Canon i-SENSYS MF229dw

i-SENSYS MF229dw

Jaudīgs un daudzpusīgs universālais melnbaltais lāzerprinteris, kurš savienojams ar Wi-Fi, mobilām ierīcēm un tīklu, prasīgiem maziem uzņēmumiem. Strādājiet ražīgāk, izmantojot ātru divpusēju skenēšanu, kopēšanu un drukāšanu.

Ieguvumi

  • Universāla melnbalta lāzerierīce, kas gatava darbam tīklā, ar Wi-Fi un mobilajām ierīcēm.
  • Vienkārša drukāšana no iOS un Android ierīcēm
  • Vienkārša lietošana, pateicoties noliecamam displejam, skārienekrānam un darbībām ar vienu skārienu
  • Nekādas gaidīšanas, izmantojot ātras pirmās izdrukas ieguves funkciju
  • Sasniedziet vairāk ar divpusējo druku, skenēšanu un kopēšanu

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS MF229dw — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Jaudīga un savienojama universāla ierīce


Šī kompaktā un modernā universālā ierīce piedāvā profesionālas kvalitātes printera, skenera, kopētājā un faksa nosūtīšanas ērtības, turklāt ietaupa vietu. Tās darba ražību uzlabojošās funkcijas var bez problēmām koplietot biroja tīklā, ar Wi-Fi vai viedierīci — ideāla izvēle, lai palielinātu jebkura noslogota biroja darba efektivitāti.

Vienkārša koplietošana


Vienkārši izveidojiet ērtu savienojumu, izmantojot ierīci, kas gatava darbam ar Wi-Fi, tīklu un mobilo ierīci. Ietvertais Apple AirPrint™ un Mopria™ drukas atbalsts automātiski nosaka printeri, lai drukātu dokumentus tieši no iPhone vai iPad un Mopria sertificētām ierīcēm. Bezmaksas lietojumprogramma Canon Mobile Printing ļauj arī bez vadiem drukāt no jūsu Apple iOS vai Android ierīces.

Ātra drukāšana un kopēšana


Dokumenti nav jāgaida, jo A4 formāta melnbaltajam lāzerprinterim ir liels drukāšanas un kopēšanas ātrums — 27 lappuses minūtē, kā arī mazs pirmās izdrukas ieguves laiks, pat ja iekārta atrodas miega režīmā.

Biznesa kvalitātes rezultāti


Drukas kvalitāte līdz 1200x1200 dpi kopā ar Canon EF toneri nodrošina iespaidīgus dokumentus ar asu tekstu un vienmērīgām melnbaltajām grafikām. Uzlabota krāsu skenēšana ar līdz 9600x9600 dpi fiksē katru oriģinālā dokumenta detaļu. Nosūtiet noskenētos dokumentus uz jebkuru datoru, izmantojot skenēšanu tīklā.

Efektīva divpusēja drukāšana un skenēšana


Daudzu lapu skenēšana un kopēšana ir ātra un efektīva, pateicoties integrētajai 50 lokšņu divpusējai automātiskajai dokumentu padeves ierīcei. Vienkārši skenējiet divpusējus dokumentus un ietaupiet naudu par papīru, izmantojot divpusējo druku.

Ātra, vienkārša un klusa darbība


Ātri un vienkārši lietojamai iekārtai i-SENSYS MF229dw ir daudzpusīgs, noliecams displeja panelis ar lielu LCD skārienekrānu. Paneli var iestatīt vertikāli vai vērst augšup atbilstoši jūsu darba stilam. Efektīvas skenēšanas un kopēšanas darbplūsmas ir vienkārši iestatīt ar vienu pieskārienu, izmantojot ātrās darbības skārientaustiņus. Klusais režīms nodrošina darbu patīkamā vidē — drukāšana ir klusāka, tāpēc varat strādāt, netraucējot citus.

Nozarē labākais energoefektivitātes rādītājs


Canon prasīgā kompensācijas tehnoloģija nodrošina darba uzsākšanu praktiski bez iesildīšanās laika un palīdz samazināt enerģijas patēriņu, nesamazinot veiktspēju. Šai ierīcei ir nozarē vadošie elektroenerģijas patēriņa (TEC) rādītāji, un miega režīmā tā patērē tikai 1,7 vatus.

Universālā kasetne


Universālā, otrreizēji pārstrādājamā kasetne apvieno toneri, rulli un tīrīšanas elementus, lai samazinātu apkopes darbus un tā nodrošinātu lielāku uzticamību, kā arī samazinātu izejmateriālu patēriņu.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS MF229dw, tā funkcijām un iespējām.

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

Copy

Kopēšana

Duplex Automatic Document Feeder

Divpusēja automātiska dokumentu padeve

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

Super G3 FAX

Super G3 fakss

USB connection

USB savienojums

Network scanning

Skenēšana tīklā

Quiet printing mode

Klusas drukāšanas režīms

Professional Scan quality

Profesionāla skenējuma kvalitāte

Scanning shortcut key

Skenēšanas īsinājumtaustiņš

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Tilting control panel

Noliecams vadības panelis

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Touch panel

Skārienpanelis

Nākamās darbības

Risinājumi mobilajām ierīcēm

Ērti drukājiet no mobilajām ierīcēm

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Easy Service Plan

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķas funkcijas ir izvēles. Lūdzu, skatiet produkta specifikāciju vai sazinieties ar savu Canon pārdošanas pārstāvi, lai saņemtu papildinformāciju.