Canon i-SENSYS MF216n

i-SENSYS MF216n

Energoefektīvo melnbalto lāzerierīci, kas gatava darbam tīklā un aprīkota ar funkcijām, kuras uzlabo darba ražīgumu, birojā var vienkārši koplietot, turklāt noliecamais skārienpanelis atvieglo tās lietošanu.

Priekšrocības

  • Moderna un kompakta universāla melnbalta lāzerierīce, kas gatava darbam tīklā
  • Vienkārša drukāšana no iOS un Android ierīcēm
  • Strādājiet ražīgi ar melnbaltās drukāšanas un kopēšanas ātrumu 23 lappuses minūtē
  • Vienkārša lietošana, pateicoties noliecamam displejam un lielam skārienekrānam
  • Izdrukas nav jāgaida, pateicoties ātri iegūstamai pirmajai izdrukai

Detalizētas funkcijas

Canon i-SENSYS MF216n —iegūstiet plašāku informāciju

Ražīga, darbam tīklā gatava universāla ierīce maziem birojiem


Šis modernais, ātrais, universālais melnbaltais lāzerprinteris vienā kompaktā ierīcē nodrošina drukāšanu, kopēšanu, skenēšanu un faksa sūtīšanu. Ethernet savienojums vienkāršai funkciju koplietošanai tīklā, kā arī profesionāla drukas kvalitāte un ērta darbība ar skārieniem — tas ir ideāls risinājums maziem birojiem.

Ātra drukāšana un kopēšana


Nav jāgaida, kamēr iekārta izvadīs dokumentus, jo A4 formāta melnbaltajam lāzerprinterim ir liels drukāšanas un kopēšanas ātrums — 23 lappuses minūtē, kā arī mazs pirmās izdrukas ieguves laiks, ja iekārta atrodas miega režīmā. Bez piepūles skenējiet un kopējiet daudzas lapas, pateicoties 250 papīra lokšņu kasetei un integrētajai 35 lokšņu divpusējai automātiskajai dokumentu padeves ierīcei.

Biznesa kvalitātes rezultāti


Drukas kvalitāte 1200x1200 dpi kopā ar Canon EF toneri nodrošina profesionālas izdrukas un kopijas ar asu tekstu un vienmērīgām grafikām. Uzlabota krāsu skenēšana ar līdz 9600x9600 dpi fiksē katru oriģinālā dokumenta detaļu. Nosūtiet noskenētos dokumentus uz jebkuru datoru, izmantojot lietotājam draudzīgo skenēšanu tīklā.

Ātra un vienkārša darbība ar skārieniem


Ātri un vienkārši darbināmai iekārtai i-SENSYS MF216n ir daudzpusīgs, noliecams displeja panelis ar lielu LCD ekrānu, kurā uzreiz redzama visa nepieciešamā informācija. Paneli var iestatīt vertikāli vai vērst augšup atbilstoši jūsu darba stilam. Efektīvas skenēšanas un kopēšanas darbplūsmas ir vienkārši iestatīt ar vienu pieskārienu, izmantojot ātrās darbības skārientaustiņus, tāpēc noskenētos dokumentus var vienkārši nosūtīt uz failu, bet papīru var ietaupīt, vairākus attēlus kopējot vienā loksnē.

Energoefektīvs risinājums


Canon prasīgā kompensācijas tehnoloģija nodrošina darba uzsākšanu praktiski bez iesildīšanās laika un palīdz samazināt enerģijas patēriņu, neietekmējot veiktspēju. Šai ierīcei ir nozarē vadošie elektroenerģijas patēriņa (TEC) rādītāji, un miega režīmā tā patērē tikai 1,6 vatus.

Klusais režīms


Gaidīšanas režīmā šī daudzfunkciju ierīce ir klusa, bet klusais režīms nodrošina darbu patīkamā vidē — drukāšana ir klusāka, tāpēc varat strādāt, netraucējot citus.

Universālā kasetne


Universālajai, otrreizēji pārstrādājamai kasetnei nav jāveic apkope, un tā nodrošina nemainīgi kvalitatīvus rezultātus. Autentiskajā Canon lāzera kasetnē ir toneris, rullis un tīrīšanas elementi, un to bez uztraukumiem un kņadas var nomainīt dažās sekundēs.

Apbalvojumi

Produkta tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS MF216n, tā funkcijām un iespējām.

Automatic Document Feeder

Automātiskā dokumentu padeve

Copy

Kopēšana

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

Super G3 FAX

Super G3 fakss

USB connection

USB savienojums

Network scanning

Skenēšana tīklā

Quiet printing mode

Klusas drukāšanas režīms

Professional Scan quality

Profesionāla skenējuma kvalitāte

Scanning shortcut key

Skenēšanas īsinājumtaustiņš

Tilting control panel

Noliecams vadības panelis

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Touch panel

Skārienpanelis

Nākamās darbības

Risinājumi mobilajām ierīcēm

Ērti drukājiet no mobilajām ierīcēm

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Easy Service Plan

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķas funkcijas ir izvēles. Lūdzu, skatiet produkta specifikāciju vai sazinieties ar savu Canon pārdošanas pārstāvi, lai saņemtu papildinformāciju.