Canon LV-7292S

LV-7292S

Projektors LV-7292S ir sākuma līmeņa ekonomiski izdevīgs modelis. Tas ir lieliski piemērots gan darbam birojā, gan ārpus tā, turklāt nodrošina XGA izšķirtspēju, 2200 lūmenus un mazas ekspluatācijas izmaksas.

Ieguvumi

  • Dabiska XGA izšķirtspēja
  • 2200 lūmeni
  • 500:1 kontrasta līmenis
  • Canon 1,2x tālummaiņas objektīvs
  • Automātiska ievades iestatīšana
  • Funkcija Image Capture
  • Plašs attēla režīmu klāsts
  • Ilgs spuldzes darbības laiks: līdz 6000 stundām
  • Ilgas darbības funkcijas: enerģijas patēriņš mazāks par 1 W gaidīšanas režīmā
  • Zems trokšņa līmenis: 29 dBA (ekonomiskajā režīmā)

Detalizēti par funkcijām

Canon LV-7292S — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Spilgti, izteiksmīgi attēli


Ar dabisko XGA izšķirtspēju (1024x768 pikseļi) un 2200 lūmenu spilgtumu šis vieglais un portatīvais Standard sērijas projektors ir lielisks risinājums skaidru, kvalitatīvu attēlu projicēšanai uzņēmumos un mācību iestādēs.

Teicamas krāsas


LV-7292S ar 500:1 kontrasta līmeni nevainojami atveido detaļas un parāda košas krāsas. Canon 1,2x tālummaiņas projicēšanas objektīvs garantē arī teicamu attēla kvalitāti gandrīz jebkurā vietā.

Vienkārša darbība


Automātiskā iestatīšana pat nepieredzējušiem lietotājiem ļauj ērti iestatīt un darbināt projektoru LV-7292S. Automātiskā ievades meklēšanas funkcija automātiski nosaka ievades signālus un pielāgo iestatījumus.

Optimizēta projicēšana


Sākotnēji iestatīti attēla režīmi ļauj projicēt spožā apgaismojumā, uz tāfeles (zaļas) vai krāsotas sienas. Manuāli regulētus kontrasta, toņa un spilgtuma iestatījumus var saglabāt kā vienu no četriem sākotnējo iestatījumu kopumiem. Turklāt skata koeficients tiek automātiski koriģēts atbilstoši projicētajam attēlam. Funkcija Image Capture ļauj pielāgot sākuma ekrānu, piemēram, lai tajā parādītu logotipus, sveiciena tekstu, fotoattēlus, kontaktinformāciju vai atbalsta informāciju.

Videi draudzīgs un ekonomisks risinājums


Projektoram LV-7292S ir ilgas darbības spuldze (līdz 6000 stundām ekonomiskajā režīmā) un gaisa filtrs (aptuveni 5500 stundu darbība). Līdz ar to nepieciešama mazāka apkope, un arī izmaksas ir mazākas. Enerģijas patēriņš gaidīšanas režīmā ir ļoti mazs (mazāks par 1 W), un projektors ekonomiskajā režīmā darbojas ļoti klusi (tikai 29 dBA).

Izslēgšana un pārvietošana


Kad beidzat darbu, tiešās izslēgšanas funkcija ļauj ērti izslēgt projektoru, nenospiežot ieslēgšanas/izslēgšanas, tālvadības pults vai vadības paneļa pogu, un nekavējoties to pārvietot.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LV-7292S, tā funkcijām un iespējām.

Sērijveida komandas

Lejupielādējiet sērijveida komandas, kas nepieciešamas LV S sērijas tālvadības pults iestatīšanai

LV A, M and S series Basic [PDF, 238KB]

LV S series Extended [PDF, 384KB]