Canon LV-8235 UST

LV-8235 UST

Daudzpusīgais projektors LV-8235 UST ar īpaši nelielo fokusēšanas attālumu ir piemērots 3D režīmam ar dabisku WXGA izšķirtspēju, tādējādi tas spēj projicēt lielus attēlus pat no neliela attāluma. Šī ierīce ir ideāli piemērota mūsdienu darba un mācību videi.

Ieguvumi

  • Lielu attēlu projicēšana no neliela attāluma
  • Dabiska WXGA izšķirtspēja
  • 2500 lūmeni
  • 2000:1 kontrasta līmenis
  • Elastīga uzstādīšana
  • Automātiska uzstādīšana
  • 3D projicēšana
  • Iebūvēts 10 W skaļrunis
  • HDMI ieeja un RJ-45 tīkla ports
  • Vienkārša apkope

Detalizēti par funkcijām

Canon LV-8235 UST — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Vislabākais projektors nelieliem attālumiem


Ierīce LV-8235 UST nodrošina projekcijas uz lieliem ekrāniem pat no neliela attāluma. Neliela izmēra ierīce, kas no 32 cm attāluma (ar 2,4 cm uzstādīšanas attālumu) spēj projicēt 80 collu attēlu. Tas ir ideāli piemērots lietošanai ar mūsdienu platekrāna klēpjdatoriem, jo tajā iestrādāta dabiska WXGA izšķirtspēja (1280x800) un 16:10 platleņķa skata koeficients. Lietotāji netiks apžilbināti, un to ēnas neparādīsies uz attēla, tādēļ šī ierīce ir ideāli piemērota lietošanai klasēs un darbavietu sanāksmju telpās.

Augstas kvalitātes attēli, ērta uzstādīšana


Daudzpusīgs sniegums, jo ierīces 2500 lūmeni nodrošina spožus un skaidrus attēlus, bet iespaidīgais 2000:1 kontrasta līmenis — dziļus melnos toņus. Ērta uzstādīšana nozīmē, ka ierīci klasēs, birojos un tirdzniecības vietās var uzstādīt dažādos veidos. To var piestiprināt pie griestiem vai uz darbvirsmas, lai veiktu standarta projekcijas uz sienas stundu vai apspriežu laikā. Projicēšana no aizmugures ir lieliski piemērota video reklāmu parādīšanai veikala skatlogos, restorānos, muzejos u. tml., bet iespēja projicēt attēlus zem galda ļauj pārvērst galda virsmas un grīdu par noderīgiem ekrāniem.

Izcila 3D kvalitāte tuvplānā


Ierīcē LV-8235 UST ietvertās tehnoloģijas attēlu projicēšanai no neliela attāluma nozīmē, ka tā spēj parādīt lielus 3D attēlus pat ierobežotās telpās. Uzlabotās attēlveidošanas tehnoloģijas ļauj atainot dabiskas krāsas pat, ja attēli tiek rādīti uz tāfeles vai krāsotas sienas. Rezultāts ir satriecošas prezentācijas, ko rādīt izglītības un tirdzniecības centru, pasākumu un izstāžu apmeklētājiem. Ierīcē LV-8235 UST tiek izmantota kadru secīgās parādīšanas metode, kas lielā ātrumā maina kreisajai un labajai acij paredzētos attēlus, tādēļ, lai skatītos 3D attēlus, nepieciešamas brilles ar aktīvo aizslēgu.

Izcili kvalitatīva skaņa un attēls


Iebūvētais 10 W skaļrunis nodrošina vēl lieliskāku sniegumu, jo prezentācijām ir daudz dabiskāka skaņa pat telpās, kur nav pieejama skaļruņu sistēma. LV-8235 UST var projicēt skaidrus attēlus no digitālajiem avotiem, izmantojot HDMI ievadi.

Vienkārša un ekonomiska apkope


Pateicoties ilgas darbības lampai (ekonomiskajā režīmā līdz pat 3000 stundām) un gaisa filtram (ekonomiskajā režīmā līdz pat 4000 stundām), ierīce LV-8235 UST ir ļoti ekonomiska, un tās apkope ir ļoti vienkārša. Iebūvētais RJ-45 tīkla ports ļauj attāli pārvaldīt un vadīt projektoru.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LV-8235 UST, tā funkcijām un iespējām.

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

Sērijveida komandas

Lejupielādējiet sērijveida komandas, kas nepieciešamas LV-8235 UST tālvadības pults iestatīšanai

LV-8235 UST Basic [PDF, 204KB]

LV-8235 UST Extended [PDF, 382KB]