī samazinātu izejmateriālu patēriņu.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS MF212w, tā funkcijām un iespējām.

Copy

Kopēšana

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

USB connection

USB savienojums

User friendly LCD display

Lietotājdraudzīgs LCD displejs

Network scanning

Skenēšana tīklā

Quiet printing mode

Klusas drukāšanas režīms

Professional Scan quality

Profesionāla skenējuma kvalitāte

Scanning shortcut key

Skenēšanas īsinājumtaustiņš

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Tilting control panel

Noliecams vadības panelis

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Nākamās darbības

Risinājumi mobilajām ierīcēm

Ērti drukājiet no mobilajām ierīcēm

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Easy Service Plan

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķas funkcijas ir izvēles. Lūdzu, skatiet produkta specifikāciju vai sazinieties ar savu Canon pārdošanas pārstāvi, lai saņemtu papildinformāciju.