Canon LV-7292A

LV-7292A

LV-7292A nodrošina XGA izšķirtspēju, 2200 lūmenus, HDMI™ un jaudīgu 10 W audio. Šī ierīce ir lieliski piemērota uzņēmumiem un mācību iestādēm, kur nepieciešama augsta veiktspēja, ērta iestatīšana un mazas ekspluatācijas izmaksas.

Ieguvumi

  • Dabiska XGA izšķirtspēja
  • 2200 lūmeni
  • 2000:1 kontrasta līmenis
  • Canon 1,2x tālummaiņas objektīvs
  • Automātiska iestatīšana
  • HDMI™ ieeja un RJ-45 tīkla ports
  • Iebūvēts 10 W skaļrunis
  • Ilgs spuldzes darbības laiks: līdz 6000 stundām
  • Ilgas darbības funkcijas: enerģijas patēriņš mazāks par 1 W gaidīšanas režīmā (izslēgts tīkls)
  • 29 dBA ekonomiskajā režīmā

Detalizēti par funkcijām

Canon LV-7292A — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Skaidra, spilgta projicēšana


Dabiska XGA izšķirtspēja (1024 x 768 pikseļi) ar 2200 lūmenu spilgtumu ļauj LV-7292A projicēt skaidrus, detalizētus attēlus pat ļoti gaišās telpās. Šis Advance Portable sērijas projektors ir teicams risinājums, ko izmantot klasē, sapulču telpā vai laboratorijā.

Liels kontrasts


Košā attēla kvalitāte saglabājas neatkarīgi no apgaismojuma nosacījumiem. To nodrošina režīms Auto Iris, kas automātiski reaģē uz izmaiņām. 2000:1 lielais kontrasta līmenis atveido detalizētus, piesātinātus melnos toņus un bagātīgas krāsas, savukārt Canon 1,2x tālummaiņas projicēšanas objektīvs garantē nevainojamu attēla kvalitāti.

Vienkārša darbība


LV-7292A piedāvā vairākas automātiskās funkcijas, kas ierīci ļauj ērti iestatīt un izmantot neatkarīgi no lietotāja iemaņām. Automātiskā ievades meklēšanas funkcija nosaka ievades signālus, savukārt režīms Auto Keystone Correction regulē visus attēla kropļojumus, ko rada projektora pagriešana.

Jaudīgi savienojumi


Izmantojot iebūvēto iekšējo 10 W skaļruni, projekcijas var papildināt ar skaņu. Izejas līniju var izmantot, lai pievienotu ārējas audio sistēmas. Lai prezentētāji varētu sniegt komentārus, audio ieejas (mikrofona ieejas) portam jāpievieno mikrofons. HDMI™ ievadē var pievienot datorus, DVD atskaņotājus, Blu-ray rakstītājus vai citas ierīces, lai garantētu kvalitatīvas digitālās projekcijas.

Ilgas darbības resursi


Ilgas darbības spuldze (līdz 6000 stundām ekonomiskajā režīmā) un gaisa filtrs (aptuveni 5500 stundu darbība) nodrošina, ka LV-7292A ir ilgtspējīgs risinājums. Nepieciešama mazāka apkope, un arī izmaksas ir mazākas. Tā kā enerģijas patēriņš ir mazāks par 1 W (gaidīšanas režīmā), projektors klusi darbojas ekonomiskajā režīmā – tikai 29 dBA.

Vienkārša vadība un pārvaldība


Projektoru var vienkārši vadīt un pārvaldīt tīklā. Izmantojot RJ-45 vadības portu un vadu LAN termināli, projektoru varat ieslēgt vai izslēgt, mainīt iestatījumus, kā arī uzraudzīt spuldzes lietojumu un statusu pat tad, kad atrodaties citviet. To var teicami integrēt telpas vadības sistēmās un pievienot uzņēmuma LAN. Projektors nodrošina arī PJLINK™.

Drošs sniegums


Tā kā ir iestatīta parole, tikai autorizēti lietotāji var ieslēgt vai darbināt projektoru, savukārt vadības paneļa taustiņu bloķēšanas funkcija novērš nejaušu nepareizu pogu nospiešanu prezentācijas laikā.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LV-7292A, tā funkcijām un iespējām.

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols