Canon LV-7297A

LV-7297A

LV-7297A nodrošina XGA izšķirtspēju, 2600 lūmenus, HDMI™ un jaudīgu 10 W audio. Šī ierīce ir lieliski piemērota uzņēmumiem un mācību iestādēm, kur nepieciešama nevainojama veiktspēja, ērta iestatīšana un mazas ekspluatācijas izmaksas.

Ieguvumi

  • Dabiska XGA izšķirtspēja
  • 2600 lūmeni
  • 2000:1 kontrasta līmenis
  • Canon 1,2x tālummaiņas objektīvs
  • Automātiska iestatīšana
  • HDMI™ ieeja un RJ-45 tīkla ports
  • Iebūvēts 10 W skaļrunis
  • Ilgs spuldzes darbības laiks: līdz 6000 stundām
  • Ilgas darbības funkcijas: enerģijas patēriņš mazāks par 1 W gaidīšanas režīmā (izslēgts tīkls)
  • 29 dBA ekonomiskajā režīmā

Detalizēti par funkcijām

Canon LV-7297A — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Spilgta, izteiksmīga projicēšana


XGA izšķirtspēja (1024x768 pikseļi) nodrošina asus, skaidrus attēlus. Advance Portable sērijas projektors LV-7297A ar 2600 lūmeniem projicē izteiksmīgus attēlus pat ļoti apgaismotās vidēs, tāpēc to var izmantot skolās, laboratorijās vai zālēs ar spilgtu dabisko apgaismojumu.

Koši, detalizēti attēli


Režīms Auto Iris automātiski reaģē uz apgaismojuma izmaiņām, lai garantētu košus attēlus neatkarīgi no apkārtējās vides. Turklāt augstais 2000:1 kontrasta līmenis atveido piesātinātus melnos toņus un bagātīgas krāsas. Canon 1,2x tālummaiņas projicēšanas objektīvs nodrošina lieliskus rezultātus gandrīz jebkuros apstākļos.

Ērta iestatīšana un lietošana


Pat nepieredzējuši lietotāji var ērti iestatīt projektoru LV-7297A. Tajā ir vairākas automātiskās funkcijas, piemēram, automātiskā ievades meklēšana, kas nosaka jebkuru pievienoto ievades signālu un atbilstoši pielāgo iestatījumus. Režīms Auto Keystone Correction automātiski koriģē attēla kropļojumus, ko izraisa projektora novietošana ārpus rādīšanas zonas.

Droši savienojumi


Jaudīgais iekšējais 10 W skaļrunis atskaņo skaņu tad, ja nav pieejami ārēji skaļruņi. Var izmantot izejas līniju, lai izveidotu savienojumu ar telpas vai konferenču zāles audio sistēmām. Lai komentētu, prezentētājiem jāpievieno mikrofons audio ieejas (mikrofona ieejas) portam, savukārt HDMI™ ievade ļauj projicēt augstas kvalitātes video no digitālajiem avotiem, piemēram, datora, DVD atskaņotāja, Blu-ray rakstītāja un citām ierīcēm.

Lietderīgāka resursu izmantošana


LV-7297A ilgtspējību nodrošina ilgas darbības spuldze (līdz 6000 stundām ekonomiskajā režīmā) un gaisa filtrs (aptuveni 5500 stundu darbība). Tas ievērojami samazina apkopei nepieciešamo laiku un ļauj lietderīgāk izmantot resursus. Enerģijas patēriņš nepārsniedz 1 W (gaidīšanas režīmā), turklāt projektora darbība ir ļoti klusa – prezentācijas laikā tā ir tikai 29 dBA.

Attāla vadība un pārvaldība


Vadiet un pārvaldiet projektoru tīklā, izmantojot RJ-45 vadības portu un vadu LAN termināli. Šādi varat ieslēgt vai izslēgt projektoru un mainīt tā iestatījumus pat tad, ja atrodaties citā telpā. Attāli varat uzraudzīt arī spuldzes lietojumu un statusu. To var teicami integrēt telpas vadības sistēmās un pievienot uzņēmuma LAN. Projektors nodrošina arī PJLINK™.

Drošas prezentācijas


Aizsardzība ar paroli liedz neautorizētiem lietotājiem iespēju izmantot printeri, savukārt vadības paneļa taustiņu bloķēšanas funkcija garantē, ka prezentācija pēkšņi netiks apturēta nepareizi nospiesta taustiņa dēļ.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LV-7297A, tā funkcijām un iespējām.

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

Sērijveida komandas

Lejupielādējiet sērijveida komandas, kas nepieciešamas LV A un M sērijas tālvadības pults iestatīšanai

LV A, M and S series Basic [PDF, 238KB]

LV A and M series Extended [PDF, 431KB]