Canon i-SENSYS MF628Cw

i-SENSYS MF628Cw

Šī kompaktā A4 formāta lāzerstara daudzfunkciju iekārta ar Wi-Fi piedāvā augstas kvalitātes drukāšanas, skenēšanas un faksu sūtīšanas iespējas, kuras ir vienkārši lietojamas, izmantojot datoru, viedtālruni vai planšetdatoru.

Ieguvumi

  • A4 formāta daudzfunkciju iekārta ar Wi-Fi, kas piedāvā augstas kvalitātes drukāšanu, kopēšanu, skenēšanu un faksu sūtīšanu
  • Ražīga krāsu druka ar ātrumu 14 lpp./min
  • Vienkārša lietošana, izmantojot intuitīvo krāsu skārienekrānu
  • Stabila uzticamība un kvalitāte ar Canon universālajām nomaiņas kasetnēm
  • Nevainojams atbalsts darbam mobilā vidē, izmantojot klēpjdatorus, viedtālruņus vai planšetdatorus
  • Saderība ar Apple® AirPrint™, Mopria un Google Cloud Print
  • Jaudīga skenēšana papīra dokumentu tveršanai, kopīgošanai un arhivēšanai
  • Savienojamība ar mākoņpakalpojumiem atvieglo piekļuvi dokumentiem un to kopīgošanu, atrodoties ceļā
  • Mazs enerģijas patēriņš
  • Ethernet un Wi-Fi funkcijas sniedz pielāgojamas savienojamības un tīkla izvēles iespējas

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS MF628Cw — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Darba ražību veicinoša universāla ierīce


Ja jums ir mazs uzņēmums vai esat individuāls lietotājs, i-SENSYS MF628Cw A4 formāta lāzerstara daudzfunkciju iekārta piedāvā lielisku veidu, kā paveikt vairāk. Pārsteidziet klientus ar krāsainiem tirdzniecības un mārketinga dokumentiem. Bez piepūles skenējiet, kopīgojiet un arhivējiet lielapjoma papīra failus. Kopējiet un sūtiet faksus jebkurā laikā. Iekārtas elegantais izskats un mazā vieta, kuru tā aizņem, apvienojumā ar krāsu izdruku ātrumu 14 lpp./min piedāvā pirmo ar visām funkcijām aprīkoto daudzfunkciju iekārtu maziem vai mājas birojiem.

Vienkārša lietošana un uzturēšana


Jūs būsiet pārsteigts par to, cik vienkārši ir piekļūt MF628Cw atjautīgajām funkcijām. Daudzas no tām var kontrolēt, izmantojot intuitīvu 8,9 cm priekšējo krāsu skārienekrānu, kas ir vienkārši pielāgojams, lai atbilstu jūsu darba stilam. Tas nozīmē, ka varat pilnībā izmantot iekārtas MF628Cw iespējas, veicot vien dažus pieskārienus. Ierīces uzturēšana ir tikpat vienkārša. Pateicoties Canon universālajai konstrukcijai, tiek nodrošināta stabila uzticamība un atjaunota kvalitāte katru reizi, kad nomaināt tonera kasetnes.

Izgatavota darbam mobilā vidē: birojā un ārpus tā


Ja līdzināties lielākajai daļai mūsdienu darbaspēka, jūs izmantojat dažādas ierīces un maināt atrašanās vietas atbilstoši darba slodzei. MF628Cw ir izgatavota, domājot par jums, un sniedz vienlīdz nevainojamu pieredzi ar personālo datoru vai klēpjdatoru, planšetdatoru un viedtālruni. Varat ne tikai izveidot savienojumu no Mac vai personālā datora, izmantojot Wi-Fi, kad atrodaties birojā, bet, pateicoties AirPrint un Mopria atbalstam, arī izveidot savienojumu ar iOS vai Android ierīci, kad atrodaties ceļā. Funkcija Google Cloud Print ir gatava drukāšanai, izmantojot mākoņpakalpojumu. Lejupielādējiet bezmaksas Canon PRINT Business lietojumprogrammu iOS vai Android ierīcēm un varēsiet izmantot visas šīs ērtās, laiku taupošās iespējas. Ethernet ports atvieglo savienojuma izveidi ar tīklu vai vadu.

Tveršana, kopīgošana, saglabāšana un uzglabāšana


Ja jums ir regulāri jāskenē dokumenti uz e-pastu, jākopīgo tie mākoņpakalpojumā vai digitāli jāuzglabā, MF628Cw atvieglos jūsu dzīvi. 50 lokšņu dokumentu padeves ierīce atvieglo vairāku dokumentu skenēšanu. Varat pārvaldīt skenēšanu no personālā datora ar funkciju MF Scan Utility vai no mobilās ierīces ar bezmaksas Canon PRINT Business lietojumprogrammu. Izmantojot šīs funkcijas, varat augšupielādēt skenētos dokumentus tieši tiešsaistes mākoņpakalpojumos, piemēram, Dropbox, un piekļūt dokumentiem neatkarīgi no atrašanās vietas. Iekārta MF628Cw atbilst visām dinamisku uzņēmumu prasībām, kuri nevēlas zaudēt darba ražību, darbiniekiem atrodoties ceļā.

Ilgtspējīga, viegli pārvaldāma, vienkārši integrējama


Lai arī tā ir izstrādāta, domājot par maziem un mājas birojiem, iekārta MF628Cw piedāvā vispusīgas drukāšanas un skenēšanas iespējas tīklā. Iekārtas mazais enerģijas patēriņš miega un gaidīšanas režīmā, kā arī enerģiju taupošā automātiskās izslēgšanas funkcija padara to par ilgtspējīgu un līdzekļus taupošu izvēli.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS MF628Cw, tā funkcijām un iespējām.

Automatic Document Feeder

Automātiskā dokumentu padeve

Colour Copy

Krāsu kopēšana

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

Super G3 FAX

Super G3 fakss

USB connection

USB savienojums

Colour Touch Panel

Krāsu skārienpanelis

Legal size platen

Legal formāta kopēšanas virsma

Network scanning

Skenēšana tīklā

Scan

Skenēšana

Scan to USB key

Skenēšana USB atslēgā

Paper Save Copy shortcut key

Ekonomiskas kopēšanas īsinājumtaustiņš

Scanning shortcut key

Skenēšanas īsinājumtaustiņš

Scan to email & folder

Skenēšana uz e-pastu un mapi

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Kāpēc jāizvēlas oriģinālās Canon lāzerprinteru kasetnes

Uzziniet vairāk

2016-2017-3-year-warranty-campaign