Canon LV-7490

LV-7490

Projektors LV-7490 ar 4000 lūmeniem ērti pārnēsājamo ierīču kategorijā garantē visspilgtāko attēlu ieguvi. Dabiska XGA izšķirtspēja nodrošina skaidrus, precīzus attēlus, savukārt iebūvētais 10 W skaļrunis izvada spēcīgu skaņu.

Ieguvumi

  • Dabiska XGA izšķirtspēja
  • 4000 lūmeni
  • 2000:1 kontrasta līmenis
  • Canon 1,2x tālummaiņas objektīvs
  • Auto Keystone Correction (Automātiskās trapeces vertikālās korekcijas) režīms
  • Iebūvēts 10 W skaļrunis
  • Ilgs lampas darbības laiks: līdz 5000 stundām
  • Videi draudzīga darbība: gaidīšanas režīmā patēriņš mazāks par 1 W (izslēgts tīkls)
  • 29 dBA ekonomiskajā režīmā
  • RJ-45 tīkla ports

Detalizēti par funkcijām

Canon LV-7490 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Jauns pavērsiens spilgtuma atveidē


Kompaktais LV-7490 ir Canon spilgtākais un ērtāk pārnēsājamais LV klases projektors. Dabiska XGA izšķirtspēja (1024×768) atveido precīzus attēlus pat tad, ja ir spēcīgs apkārtējais apgaismojums vai nekontrolējami apgaismojuma apstākļi, bet 2000:1 kontrasta līmenis ar lampas vadības funkciju nodrošina bagātīgus melnos toņus un dabiskas krāsas neatkarīgi no avota materiāla veida. Tas ir lielisks risinājums lietotājiem gan uzņēmumā, gan izglītības iestādē, lai iegūtu precīzu, spilgtu un kvalitatīvu projicēšanas rezultātu — īpaši no liela attāluma.

Uz kvalitāti balstīti objektīvi


Pasaulē vadošais objektīvu ražotājs projektorā LV-7490 piedāvā augstas kvalitātes platleņķa objektīvu ar 1,2x tālummaiņu, lai projicētu skaidrus un precīzus attēlus — pat ļoti mazās telpās. Tā kā pārnēsājamiem projektoriem jānodrošina nevainojams rezultāts dažādās telpās, LV-7490 spēja projicēt lielus attēlus no neliela attāluma ir neaizstājama.

Elastīga un daudzveidīga ierīce


Praktiskas un pārdomātas LV-7490 funkcijas ļauj ātri un ērti sasniegt lieliskus rezultātus neatkarīgi no veicamā uzdevuma vai apkārtējiem apstākļiem. Auto Input Search (Automātiskā ievades meklēšanas) funkcija un režīms Auto Vertical Keystone Correction (Automātiskā trapeces vertikālā korekcija) ar ± 20% labošanu ļauj dažu minūšu laikā uzstādīt projektoru un sākt prezentāciju, savukārt iebūvētais 10 W skaļrunis skolas klasē nodrošina jaudīgu skanējumu.

Pareizie savienojumi


RJ-45 tīkla ports ļauj pārraudzīt un vadīt LV-7490 darbību attāli. Tas ir lielisks Plug-and Play integrēšanas risinājums, kas piemērots mūsdienu izplatītākajām un biežāk izmantotajām telpu vadības sistēmām. Lai nodrošinātu vēl lielāku rīcības brīvību, projektoram LV-7490 ir trīs audio ieejas un izejas terminālis, tāpēc varat pievienot ārēju skaņas pastiprinātāju. SCART RGB avotus var izmantot, pievienojot adaptera kabeli (jāiegādājas atsevišķi).

Rūpes par apkārtējo vidi


Canon ilgstošā apņemšanās nodrošināt ilgtspējību ir ietverta arī LV-7490 izstrādē. Videi draudzīgas funkcijas ietver, piemēram, 5000 stundu ilgu lampas darbības laiku, 5500 stundu ilgu filtra darbības laiku (ekonomiskajā režīmā) un mazāk nekā 1 W enerģijas patēriņu, tāpēc varat samazināt gan oglekļa emisiju, gan enerģijas izmaksas.

Ekonomiska darbība un apkope


LV-7490 ar konkurētspējīgu cenu un daļām, ko var nomainīt pats lietotājs, garantē minimālu apkopes ciklu un izmaksas. Projektora trīsslāņu hibrīda gaisa filtra darbība ir 3,5 reizes ilgāka nekā standarta vienslāņa elektrostatiskajam filtram, savukārt parocīgā lampas nomaiņa, paceļot projektora augšējo vāku, samazina dārga atbalsta nepieciešamību un nodrošina zemas darbības izmaksas.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LV-7490, tā funkcijām un iespējām.

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

Sērijveida komandas

Lejupielādējiet sērijveida komandas, kas nepieciešamas LV-7490 tālvadības pults iestatīšanai

LV-7490 Basic [PDF, 253KB]

LV-7490 Extended [PDF, 393KB]