Canon LV-S300

LV-S300

Ekonomiski izdevīgie portatīvie projektori LV-S300 nodrošina spilgtus un skaidrus SVGA attēlus, ieviešot Canon attēlu kvalitāti jaunā cenu kategorijā. Ilgais spuldzes ekspluatācijas laiks un vienkāršā apkope samazina ekspluatācijas izmaksas.

Ieguvumi

  • Projicējiet skaidrus attēlus ar SVGA izšķirtspēju (800 x 600 pikseļi)
  • 3000 lūmenu spilgtums un 2300:1 kontrasta līmenis nodrošina skaidrus, dinamiskus attēlus
  • 1,1x tālummaiņas objektīvs nodrošina elastīgas projektora novietošanas iespējas
  • Tiešā izslēgšanas funkcija novērš gaidīšanu līdz pilnīgai izslēgšanai
  • Kompakts un viegls: tikai 2,5 kg
  • Vertikāla trapeces korekcija
  • 5000 h spuldzes ekspluatācija (6000 h Eco režīmā)
  • 2 x VGA porti
  • Iebūvēts 2 W skaļrunis

Detalizēti par funkcijām

Canon LV-S300 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Spilgti, asi un precīzi attēli


Tos pircējus ar ierobežotu budžetu, kuriem nepieciešams augstas kvalitātes portatīvais projektors spilgtu attēlu projicēšanai, iepriecinās modelis LV-S300 par neticami zemu cenu. Projektors LV-S300 ar dabisko SVGA izšķirtspēju (800 x 600 pikseļi) sniedz auditorijai iespēju skatīt skaidrus attēlus tādā vidē kā sapulču telpas un klases. Projektora 3000 lūmenu spilgtums un 2300:1 kontrasta līmenis ir iespaidīgs šādai kompaktai ierīcei, bet DLP tehnoloģija nodrošina asus un precīzus attēlus. 1,1x tālummaiņas objektīvs piedāvā elastīgas iespējas projektora novietošanai — tā ir būtiska priekšrocība šaurākā vidē, piemēram, sapulču telpā.

Ērta pārvadāšana


Projektora LV-S300 svars ir tikai 2,5 kg — tas ir pietiekami viegls, lai to pārnēsātu no vienas vietas uz citu. Šī iemesla dēļ tā ir lieliska izvēle maziem uzņēmumiem un skolām, kuras vēlas iegādāties lielisku projektoru par labu cenu, lai to izmantotu vairākās telpās un dažādā vidē. Tiešā izslēgšanas funkcija ļauj atslēgt strāvu uzreiz pēc projektora izslēgšanas, tāpēc projektoru var pārvietot, negaidot, kamēr tas atdziest.

Vienkārša uzstādīšana


Varat būt pārliecināts, ka attēli saglabās perfektu ģeometrisko formu pat šaurās telpās, izmantojot vertikālo (+/- 30 grādu) trapeces korekciju. Papildu palīdzību lielisku rezultātu sasniegšanai vidē, kurā nav ekrāna, nodrošina ekrāna krāsas korekcijas funkcijas izmantošana. Tā kompensē attēla iekrāsošanos, kas notiek, to projicējot uz krāsainām sienām, tāpēc var redzēt skaidri projicētus attēlus ar dabiskām krāsām pat tad, ja ekrāns nav pieejams.

Samaziniet izmaksas, nevis kvalitāti


Papildus zemajai modeļa LV-S300 pirkšanas cenai kopējās ekspluatācijas izmaksas tiks samazinātas vēl vairāk, jo projektora spuldzei ir 5000 stundu ekspluatācijas laiks, kuru var pagarināt līdz 6000 stundām, izmantojot enerģiju taupošo Eco režīmu. Turklāt Eco režīms arī samazina enerģijas patēriņu līdz tikai 275 W. Projektors patērē mazāk nekā 1 W dīkstāves režīmā. Eco režīms sniedz arī iespēju radīt klusu vidi, kurā nekas nenovērš uzmanību, samazinot ventilatora troksni līdz 29 dBA.

Daudzpusīgas savienojuma iespējas


Varat projicēt nekustīgus attēlus un filmas no dažāda veida avotiem, izmantojot projektora LV-S300 pielāgojamo ieeju izvēli, kura ietver arī divus VGA portus. Papildiniet prezentācijas ar augstas kvalitātes skaņu, izmantojot iebūvēto 2 W skaļruni.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LV-S300, tā funkcijām un iespējām.

DLP

DLP

3-year-lamp-warranty-campaign