Canon i-SENSYS MF419x

i-SENSYS MF419x

Parūpējaties par visu savu dokumentu apstrādi ar viedo, vienkāršo un kompakto melnbalto daudzfunkciju printeri MF419x. Iegūstiet lāzera kvalitātes druku, kopēšanu, skenēšanu un faksa nosūtīšanu, kā arī visaptverošu atbalstu mobilajām ierīcēm.

Priekšrocības

  • Melnbaltais A4 formāta daudzfunkciju lāzerprinteris ar Wi-Fi funkciju, kas īpaši izgatavots mazām darba grupām
  • Profesionālas kvalitātes druka ar ātrumu līdz pat 33 lappusēm minūtē
  • Vienkārša lietošana, izmantojot intuitīvo krāsu skārienekrānu
  • Automātiska divpusēja druka samazina atkritumu daudzumu un pieskaitāmās izmaksas
  • Funkcija Quick First-Print ietaupa laiku un saglabā darba ražību
  • Droša druka ar PIN kodu
  • Drukājiet no viedtālruņiem vai planšetdatoriem, izmantojot lietojumprogrammu AirPrint, Mopria un Canon PRINT Business atbalstu
  • Ērti strādāt ar populārām mākoņpakalpojumu krātuvēm
  • Vienkārša integrēšana tīklā, izmantojot izvades un ierīces pārvaldības iespējas
  • Vienkārša ekspluatācija ar ērtām universālajām kasetnēm

Detalizētas funkcijas

Canon i-SENSYS MF419x —iegūstiet plašāku informāciju

Strādājiet birojā gudrāk


Mazi uzņēmumi ar A4 formāta melnbalto daudzfunkciju lāzerprinteri MF419x var panākt vēlamo darba ražības pieaugumu. Piedāvājot profesionālas kvalitātes druku ar ātrumu līdz pat 33 lappusēm minūtē, printeris MF419x ir pietiekami daudzpusīgs, lai nodrošinātu visas dokumentu apstrādes vajadzības, neskatoties uz tā ievērojami kompaktajiem izmēriem. Intuitīvs 3,5 collu krāsu skārienekrāns, 550 lokšņu papīra ietilpība un funkcija Quick First-Print pēc ieslēgšanas palīdz darba grupām efektīvāk strādāt bez pārtraukumiem. Printeris MF419x piedāvā arī drošību, nodrošinot ērtu privātuma aizsardzību: funkcija Secure Print aizsargā dokumentus ar PIN kodu pat tad, ja drukājat no mobilās ierīces.

Gatavs intensīvam darbam ar mobilajām ierīcēm un mākoņpakalpojumiem


Tā kā printeris MF419x atbalsta Apple AirPrint (iOS) un Mopria (Android), var drukāt no jebkuras ierīces, kurā aktivizētas šīs lietojumprogrammas. Var arī izmantot plašu uzlabotu funkciju klāstu ar lietojumprogrammu Canon PRINT Business un dažās sekundēs izveidot ierīces savienojumu ar Google Cloud Print kontu.

Uzlabota dokumentu kopīgošana


Mākoņpakalpojumiem gatavais printeris MF419x var palīdzēt jūsu uzņēmumam vēl vairāk pielāgoties darba videi. Izmantojot utilītu MF Scan Utility (galddatoriem un klēpjdatoriem) un lietojumprogrammu Canon PRINT Business (mobilām ierīcēm), ikviens var printerim MF419x bez problēmām izveidot savienojumu ar populārām mākoņpakalpojumu krātuvēm, piemēram, Evernote® un DropBox, lai tvertu, digitalizētu vai kopīgotu dokumentus, atrodoties ceļā, vai vienkārši ar vienu darbību tos skenētu vai nosūtītu e-pastā.

Viedas tīklošanas iespējas


Printerim MF419x ir daudzas pielāgojamas tīklošanas iespējas, līdz ar to tas lieliski papildina tīklu. Wi-Fi un Ethernet savienojamība kopā ar atbalstu PCL5e/6 un Adobe PostScript printera valodām sniedz iespēju to vienkārši integrēt pārvaldītā tīkla vidē. Ar Canon attālā pakalpojuma e-Maintenance pārvaldības un Canon uniFLOW izvades pārvaldības sistēmas atbalstu printeris MF419x ir vienlīdz labi piemērots pārvaldītai drukas pakalpojumu videi.

Vienkārša un ilgtspējīga ierīce


Pateicoties Canon universālās kasetnes konstrukcijai, kas ļauj ar vienu darbību nomainīt visus galvenos komponentus, tiek pastāvīgi nodrošināta uzticama darbība un atjaunota kvalitāte katru reizi, kad nomaināt toneri. Mazs elektroenerģijas patēriņš miega un gaidīšanas režīmā, automātiska divpusēja druka un vieda enerģijas taupīšanas automātiska izslēgšanas funkcija nodrošina, ka printeris MF419x ir ilgtspējīga un ekonomiski izdevīga izvēle.

Produkta tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS MF419x, tā funkcijām un iespējām.

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

Duplex Automatic Document Feeder

Divpusēja automātiska dokumentu padeve

Super G3 FAX

Super G3 fakss

Colour Touch Panel

Krāsu skārienpanelis

PCL Printing

PCL drukāšana

PostScript Printing

PostScript drukāšana

Scan to USB key

Skenēšana USB atslēgā

Scanning shortcut key

Skenēšanas īsinājumtaustiņš

Scan to email & folder

Skenēšana uz e-pastu un mapi

Secure print

Drošā drukāšana

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Nākamās darbības

Risinājumi mobilajām ierīcēm

Ērti drukājiet no mobilajām ierīcēm

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Easy Service Plan

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķas funkcijas ir izvēles. Lūdzu, skatiet produkta specifikāciju vai sazinieties ar savu Canon pārdošanas pārstāvi, lai saņemtu papildinformāciju.