Canon LV-WX300ST

LV-WX300ST

Izmantojiet Canon LV-WX300ST, lai projicētu košus platekrāna attēlus no maza attāluma. Šis kompaktais projektors, kurš projicē nelielā attālumā, piedāvā dabisku WXGA izšķirtspēju, HDMI ieeju un vienkāršu uzstādīšanu, tāpēc ir nepārspējami pielāgojams sava darba veicējs.

Ieguvumi

  • Nodrošiniet skaidrus platekrāna attēlus ar dabisko WXGA izšķirtspēju (1280 x 800 pikseļi)
  • Izbaudiet košu 3000 lūmenu spilgtumu un 2300:1 kontrasta līmeni
  • Rādiet lielākus attēlus no mazāka attāluma ar projicēšanas līmeni 0,49:1
  • 1,0x fiksēts, augstas kvalitātes projicēšanas objektīvs nelielam attālumam
  • Kompakts un viegls: tikai 2,8 kg
  • -18° / +12° vertikāla trapeces korekcija
  • 4000 h spuldzes ekspluatācija (6000 h Eco režīmā)
  • HDMI™ ports un 2x VGA porti
  • RJ-45 tīkla ports tālvadībai un uzraudzībai
  • Iebūvēts 10 W skaļrunis

Detalizēti par funkcijām

Canon LV-WX300ST — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Spilgti, asi un precīzi attēli


Projektors LV-WX300ST ir lieliski piemērots pircējiem, kuri vēlas par pieejamu cenu iegādāties augstas kvalitātes projektoru, kurš nelielā attālumā projicē spilgtus attēlus. Ar dabisko platformāta WXGA izšķirtspēju (1280 x 800 pikseļi), 3000 lūmenu spilgtumu un 2300:1 kontrasta līmeni projektora DLP tehnoloģija nodrošina asus un precīzus attēlus. Projicēšanas līmenis 0,49:1 izveido pamatu jaunām uzstādīšanas iespējām, ievērojami samazinot no projektora līdz ekrānam nepieciešamo attālumu. Uzstādīšana ir vienkāršāka, projektors neapžilbina prezentācijas vadītāju, un ir vienkārši izvairīties no ēnām uz attēla.

Ērta pārvadāšana


Projektora LV-WX300ST svars ir tikai 2,8 kg — tas ir pietiekami viegls, lai to pārnēsātu no vienas vietas uz citu. Šī iemesla dēļ tā ir lieliska izvēle uzņēmumiem un mācību iestādēm, kurām var būt nepieciešams projicēt vairākās vietās universitātē vai uzņēmuma birojā. Projicēšana nelielā attālumā ir lieliski piemērota šaurai vai pārblīvētai videi, kurā tradicionāla projektora novietošana var radīt problēmas.

Vienkārša uzstādīšana


Tiek nodrošināta perfekta attēlu ģeometriskās formas saglabāšana pat šaurās vietās, izmantojot vertikālo (-18/+12 grādu) trapeces korekciju. Papildu palīdzību lielisku rezultātu sasniegšanai vidē, kurā nav ekrāna, nodrošina ekrāna krāsas korekcijas funkcijas izmantošana. Tā kompensē attēla iekrāsošanos, kas notiek, to projicējot uz krāsainām sienām, tāpēc auditorija var redzēt skaidri projicētus attēlus ar dabiskām krāsām pat tad, ja ekrāns nav pieejams.

Samaziniet izmaksas, nevis kvalitāti


Jums būs zemas kopējās ekspluatācijas izmaksas, jo projektora LV-WX300ST spuldzei ir 4000 stundu ekspluatācijas laiks, kuru var pagarināt līdz 6000 stundām, izmantojot enerģiju taupošo Eco režīmu. Turklāt Eco režīms arī samazina enerģijas patēriņu līdz tikai 270 W. Projektors patērē mazāk nekā 1 W dīkstāves režīmā (LAN izslēgts). Eco režīms sniedz arī iespēju radīt klusu vidi, kurā nekas nenovērš uzmanību, samazinot ventilatora troksni līdz 29 dBA. Apkope ir, cik vien iespējams, vienkārša, jo nav gaisa filtru, kuri jātīra vai jāmaina.

Daudzveidīgas savienošanas iespējas


Var projicēt nekustīgus attēlus un filmas no dažāda veida avotiem, izmantojot projektora LV-WX300ST plašo ieeju izvēli. Izmantojiet HDMI™ porta ieeju, lai projicētu spilgtus un asus attēlus no mūsdienīgiem digitālajiem avotiem, tostarp Blu-ray disku atskaņotājiem un portatīvajiem datoriem; vai arī vienkārši izveidojiet savienojumu ar kādu no diviem VGA portiem. Projektoru LV-WX300ST var uzraudzīt un kontrolēt ar tālvadību, izmantojot RJ-45 portu, un tas atbalsta standartu Crestron Connected™. Papildiniet prezentācijas ar augstas kvalitātes skaņu, izmantojot iebūvēto 10 W skaļruni.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LV-WX300ST, tā funkcijām un iespējām.

DLP

DLP

Crestron

Krestons

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

3-year-lamp-warranty-campaign